Rozrywka

Czy Anne Heche wszystko w porządku? Była GF Ellen DeGeneres na OIOM-ie po „poważnych poparzeniach” w wypadku samochodowym w Los Angeles

Aktorka-reżyserka Anne Heche brała udział w brzydkiej katastrofie, która spowodowała poważne oparzenia, jak wynika z raportów. Według wielu raportów, Heche uderzyła swoim samochodem w dom, powodując pożar, doznając wielu poparzeń i ostatecznie zabrana do szpitala. Świadkowie ujawniają, że przed głównym wypadkiem rozbiła swój samochód w garażu i wystartowała tylko po to, by skończyć w wypadku zagrażającym życiu.

REKLAMA

53-letnia aktorka prowadziła swojego Mini Coopera, zanim wbiła go do domu w Mar Vista w Kalifornii w piątek, 5 sierpnia, około godziny 11 rano. TMZ donosi, że po raz pierwszy rozbiła swój samochód w garażu domu. Ale zanim świadkowie mogli jej pomóc, odwróciła swojego niebieskiego Mini Coopera i wystartowała tylko po to, by chwilę później zabrać ją do szpitala. Potężny pożar spowodował, że była dziewczyna Ellen DeGeneres doznała poważnych oparzeń, tak bardzo, że musiała zostać zabrana na noszach. Jak wynika z publikacji, nasilenie oparzeń utrudnia lekarzom sprawdzenie, czy była pod wpływem alkoholu. Jednak zdjęcie uzyskane przez publikację pokazuje Heche w swoim samochodzie z butelką z czerwoną nakrętką w jednym z uchwytów na kubki, wskazującą na ślady alkoholu przed i podczas jazdy. Hollywoodzki talent został uratowany i przyjęty do szpitala w Los Angeles.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Czy z Arnoldem Schwarzeneggerem wszystko w porządku? 74-letni aktor, zamieszany w straszny wypadek samochodowy w Kalifornii

Czy Jason Momoa jest w porządku? Motocyklista taranuje samochód gwiazdy „Aquamana” w przerażającym zderzeniu czołowym w Kalifornii

REKLAMA

Anne Heche brała udział w wypadku samochodowym i pozostawiła ją z ciężkimi oparzeniami.  Została zabrana na noszach do szpitala w Los Angeles.  (Zdjęcie: Fox 11 News)
Anne Heche brała udział w wypadku samochodowym i pozostawiła ją z ciężkimi oparzeniami. Została zabrana na noszach do szpitala w Los Angeles. (Wiadomości z Lisa 11)

Czy Anne Heche wszystko w porządku?

Film uzyskany przez Fox 11 pokazuje Heche na noszach leżących na brzuchu. Same jej ubrania dają wskazówkę, jak poważny był wypadek, ponieważ widać, że są zwęglone. Dokładny zakres obrażeń nie jest znany, ale doniesiono, że nie było innych obrażeń. Przyczyna tego wypadku jest obecnie badana. TMZ udostępnił również zdjęcie po zakończeniu Mini Coopera Heche. Film, który pojawił się w Internecie, pokazuje również, że Heche jakby wraca do życia, gdy leży na noszach, gdy zdejmuje z siebie prześcieradło i próbuje z niego zdjąć.

REKLAMA

Najbardziej znana z grania Vicky Hudson w telenoweli „Inny świat”, Heche zasłynęła również ze swojego związku z Ellen DeGeneres od 1997 do 2000 roku. Materiał z monitoringu uzyskany przez TMZ pokazuje również, jak aktorka jechała lekkomyślnie między dwoma wypadkami. Publikacja donosi dalej, że aktor „Donny Brasco” jest zaintubowany, ale oczekuje się, że przeżyje. Przedstawiciel Anne Heche nie skomentował jeszcze publicznie.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button