Rozrywka

Czy Anne Heche jeździła pod wpływem alkoholu? Aktorka, 53 lata, widziana z „butelką z wódką” w samochodzie przed PRZERAŻAJĄCYM wypadkiem

Anne Heche brała udział w okrutnym wypadku samochodowym, kiedy wjechała swoim niebieskim mini bednarzem do domu. Doprowadziło to do pożaru, który pozostawił ją z poważnymi oparzeniami. Chociaż dokładny zakres jej oparzeń nie jest jeszcze znany, poinformowano, że została przyjęta do szpitala w Los Angeles, zaintubowana i oczekuje się, że przeżyje. Co zaskakujące, przed głównym wypadkiem rozbiła swój samochód w garażu i odmówiła pomocy widzom, gdy włączyła Mini do tyłu i wystartowała.

REKLAMA

53-letnia aktorka jest obecnie w szpitalu, kiedy rozmawiamy. Podczas gdy dokładna przyczyna tego wątpliwego wypadku jest przedmiotem dochodzenia, TMZ zebrał materiał z kamer CCTV, który uchwycił prędkość Mini Coopera Heche w okolicy. Sama lekkomyślna jazda mogła być jedyną przyczyną wypadku. Jednak zdjęcie uzyskane w publikacji pokazuje byłą dziewczynę Ellen DeGeneres w swoim samochodzie z butelką z czerwoną nakrętką w schowku na rękawiczki, która wygląda mniej więcej jak wódka, wprowadzając na scenę pod wpływem alkoholu. Na razie nic nie jest potwierdzone, ponieważ nie ma również żadnego oficjalnego oświadczenia ze strony funkcjonariuszy policji. Ale potwierdzono, że nikt inny nie został ranny.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Czy Anne Heche wszystko w porządku? Była GF Ellen DeGeneres na OIOM-ie po „poważnych poparzeniach” w wypadku samochodowym w Los Angeles

Wewnątrz niespokojnego życia Anne Heche: od śmierci w wypadku samochodowym rodzeństwa po historię chorób psychicznych i narkotyków

REKLAMA

Anne Heche została sfotografowana z butelką wódki w swoim samochodzie na chwilę przed wypadkiem, który spowodował poważne oparzenia.  (Zdjęcie: wyłączność TMZ)
Anne Heche została sfotografowana z butelką wódki w swoim samochodzie na chwilę przed wypadkiem, który spowodował poważne oparzenia (zdjęcie: wyłączność TMZ)

Czy Anne Heche jeździła pod wpływem alkoholu?

Ze względu na ciężkość obrażeń Heche, lekarze nie mogli przeprowadzić testów, aby sprawdzić poziom alkoholu. Dlatego nie potwierdzono, czy jechała pod wpływem alkoholu, czy jakiejkolwiek innej substancji. Członek społeczności pomógł Heche przetrwać. W rozmowie z Daily Mail David Manpearl, który pomógł Heche wysiąść z samochodu, powiedział: „Byłem pewien, że kierowca nie żyje. Że się spalił. Gaszenie płomieni zajęło straży pożarnej co najmniej 30 minut , wyjmij samochód i wyciągnij ją z samochodu. Byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że to Anne Heche. Myślę, że wiedziałem, że miała problemy w przeszłości.

REKLAMA

Anne Heche brała udział w wypadku samochodowym i pozostawiła ją z ciężkimi oparzeniami.  Została zabrana na noszach do szpitala w Los Angeles.  (Zdjęcie: Fox 11 News)
Anne Heche brała udział w wypadku samochodowym, pozostawiając ją z ciężkimi oparzeniami, po czym została zabrana na noszach do szpitala w Los Angeles (fot. Fox 11 News)

Heche mówiła wcześniej o swoich nawykach związanych z piciem, które były spowodowane jej trudnym dzieciństwem. Twierdzi, że jako niemowlę była molestowana przez ojca i nikt wokół niej, w tym jej matka, nic z tym nie zrobił. W 2001 roku wyjaśniła, jak zachowywała się w separacji, mówiąc ABC News: „Myślę, że wszystko, co zrobiłem w całym moim szaleństwie, to próba nakłonienia rodziców, by mnie pokochali. Mój ojciec kochał gwiazdy filmowe. stać się sławnym, by zdobyć Jego miłość. Moja matka kochała Jezusa. To była jej rzecz. Więc chciałem zostać Jezusem, piłem. Paliłem. Zażywałem narkotyki. Uprawiałem seks z ludźmi. Zrobiłem wszystko, co mogłem, aby pozbyć się wstydu mojego życia.” Heche dochodzi do siebie po urazach i mówi się, że przeżyła wypadek.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button