Rozrywka

Czy Amber Heard szantażowała Elona Muska? Jessica Reed Kraus exposé ujawnia SZOKUJĄCE szczegóły

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Wśród szokujących informacji, które wciąż pojawiają się po opublikowaniu wcześniej zapieczętowanych dokumentów związanych z wielomilionowym procesem Johnny’ego Deppa-Ambera Hearda, wpływowa osoba zdobywa własną grupę obserwujących online na ujawnienie. Influencerka na Instagramie @houseinhabit, której prawdziwe imię to Jessica Reed Kraus, również pisze o Substack, gdzie ujawniła kilka złowrogich szczegółów na temat Hearda i jej szalonych imprez.

Zgodnie z jej rewelacją, 36-letnia aktorka organizowała lubieżne przyjęcia w Los Angeles, gdzie uczestnicy byli zachęcani do spożywania „obfitych ilości MDMA”, alkoholu i współżycia. Kraus twierdzi, że uzyskała te szczegóły od „byłych przyjaciół AH”, którzy „osobiście byli świadkami jej destrukcyjnych tendencji”. Osoba na Twitterze, która twierdziła, że ​​przeczytała artykuł Krausa, nazwała to „pewnym festynem Eyes Wide Shut!”

REKLAMA

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

„Grupa zdeprawowana”: fani Johnny’ego Deppa reagują, gdy Amber Heard zostaje zauważona z Eve Barlow w kawiarni w Tel Awiwie

Amber Heard mówi, że zachowywała się „strasznie” w związku z Johnnym Deppem, fani mówią „dzięki bogu, że uciekł”

REKLAMA

Aktorka Amber Heard uczestniczy w
Aktorka Amber Heard bierze udział w gali Costume Institute „Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology” w Metropolitan Museum of Art 2 maja 2016 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Użytkownik dodał: „Po prostu to przeczytaj, a to jest raport na wyższy poziom! Wyjaśnia tak wiele, dlaczego MSM i inne osoby 🚀 mają tak żywotny interes w utrzymywaniu jej tajemnic. Wiem, że Hollywood i elita są pobieżne, ale to jest jakaś przerażająca impreza Oczy szeroko zamkniętych! .” Jednak nie tylko to, artykuły Krausa zawierały pewne obrzydliwe informacje o Heard i Elonie Musk.

REKLAMAPrezes Tesli, Elon Musk, opowiada podczas zwiedzania zakładu przyszłej odlewni Gigafabryki Tesli 13 sierpnia 2021 r. w Grünheide pod Berlinem w Niemczech.  Amerykańska firma planuje co roku budować tutaj około 500 000 kompaktowych serii Model 3 i Model Y.  (Zdjęcie: Patrick Pleul - Pool/Getty Images)
Prezes Tesli, Elon Musk, opowiada podczas zwiedzania zakładu przyszłej odlewni Gigafabryki Tesli 13 sierpnia 2021 r. w Grünheide pod Berlinem w Niemczech. Amerykańska firma planuje co roku budować tutaj około 500 000 kompaktowych serii Model 3 i Model Y. (Zdjęcie: Patrick Pleul – Pool/Getty Images)

REKLAMA

Czy Amber Heard szantażowała Elona Muska?

Wpływowy media społecznościowy twierdził, że gwiazda „Aquamana” i dyrektor generalny Tesli spotkali się po raz pierwszy w 2011 roku na imprezie zorganizowanej przez niego i jego ówczesną żonę Talulah Riley. Następnie ujawniono, że Musk faktycznie płacił pieniądze za pozew o zniesławienie, który musiał zapłacić Heard. Domniemanym powodem tego było to, że „zrobiła na nim trochę mrocznego dupy”.

Gość imprezy podobno powiedział Krausowi: „Nie jest to zaskakujące dla nikogo, kto ją zna. Amber zawsze go filmowała. Miała metodę. Miała to w dół. Naprawdę rozpieprzyłaby Elona, ​​więc obciążające wydarzenia mogły się wydarzyć, a potem wszystko sfilmować. Poza tym mówi się, że Heard miał „smykałkę do wciągania innych młodych (zazwyczaj gejów) walczących aktorek”.

REKLAMA

Amber Heard uczestniczy w pokazie filmu „Sorry Angel (Plaire, Aimer Et Courir Vite)” podczas 71. dorocznego festiwalu filmowego w Cannes w Palais des Festivals 10 maja 2018 r. w Cannes we Francji.  (Zdjęcie: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images dla Keringa)
Amber Heard uczestniczy w pokazie filmu „Sorry Angel (Plaire, Aimer Et Courir Vite)” podczas 71. dorocznego festiwalu filmowego w Cannes w Palais des Festivals 10 maja 2018 r. w Cannes we Francji. (Zdjęcie: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images dla Keringa)

W ramach swojego exposé Kraus przeprowadził wywiad z osobą o imieniu Gia, która twierdziła, że ​​była „zakochana” w aktorce „The Rum Diary”. Powiedziała również, że w miarę postępów między nią a Heardem zaczęła otrzymywać zaproszenia na te imprezy, „gdzie ona, Heard i Musk angażowali się w skandaliczne zachowanie”. Gia dodała: „Ale o rany, ona jest… [Heard] w rzeczywistości totalny psychol i nie mam wątpliwości, że w pewnym momencie kogoś zabije, jeśli już tego nie zrobiła.

REKLAMA

KULTOWE HISTORIE

Czy Kim Kardashian i Kanye West wracają do siebie? Pozy gwiazd w kolekcji Yeezy po rozstaniu z Petem Davidsonem

Wewnątrz niespokojnego życia Anne Heche: od śmierci w wypadku samochodowym rodzeństwa po historię chorób psychicznych i narkotyków

REKLAMA

Amber Heard bierze udział w GQ Men Of The Year Awards w The Star 15 listopada 2017 r. w Sydney w Australii.  (Zdjęcie: Brendon Thorne/Getty Images dla GQ Australia)
Amber Heard bierze udział w GQ Men Of The Year Awards w The Star 15 listopada 2017 r. w Sydney w Australii. (Zdjęcie: Brendon Thorne/Getty Images dla GQ Australia)

Tymczasem Twitter eksplodował reakcjami po ujawnieniu, gdy użytkownik napisał na Twitterze: „Ilu osobom to zrobiła? A co z Van Ree? Wszyscy jej byli, którzy się nie zgłosili? czy Amber właśnie zmusiła ludzi do milczenia, powiedzenia pozytywnych rzeczy o niej lub ujawnienia się na rzeczy, które wprawiła w ruch?” Inny napisał: „Czytam to, widzę, że świat Ambersa rozbija się wokół niej bardzo szybko, może ma potężnych mężczyzn przestraszonych, że ich wyjdzie, ale co z ofiarami? Nie pozostaną w ukryciu na zawsze!” „Oskarżony Amber filmuje bogatych facetów, a potem ich kadruje. Zastanawiam się, ile dostaje w cichych pieniądzach? zastanawiał się trzeci.

REKLAMA
REKLAMA
Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button