Rozrywka

Czy 26-letnia różnica wieku zrujnowała małżeństwo Ruperta Murdocha i Jerry’ego Halla? Rozwód szokuje przyjaciół

Potentat medialny Rupert Murdoch i aktor model Jerry Hall podobno rozwodzą się po sześciu latach małżeństwa. Murdoch i Hall, odpowiednio 91 i 65 lat, wzięli ślub w 2016 roku. Było to czwarte małżeństwo Murdocha – był żonaty z Wendi Dengiem od 1999 do 2013 roku; Anna Maria Torv od 1967 do 1999; i Patricia Booker od 1956 do 1967.

Murdoch poznał Halla w Australii w 2015 roku. Hall, który pochodzi z Teksasu, był popularną modelką lat 70. i 80. XX wieku. Oboje zostali przedstawieni przez Penny Fowler, siostrzenicę Murdocha. Murdoch i Hall okazywali sobie uczucia publicznie, wyznając sobie wzajemną miłość, często całując się i trzymając się za ręce. W wywiadzie przed ślubem Hall powiedział: „Wychodziłem z młodszymi mężczyznami i są świetną zabawą, mają entuzjazm. Wytrzymałość! Ale myślę, że starsi mężczyźni są znacznie lepszymi kochankami”. Hall umawiał się wcześniej z frontmanem Rolling Stones Mickiem Jaggerem przez ponad 20 lat. Ma czworo dzieci z Jaggerem – Georgia May Jagger, Elizabeth Jagger, James Jagger i Gabriel Jagger.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wewnątrz „skomplikowanego” małżeństwa księcia i księżniczki Michaela z Kentu

Żona Kurta Buscha, Ashley, składa wniosek o rozwód, mówi, że gwiazda NASCAR „odcięła ją finansowo”

Co spowodowało rozłam?

Teraz, gdy para się rozwodzi, wielu uważa, że ​​różnica wieku 26 lat może być przyczyną ich rozstania. „Jak na mężczyznę w wieku 91 lat Rupert jest wyjątkowo wysportowany, ale nawet on nie może powstrzymać lat” – cytuje w Daily Mail jedną osobę, która dobrze zna tę parę. Nosi te miękkie buty, nie lubi długo stać i ma obsesję na punkcie swojego zdrowia. On też trochę głuchnie. Jest znacznie młodsza i nadal lubi chodzić na imprezy, chodzić na plażę i dobrze się bawić. Bycie gejszą medialną lub korporacyjną żoną jej nie bawi. Niekończące się krążenie po świecie firmowym odrzutowcem, aby być u jego boku podczas jakiejś korporacyjnej imprezy, nie jest już dla niej wielką atrakcją, jeśli naprawdę było.”

„Faktem jest, że Jerry jest zaskakująco leniwy, podczas gdy Murdoch wciąż jest pracoholikiem, którym zawsze był. Myślę, że po zamknięciu romansu zaczęła się błyszczeć. Po pierwsze, kiedy się spotykali, zwykła z podziwem mówić o tym, jaki był jak Teksańczyk, mimo że jest Australijczykiem. Uwielbiała to, że był męski i był typem mężczyzny alfa” – dodaje źródło. „Zaczęła podpisywać swoje e-maile „Jerry Murdoch” i wiem, że skarżyła się na utratę tożsamości – powiedział inny informator.

Rupert Murdoch i Jerry Hall opuszczają kościół St Brides po ślubie 5 marca 2016 r. w Londynie (John Phillips/Getty Images)

Jerry Hall niedawno postanowiła wznowić karierę modelki. W zeszłym roku nakręciła kampanię dla Yves Saint Laurent, a także podpisała kontrakt z celebrycką edycją serii Antiques Road Trip. „Wyglądało na to, że Jerry szukał rzeczy do zrobienia, żeby nie musiała spędzać tyle czasu z Murdochem”, powiedział jeden z informatorów. „Oczywiście kocha pieniądze i wymyślny styl życia, który wiąże się z byciem panią Murdoch, i uwielbia uwagę – ale to wcale nie jest jego scena. Czy się nudzi? Myślę, że tak. oddzieliła się od Micka, więc nigdy nie musiała pracować. Modeling wydaje się być sposobem na zajmowanie się sobą.

Przyjaciele, z których większość była przekonana, że ​​małżeństwo pary układa się dobrze, są zszokowani tym odkryciem. „Jestem oszołomiony tą wiadomością. Byłem z nimi sześć tygodni temu i nie miałem pojęcia, że ​​coś jest nie tak. Wydawali się doskonale szczęśliwi i spokojni” – powiedział jeden ze źródeł, który często je obiad z parą.

Rupert Murdoch i Jerry Hall biorą udział w pokazie „The Quiet One” podczas Tribeca Film Festival 2019 w SVA Theatre, 2 maja 2019 r. w Nowym Jorku (Jamie McCarthy/Getty Images na Tribeca Film Festival)

Niektórzy uważają, że Hall mógł paść ofiarą słynnego zdecydowanego sposobu myślenia Murdocha. „Zawsze jest powód, dla którego Rupert decyduje, zarówno w biznesie, jak iw życiu prywatnym” – powiedział długoletni współpracownik. „Albo Rupert podejmuje jedną z tych decyzji zmieniających życie, jakie podjął w przeszłości, albo coś fundamentalnie się między nimi załamało”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button