Rozrywka

Czy Brad Pitt PRZECHODZI NA EMERYTURĘ? Uwaga aktora o „ostatniej nodze” łamie serca fanów

Brad Pitt, hollywoodzki gwiazdor i ulubiona gwiazda ludzi, w niedawnym wywiadzie zasugerował, że jest na „ostatnim etapie” swojej kariery. Aktor niedawno otrzymał swojego pierwszego Oscara za dramat Quentina Tarantino „Once Upon A Time in Hollywood” z 2019 roku za rolę Cliffe Bootha. Chociaż ta nieoficjalna emerytura może brzmieć jak koszmar dla fanów Brada Pitta, tak nie jest. Aktor ma pojawić się jako zabójca z Tokio w filmie Davida Leitcha i „Bullet Train” Sony. Ma również pojawić się u boku Any de Armas w filmie „Blonde”, który jest biografią Marilyn Monroe.

Podczas rozmowy z GQ, 58-letni aktor powiedział: „Myślę, że jestem na swoim ostatnim etapie, w ostatnim semestrze lub trymestrze. Jaka będzie ta sekcja? I jak mam ją zaprojektować?” W całej swojej karierze aktor i producent był chwalony za role w filmach takich jak „Fight Club”, „Se7en”, „Ad Astra”, „Inglourious Basterds” i wielu innych. W jego nadchodzącym filmie „ Bullet Train”, podzieli się światłem reflektorów z gwiazdorską obsadą, taką jak Sandra Bullock, Aaron Taylor Johnson, Bad Bunny, Joey King, Zazie Beetz, Logan Lerman, Brian Tyree Henry, Michael Shannon, Karen Fukuhara i inni.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Brad Pitt kontra Angelina Jolie: Jak hollywoodzka superpara przeszła od MIŁOŚCI do NIENAWIDZENIA

Gwiazdy, rosyjska mafia i ukochana winiarnia: jak bitwa Brada Pitta i Angeliny Jolie stała się dziwna

Złoty chłopiec z Missouri, który przeniósł się do Kalifornii w wieku 22 lat, stał się jednym z najbardziej uznanych aktorów w historii i zapłacił za film nawet 20 milionów dolarów. W wieku 58 lat, prawie 6 lat po rozwodzie z Angeliną Jolie, aktor zszedł z rozdzierającego światła reflektorów i nie pojawia się w mediach tak często, jak kiedyś. Podczas wywiadu mówił także o uczęszczaniu na Spotkania Anonimowych Alkoholików po swoim kontrowersyjnym rozpadzie w 2016 roku i powiedział: „Miałem tutaj naprawdę fajną grupę mężczyzn, która była naprawdę prywatna i selektywna, więc była bezpieczna”. Jednak fani są gotowi do przyjęcia aktora na emeryturze, wszyscy gotowi do dalszego kontynuowania jego dziedzictwa.

Fani Brada Pitta przyjmują jego decyzję o przejściu na emeryturę

Niezależnie od tego, czy Brad Pitt pojawi się na dużym ekranie, czy nie, jego legion fanów nie pozostawi jego dziedzictwa na wysokim i suchym poziomie. Fan Brada Pitta napisał na Twitterze: „Bardzo podziwiam #BradPitt Remember po huraganie Katrina, kiedy pojechał do Los Angeles i zbudował domy. Jest humanitarnym sercem”. Inny fan napisał na Twitterze: „Wściekłość i płomień po czytaniu. Jest wszechstronnym aktorem i jednym z najlepszych”.

Jeden z fanów napisał na Twitterze: „Jeśli Brad Pitt naprawdę niedługo przejdzie na emeryturę, życzę mu powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach”.

Aktor przez całą swoją karierę otrzymywał wiele wyróżnień. Zdobył dwie nagrody Akademii, nagrodę Primetime Emmy, dwie nagrody Złotego Globu i dwie nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej. Zastanawiając się nad tym samym, jeden z użytkowników napisał na Twitterze: „#BradPitt jest teraz w najlepszej karierze.Jeden z użytkowników nie chciał, aby Brad Pitt przeszedł na emeryturę i powiedział: „Brad Pitt mówi @BritishGQ, że jest na ostatnim etapie kariery filmowej. Co to oznacza? Ile lat będzie nadal działał, dopóki nie przejdzie na emeryturę? 3 lata „5 lat? 10 lat? Nie chcę, żeby odszedł.. Na pewno przejdzie do historii jako jeden z największych wszech czasów.”

Inny użytkownik powiedział: „Nadal wydaje mi się, że jest niedoceniany jako aktor. Siedem, dwanaście małp, przycisk Benjamin, klub walki. Wszystkie klasyki, które wytrzymują próbę czasu, a to tylko na początek. #bradpitt.”

Zastrzeżenie: Ten artykuł zawiera uwagi zgłoszone w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych w Internecie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button