Rozrywka

Czy Austin Butler naprawdę śpiewa w „Elvisie”? Wszystko, co wiemy o jego przygotowaniu do roli

Nie jest tajemnicą, że niektórzy fani wątpili Austin Butlerzdolność do ucieleśnienia zmarłego Elvisa Presleya w Baz Luhrmannfilm z 2022 roku, Elvis. Kilka innych hollywoodzkich łamaczy serc, takich jak Harry Styles oraz Miles Teller przesłuchany do roli.

Jednak po rzuceniu okiem na 30-letniego byłego gwiazdora Nickelodeona, machającego biodrami, noszącego lśniący czarny bouffant i umiejętnie podkreślającego akcent króla rock’n’rolla, jasne jest, że Butler był odpowiednim aktorem do tego zadania. W rzeczywistości, poza jego urokiem i dobrym wyglądem, Pamiętniki carrie ałun naprawdę śpiewa w biografii.

„Muzyka zawsze była częścią mojego życia, ale zawsze bardzo prywatną rzeczą” – ujawnił Butler podczas czerwcowego wywiadu z Tygodnik Rozrywka. „To była tylko moja własna forma terapii. Wiedziałem, że śpiewny aspekt [the role] miało być czymś, co naprawdę chciałem dać z siebie wszystko”.

I daj wszystko, co zrobił! Produkcja pozyskała trenerów głosu z całego świata, w tym z Nowego Jorku i Los Angeles, aby zapewnić, że Przełączono przy urodzeniu aktor brzmiał dokładnie jak śpiewak „Nie mogę się zakochać”. „Śpiewałam każdego dnia [while preparing and filming] i z samego rana ćwiczyłbym śpiewanie” – wspomina Butler EW.

„To jest naprawdę jak mięsień. Podczas filmowania zacząłem zauważać nuty, których nie mogłem uderzyć na początku, nagle teraz mogłem uderzyć w te nuty” – dodał. „Poszerzałem swój zasięg. Ale to nie tylko śpiew — musisz znaleźć manieryzm wokalny. To może być trochę trudne.

Chociaż Butler śpiewa całą muzykę dawną z Elvisw pozostałych rolach Tom Hanks, Olivia DeJonge oraz Dacre Montgomeryjego głos miesza się z prawdziwym Elvisem w drugiej połowie filmu.

Biorąc pod uwagę wszystkie wczesne pochwały, jakie otrzymał Butler, jasne jest, że urodził się, by grać Elvisa, co jest faktem jego byłej dziewczyny Vanessa Hudgens wiedział przez cały czas. Podczas kwietniowego wywiadu z ModaButler ujawnił, że to 33-letni Hudgens jako pierwszy zachęcił go do kontynuowania tej roli: „Musisz zagrać Elvisa”, powiedziała mu po „objawieniu się”.

Butler od tego czasu przeniósł się z modelem Kaia Gerber.

Kontynuuj przewijanie, aby dowiedzieć się więcej o przygotowaniu Butlera do Elvis.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button