Rozrywka

Czterokrotny profesjonalny bowler Vikings, który wyląduje z NFC Rival

Bill Barnwell z Getty ESPN przewidział, że długoletni linebacker Vikings, Anthony Barr, wyląduje z Cowboys w sezonie 2022.

Wieloletni obrońca Minnesota Vikings, Anthony Barr, pozostaje wolnym agentem, a dobrowolne OTA rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

Zwycięstwo nr 9 w 2014 roku, Barr był ostoją obrony Wikingów w erze Mike’a Zimmera, zdobywając cztery nominacje w Pro Bowl w ciągu ośmiu lat spędzonych w Minnesocie.

Barr, 30 lat, postawił na siebie w ostatnim sezonie poza sezonem, unieważniając ostatnie dwa lata kontraktu na zostanie wolnym agentem tej wiosny. Pozostaje jednak na rynku, a większość drużyn NFL wypełnia swoje 90-osobowe składy przed obozem treningowym.

To nie znaczy, że czterokrotny Pro Bowler jest w żadnym wypadku skończony w NFL.

Bill Barnwell z ESPN wymienił Barra wśród 10 głośnych wolnych agentów, którzy wylądują w nowej drużynie w 2022 r. — oznaczając, że Barr wyląduje z rywalem w NFC, który może uwolnić swój potencjał jako przepychacz.

Najnowsze wieści Vikings prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Vikings tutaj!

Dołącz do Heavy na Vikings!

Barr do kowbojów

W artykule opublikowanym 12 maja Barnwell przewidział, że Barr wyląduje z Dallas Cowboys jako hybrydowy przepychacz po tym, jak prawie przyjął tę rolę w New York Jets.

Z Barnwell:

W 2019 r. Jets podpisał z Barr pięcioletnią umowę o wartości 70 milionów dolarów, pośród plotek, że zamierzają zmienić linebackera w rushera. Barr wycofał się z umowy i ponownie podpisał kontrakt z Wikingami, ale chociaż widział okazjonalne powtórzenia na krawędzi, Wikingowie nie wykorzystali Barra jako przepychacza. Zdobył cztery worki w ciągu trzech sezonów, opuszczając 22 mecze, w szczególności z rozdartym mięśniem sercowym w 2020 roku.

Teraz, gdy jest wolnym agentem, co jeśli zespół zaryzykuje wykorzystanie Barra w roli bardziej hybrydowej? Widzieliśmy, jak Cowboys odblokowywali coś naprawdę wyjątkowego od Micaha Parsonsa, używając swojego wyboru w pierwszej rundzie 2020 jako zarówno obrońcy poza piłką, jak i przepychacza krawędzi rok temu. Barr to nie Parsons, ale po tym, jak Dallas stracił Randy’ego Gregory’ego w minionym sezonie poza sezonem, Barr dałby Cowboys kolejnego kwalifikującego się rushera, który jest również zdolny do odgrywania bardziej tradycyjnej roli linebackera.

Warto również zauważyć, że Barr ma powiązania w Dallas z asystentem defensywnym Cowboys, Georgem Edwardsem, który pełnił funkcję koordynatora defensywnego Wikingów w latach 2014-2019.

Zagorzały fan Wikingów? Śledź stronę Heavy on Vikings na Facebooku, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, plotki i treści od Skol Nation!

O’Connell pamięta o Barrze

Po ostatnim meczu Wikingów w sezonie 2021, Barr pożegnał się z Minnesotą, znając charakter tego biznesu.

„Zdecydowanie słodko-gorzkie zakończenie w ten sposób, ale tak właśnie jest”, powiedział Barr na konferencji prasowej 9 stycznia. „Robię to wystarczająco długo, aby zrozumieć, co będzie dalej, zachować perspektywę i po prostu być gotowym na wszystko, co wydarzy się w przyszłości”.

Wyglądało na to, że Barr był przygotowany na jego odejście, jednak po przybyciu Kevina O’Connella nowy trener Wikingów dokonał inwentaryzacji broni Wikingów i wspomniał o Barrze.

„W przypadku linebackerów Erica Kendricksa i Anthony’ego Barra, ci goście od dawna stanowią ogromny problem dla osób w tej lidze w defensywie. Myślę, że są sposoby na wykorzystanie tych facetów i pozwolenie im na zabawę z nastawieniem do ataku, podczas gdy oni nadal są odpowiedzialni za rzeczy, za które są odpowiedzialni w defensywie” – powiedział O’Connell na swojej wstępnej konferencji prasowej 17 lutego. wtedy myślę, że mamy graczy zarówno wewnętrznych, jak i na krawędziach defensywnych, którzy mogą wpłynąć na rozgrywającego.

Wzmianka o Barrze, gdy był wolnym agentem, stwarzała możliwość, że Wikingowie sprowadzą Barra z powrotem.

I dopóki nie podpisze kontraktu, taka możliwość nie jest wykluczona.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button