Rozrywka

Czterokrotny MVP NFL wziął pod swoje skrzydła odrzutowce QB Zach Wilson

Rozgrywający Getty New York Jets Zach Wilson rzucający piłkę podczas meczu przedsezonowego z Green Bay Packers.

Rozgrywający New York Jets Zach Wilson robi wszystko, co w jego mocy, aby zrobić kolejny krok w swoim rozwoju przed sezonem 2022.

Oprócz wszystkich zorganizowanych zajęć, podróżował po kraju, ćwicząc z kolegami z drużyny, zorganizował obóz przejściowy na lipiec, uczestniczy w Tight End University i przykuł uwagę jednego z najlepszych rozgrywających w NFL.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Jets prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Jets tutaj!

Dołącz do Heavy na odrzutowcach!

Dobry facet w swoim kącie Najlepsze momenty z lotu 2022, najnowsze darmowe agenty/bryłki handlowe Jets Boy Green wskakuje na LIVE na kolejny odcinek The Jets Zone, aby podzielić się swoimi najlepszymi momentami z lotu 2022 + ujawniając najnowsze bezpłatne agencje + bryłki handlowe z udziałem nowojorskie odrzutowce! Upewnij się, że film Ci się podoba, kliknij Subskrybuj i sprawdź sklep z gadżetami Boy Green: my-store-11201970.creator-spring.com/2022-06-23T08:03:26Z

Albert Breer z Sports Illustrated niedawno zagłębił się w Wilsona, robiąc kolejny krok i podzielił się kilkoma obserwacjami.

Po debiucie w pierwszym tygodniu przeciwko Carolina Panthers, Wilson powołał rozgrywającego Green Bay Packers Aarona Rodgersa.

„Tego piątkowego wieczoru w drugim tygodniu on i Rodgers rozmawiali przez telefon i Rodgers zapytał, co robi. Wilson odpowiedział, że był w zakładzie i oglądał taśmę. Odpowiedź Rodgersa? Z grubsza, koleś, co ty robisz? Praca Wilsona była oczywiście godna podziwu, ale próba zrobienia zbyt dużo zbyt szybko stała się problemem”.

Breer zauważył, że gdyby był fanem Jets, czułby się „całkiem dobrze” w miejscu, w którym znajduje się teraz Wilson, w oparciu o zakończenie sezonu.

Podczas poza sezonem Mike LaFleur i Rob Calabrese zabrali się za zmniejszenie „objętości” podręcznika, aby wszystko było czystsze.

Dynamiczny duet znalazł zbyt wiele zagrań, które były nieskuteczne w zeszłym sezonie i postanowił wyciąć je z playbooka w 2022 roku.

Breer wykonał naprawdę dobrą robotę, wyjaśniając, w jaki sposób uprościli rzeczy i powtórzył Wilsonowi, o co chodzi w tym przestępstwie Shanahan:

„A część tego oznaczałaby naprawdę pokazanie Wilsonowi, jak prosty może być system i jak, gdyby było 60 koncepcji, naprawdę, te koncepcje prawdopodobnie pasują do sześciu wiader, z 10 wywołaniami w każdym, które są bardzo podobne do następnego (z odmianami w formacjach, zgrupowaniach personelu itp. w celu odrzucenia obrony).

Od tego momentu trenerzy sprawili, że jeśli podczas jednego treningu Wilson rozegrał, powiedzmy, 12 zagrań, 12 zawierało po dwa z każdego z sześciu wiader, aby podkreślić, że naprawdę rozegrał w sumie sześć zagrań, przy następnym treningu w tym dwie różne sztuki z każdego z sześciu wiader.”

Mecz do kręgu w harmonogramie PlayVideoVideo związany z 4-krotnym nfl mvp wziął pod swoje skrzydła odrzutowce qb zach wilson2022-06-23T17:30:03-04:00

Wilson po raz pierwszy nawiązał współpracę z Rodgersem podczas procesu poprzedzającego projekt, gdy szlifował, z którą agencją zamierzał podpisać umowę.

Następnie podczas przedsezonu 2021 obaj mieli okazję porozmawiać podczas wspólnych treningów przed meczem Jets-Packers.

W tym roku ta gra pokazowa stanie się prawdziwą bitwą rozgrywającą.

W tygodniu 6 odrzutowce pojadą do Lambeau na pojedynek z Rodgersem i Packers. Będzie to okazja do sprawdzenia, czy uczeń może wymienić ciosy z mistrzem.

Jest jeszcze wcześnie, ale Green Bay jest obecnie faworytem w Vegas na poziomie 9,5 punktu i 82,3 procentowym faworytem według analizy ESPN Football Power Index.

Życiorys Rodgersa mówi sam za siebie jako czterokrotnego mistrza NFL MVP i Super Bowl. Podczas gdy Wilson jest wciąż niesprawdzony jako zawodnik drugiego roku i ma wiele do zrobienia w 2022 roku.

Co więcej, masz całą inną tkankę łączną z Mattem LaFleurem i Mike’iem LaFleurem w walce. Następnie masz powiązania Roberta Saleha z obydwoma braćmi.

Ogólnie rzecz biorąc, masz zadatki na to, co może być naprawdę fajną grą, jeśli ta ofensywa Jets może sprostać szumowi.

Śledź @BoyGreen25 i @obermuller_nyj na Twitterze, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z ostatniej chwili związane z New York Jets, plotki, świeże ujęcia i wiele więcej!

CZYTAJ DALEJ: Big Time Trade na wybór nr 1 może pozbawić stanowiska 2 Ex-Jets QBs: Raport

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button