Rozrywka

Czy będzie 5 sezon „Magnum PI”? Program nie został jeszcze odnowiony

Uwaga, spoiler! Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące finału 4 sezonu Magnum PI

Kiedy fani oryginalnego Magnum PI usłyszeli, że program zostanie ponownie uruchomiony dla nowej publiczności, wielu było sceptycznych. Jednak fani szybko pokochali tę nową wersję Magnum, graną przez Jaya Hernandeza. Po finale sezonu 4, który odbył się 6 maja 2022 r., fani obawiali się, że finał może być ostatnim z Magnum i przyjaciół.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Czy będzie 5 sezon Magnum PI? Oto wszystko, co wiemy o dotychczasowym statusie programu.

Źródło: CBSArticle kontynuuje pod reklamą Czy będzie 5 sezon „Magnum PI”?

6 maja 2022 r. wyemitowano finał 4 sezonu Magnum PI. Finał drażnił rozkwitający romans Juliet Higgins (Tygodnie Perdity) i Thomasa Magnum, dopóki Higgins nie widzi byłej Lii Magnum wychodzącej ze swojej sypialni. Higgins i Magnum ponownie opowiadają o swoich uczuciach, aby pomóc Gordonowi odzyskać swoją byłą żonę Beth przed porwaniem.

Po uratowaniu Beth i złapaniu szantażysty stojącego za porwaniem, Suzy (Betsy Phillips) rodzi dziecko Ricka (Zachary Knighton) i rodzi zdrową córeczkę. Podczas pobytu w szpitalu Higgins potrzebuje chwili na ucieczkę, a Magnum podąża za nią, pytając, co się stało. Wyznaje, że poszła do jego domu, aby wyrazić swoje uczucia do niego, ale wycofała się, gdy zobaczyła Lię.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: CBS

Na szczęście Magnum wyjaśnia, że ​​Lia potrzebowała miejsca do spania po imprezie poprzedniej nocy, kiedy spał na kanapie. A co więcej, Higgins i Magnum mogą wreszcie wyznać sobie nawzajem swoje uczucia, gdzie podzielili się pocałunkiem, gdy ekran zrobił się czarny!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Co dalej z nieustraszonym zespołem Magnum PI? Nikt nie wie, ponieważ serial nie został jeszcze odnowiony przez CBS. Fani od tygodni są zaniepokojeni brakiem odnowienia serialu, ale Jay Hernandez rozmawiał niedawno z TV Line, aby podkreślić, że serialowi nie grozi żadne niebezpieczeństwo.

Źródło: CBSArticle kontynuuje pod reklamą

Jeśli chodzi o zdobycie piątego sezonu, Jay powiedział: „Jesteśmy złoci” i dodał: „Liczby są świetne, podróżuje dobrze na arenie międzynarodowej… Więc tak, myślę, że jesteśmy w dobrej formie. I wiesz co, [The Powers That Be are] zadowolony z programu. Kochali ten sezon, wiele historii, które naprawdę kopali. A odcinek, który wyreżyserowałem, pokochali do tego stopnia, że ​​zostałem już poproszony o wyreżyserowanie kolejnego w przyszłym sezonie.

Jednak zasugerował, że dla pary znanej jako „Miggy” może nie być tylko słońce i róże. Jay zasugerował, że postacie, które w końcu się spotkają, nadejdą „pod koniec serialu. Nie koniec sezonu, ale koniec całego serialu. Więc nie sądzę, że to nastąpi w najbliższym czasie. Myślę, że Napięcie i dynamika między Higginsem a Magnum to duża część tego, dlaczego serial działa, a jeśli zabierzesz to i staną się parą, serial dużo traci”.

Fani będą musieli poczekać i dowiedzieć się, co dzieje się z Magnum PI. W międzyczasie mogą ponownie oglądać odcinki na Paramount Plus.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button