Rozrywka

Czy „Big Sky” jest dziś wieczorem? Oto kiedy i kiedy można spodziewać się powrotu sezonu 3

Czas zresetować harmonogram, Wielkie niebo wentylatory. Kolejny nowy odcinek serialu ABC nie zostanie wyemitowany 25 maja 2022 r. Dlaczego więc? Wielkie niebo dziś wieczorem, a kiedy serial powróci w odcinku 1 sezonu 3 Big Sky? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o przerwie.

„Big Sky”: Kylie Bunbury jako Cassie i Katheryn Winnick jako Jenny | ABC/Anna Kooris

Dlaczego „Big Sky” nie jest dziś wieczorem, 25 maja 2022 r.?

Wielkie niebo nie jest dziś wieczorem z odcinkiem 1 sezonu 3, ponieważ finał zakończył sezon 2 19 maja. Ale nie martw się. Przerwa trwa tylko kilka miesięcy, a fani dogonią Cassie Dewell (Kylie Bunbury) i Jenny Hoyt (Katheryn Winnick) w Wielkie niebo kraju, zanim się zorientujesz. Serial na swoim miejscu w ABC to powtórka pokazu Debiutant Sezon 4 Odcinek 19.

Data powrotu odcinka 1 „Big Sky” sezonu 3 i godzina wydania kolejnego nowego odcinka

ABC potwierdziło to Wielkie niebo Sezon 3 Odcinek 1 ma datę powrotu wczesną jesienią 2022 roku, a nie dzisiaj. Odcinek otrzyma zwykły przedział czasowy o godzinie 22:00 czasu wschodniego. Jednakże, Wielkie niebo wskakuje do nowej nocy tej jesieni — w środę. Opierając się na poprzednich jesiennych premierach, nasze najlepsze przypuszczenie Wielkie niebo Data premiery trzeciego sezonu to 28 września 2022 r. Tymczasem dwa pełne sezony są obecnie dostępne do oglądania w Hulu.

Harmonogram sezonu 3 „Big Sky”

Wielkie niebo Sezon 3 przenosi się na środowe wieczory o 22:00 czasu wschodniego jesienią 2022 roku, zamiast typowego czwartkowego wieczornego automatu, jaki byłby dzisiaj. Seria kradnie slot Milion małych rzeczyktóry wróci dopiero na początku 2023 roku.

” src=”https://www.youtube.com/embed/KNk238pyAqc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

ZWIĄZANE Z: Obsada finału drugiego sezonu „Big Sky”: oto dlaczego szeryf Beau Arlen wygląda tak znajomo

Co dzieje się w trzecim sezonie „Big Sky”?

Odkąd Wielkie niebo Sezon 2 zakończył się bez klifu, trudno zgadnąć, co może się wydarzyć w Wielkie niebo Sezon 3. Na szczęście ABC opublikowała informacje o nadchodzącej części dramatu kryminalnego na autostradzie.

W Wielkie niebo W trzecim sezonie Reba McEntire dołącza do obsady jako Sunny Brick, mercurial matriarcha rodziny Brick, odnosząca sukcesy firma zajmująca się wyposażeniem w tereny z sekretną historią zaginionych klientów. Widzowie mogą się zastanawiać: „Czym jest sprzedawca odzieży backcountry?”

Ogólnie rzecz biorąc, dostawca wyposażenia backcountry zapewnia specjalne usługi dla osób, które chcą polować lub łowić ryby na świeżym powietrzu. Dostawca wyposażenia oferuje cały potrzebny sprzęt i prowadzi osoby w tropieniu zwierząt. Wygląda jednak na to, że Sunny Brick również specjalizuje się w znikaniu swoich klientów.

” src=”https://www.youtube.com/embed/WMvp8znVTWk?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Nadprzyrodzony gwiazda Jensen Ackles dołącza do Wielkie niebo Sezon 3 obsadzony jako nowy szeryf Beau Arlen. Został tymczasowym szeryfem w Wielkie niebo Finał drugiego sezonu na prośbę szeryfa Tubba (Patrick Gallagher). Deadline informuje, że jest „pewnym siebie i uroczym, starym dobrym chłopcem z Teksasu”.

Oprócz nowych stałych bywalców obsady, ABC ulepszyło Jamie-Lynn Sigler do regularnego serialu. Jej postać, Tonya, była lokalną kelnerką w restauracji, kiedy zaginął jej chłopak. Jednak przez cały sezon 2 szybko stała się atutem nowego kręgu narkotykowego prowadzonego przez rodzinę Bhullar. Wygląda na to, że Janina Gavankar również zostaje jako Ren, ze swoim bratem Jagiem (Vinny Chhibber), przejmując rodzinny kartel.

Ten artykuł będzie nadal aktualizowany jako nowe informacje na temat Wielkie niebo Sezon 3 będzie dostępny po dzisiejszej nocy.

ZWIĄZANE Z: „Wielkie niebo” wznowione w sezonie 3; 1 nowa seria regularna, 1 aktualizacja obsady i Reba McEntire

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button