Rozrywka

Czy będzie drugi sezon „Prawdziwych gospodyń z Dubaju”? Oto najnowsza miarka z programu Bravo

Być może pierwszy sezon „The Real Housewives of Dubai” właśnie się zakończył, ale w umysłach fanów zaczęły budzić się spekulacje na temat przyszłego sezonu. Jeśli i Ty jesteś ciekawy, czy Bravo przywróci bogate piękno Dubaju, czytaj dalej.

Wszyscy fantazjujemy o tym, jak bogate, piękne i odnoszące sukcesy kobiety prowadzą swoje życie. A żeby zaspokoić naszą dziwną fantazję, Bravo przywiozło spojrzenie sześciu kobiet z różnych regionów świata, żyjących wystawnym stylem życia Dubaju. Cóż, serial nie wylądował tak marzycielsko, jak się wydawało. Premiera „Prawdziwych gospodyń z Dubaju” odbyła się 1 czerwca 2022 roku. Zadebiutowała całkiem przyzwoity, ale później została zakłócona przez wczesną ocenę fanów.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

REKLAMA

O której godzinie „Real Housewives of Dubai” Reunion Część 2 ukaże się na Bravo?

„The Real Housewives Of Dubai” sezon 1 zjazd na Bravo: Gdzie obejrzeć nadchodzący odcinek reality show?

REKLAMA

Kiedy ukaże się drugi sezon „The Real Housewives of Dubai”?

Bravo jeszcze nie odebrał drugiego sezonu „The Real Housewives of Dubai”. Rzeczywiście, jest jeszcze za wcześnie, by mówić cokolwiek o premierze kolejnego sezonu. Biorąc pod uwagę znaczny spadek ocen z każdym mijającym odcinkiem, wznowienie kolejnego sezonu może być trudną przepustką. Jednak niektórzy fani uważają, że program jest wart oddania kolejnego strzału. Może to wstrząsnąć w drugim sezonie, jeśli zostanie odnowione. Bądź na bieżąco z tym miejscem, aby uzyskać dalsze aktualizacje w dniu premiery.

REKLAMA

Jak mogę obejrzeć sezon 2 „Prawdziwe gospodynie z Dubaju”?

Wszystkie odcinki „Prawdziwych gospodyń z Dubaju” można oglądać na Bravo. Ci, którzy nie mają dostępu do połączenia kablowego, mogą szukać innych opcji, takich jak Sling TV, Hulu, Fubo TV, DirecTV Stream, YouTube TV, Xfinity Choice TV i Spectrum TV.

Kto występuje w drugim sezonie „Prawdziwe gospodynie z Dubaju”?

W pierwszym sezonie wystąpiło sześć bogatych kobiet, Chanel Ayan, Caroline Stanbury, Caroline Brooks, Sara Al Madani, Nina Ali i Lesa Milan. Nie ma oficjalnego słowa na temat tego, czy te OG powrócą do sezonu 2. Jednak fani uważają, że istnieje duża szansa na powrót Ayan, jeśli nadejdzie przyszły sezon. Ayan jest najbardziej znany z całej szóstki. Jest modelką i wnosi do serialu najbardziej zabawne i zabawne treści. Dlatego kanał może rozważyć jej powrót, jeśli chce utrzymać zainteresowanie fanów. Jeśli nie te same twarze w drugim sezonie „The Real Housewives of Dubai”, twórcy mogą również pomyśleć o sprowadzeniu kolejnego zestawu nowych twarzy.

REKLAMA

O czym jest „Prawdziwe gospodynie z Dubaju”?

Jak wygląda codzienność bogatej gospodyni domowej w mieście złota? „The Real Housewives of Dubai” informuje o tym. Cóż, nie wszystko jest smagane szczęściem i pięknem. Spektakl przybliża zmagania kobiet w życiu osobistym, małżeńskim i zawodowym. Jednocześnie walczą o to, by być niezależnymi, towarzyskimi i towarzyskimi kobietami. Spektakl kręci się wokół pięknych przyjaźni, gorącego bałaganu i brudnych oskarżeń. A fabuła będzie nadal taka sama.

REKLAMA

Jaki jest szum wokół „Prawdziwych gospodyń z Dubaju”?

Premiera programu nie była dla Bravo łatwa. Platforma spotkała się z kilkoma luzami przed jej wydaniem. Niektóre grupy praw człowieka sprzeciwiły się reality show, mówiąc: „Umieszczając franczyzę Real Housewives w Dubaju, pomagasz dyktaturze Zjednoczonych Emiratów Arabskich ukryć mizoginię męskiego władcy, zalegalizowaną homofobię i masową przemoc wobec kobiet”. Trzymając się za wszystkimi kontrwybuchami, program zdołał przetrwać i z powodzeniem być na antenie.

REKLAMA

Jak mogę obejrzeć poprzedni sezon „The Real Housewives of Dubai”?

Widzowie mogą nadrobić zaległości z poprzedniego sezonu „Prawdziwych gospodyń z Dubaju” na Bravo. Program jest również dostępny na Hulu i Fubo do streamowania.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button