Rozrywka

Czy BTS zaśpiewają piosenkę Qatar World Cup 2022? Podekscytowani fani mówią „wyobraź sobie, że jesteś ich hejterem”

Jeśli chodzi o marki luksusowe, nazwa boy group BTS jest z nimi synonimem. Czy to FIFA, Vogue, Samsung i Hyundai, BTS jest na mapie światowych ambasadorów wielu wiodących marek. Tak jak chciałyby te marki, wszystko, co promują BTS, zostanie natychmiast wyprzedane, wszystko dzięki istniejącej „bogatej ARMY”.

REKLAMA

Teraz, gdy zbliżają się Mistrzostwa Świata FIFA 2022, pojawiły się doniesienia, że ​​grupa chłopców ponownie połączy siły z marką Hyundai na nadchodzące Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Katarze. 28 lipca różne media podały, że BTS będą uczestniczyć w nowym projekcie Hyundaia „Team Century”. Ta drużyna jest wyjątkowa, ponieważ składa się tylko z siedmiu członków BTS, którzy, jak na ironię, mają ten sam numer koszulki – 7.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy BTS Jimin spotyka się z aktorką Song Da-eun? Fani odrzucają plotki mówiące „to jest takie głupie”

2022 MTV Video Music Awards: Lista nominowanych do K-popu obejmuje BTS, Blackpink i Seventeen

REKLAMA

BTS wyda nowy singiel na Mistrzostwa Świata FIFA 2022 w Katarze

W kwietniu 2022 roku BTS współpracowało z Hyundaiem przy projekcie „Cel stulecia”, w którym grupa chłopców promowała zrównoważony rozwój marki – Hyundai Motors. Teraz, kilka miesięcy później, ogłoszono, że BTS będą się spotykać jako reprezentacyjny zespół Hyundaia – „Team Century”, aby wspierać kampanię rozpoczętą przez markę pojazdu. Ponieważ Hyundai Motors jest oficjalnym partnerem „2022 FIFA World Cup”, które odbędą się w Katarze w 2022 roku, wielu fanów czeka na potwierdzone wieści o nadchodzącym udziale BTS w mistrzostwach świata.

REKLAMA

Na przestrzeni lat, oprócz samego sportu, wiele uwagi poświęcono słynnym artystom, którzy śpiewają hymn FIFA. Od piosenkarzy takich jak Shakira, Pitbull i Jennifer Lopez, którzy są jednymi z ostatnich artystów związanych z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej, BTS jest najlepszym artystą obecnego pokolenia, jest bardzo prawdopodobne, że boysband zaśpiewa oficjalny hymn na 2022 rok Mistrzostwa Świata. Jednak do tej pory nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, poinformowano, że BTS wyda nowy singiel we współpracy z „2022 FIFA World Cup”, który ukaże się w drugiej połowie 2022 roku.

REKLAMA

Oprócz nadchodzącego singla, BTS wezmą również udział w konkursie z Hyundai Motors za ich projekt „Hyundai Goal of the Century Pledge”, który rozpocznie się 29 lipca i zakończy się 30 września. Uczestnicy mogą przesłać swoje zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju za pośrednictwem aplikację FIFA, która będzie częścią konkursu. 11 zwycięzców nagrody otrzyma wycieczkę do Kataru, aby obejrzeć na żywo Mistrzostwa Świata FIFA 2022.

REKLAMA

„Myślałem, że mają przerwę”

Z drugiej strony, fani BTS są dumni z tego, że ich idole w końcu osiągnęli wielki sukces, dzięki popularyzacji „World Cup Song By BTS” na Twitterze. Jeden z fanów powiedział: „BTS wywierają wpływ na całym świecie. Ich ciężka praca i talent zawsze sprawią, że będą błyszczeć. Jestem z nich bardzo dumny”. Jeszcze jeden fan powiedział: „Myślałem, że mieli przerwę? UTWÓR Z PUCHARU ŚWIATA BTS BTSxWorldCup2022”. Inny fan powiedział: „BTS stworzy piosenkę World Cup i wyda w 2022 r., jest tak wielka i niesamowita! Jestem z ciebie taka dumna bangtan! BTS JEST GOTOWY, ABY ROCK CAŁY ŚWIAT! LEGENDY NADCHODZĄ BTS utorowało drogę BTS JEST PIOSENKA BTS COMING WORLD CUP.”

REKLAMA

Jeszcze jeden fan powiedział: „OMG właśnie obudziłem się na wiadomość o piosence WORLD CUP SONG BY BTS, ta przerwa się nie kończy i bardzo mi się to podoba. Jeden fan zażartował: „Wyobraź sobie, że jesteś nienawidzącym BTS i odkrywasz, że zamierzają nagrać piosenkę na Mistrzostwa Świata 2022”. Jeden z fanów powiedział: „BTS przygotowują kolejny hymn Pucharu Świata… co za czas, aby żyć, naprawdę”. Jeszcze jeden fan powiedział: „CO MASZ NA ZNACZENIE HYMN BTS WORLD CUP???” Fan zażartował: „Ja budzę się z nagą klatką piersiową seokjina i bts ogłaszają tegoroczny hymn mistrzostw świata”. Jeszcze jeden fan powiedział: „Przestań grać, hymn mistrzostw świata bts? BTS ??? WORLD ??? CUP? Hymn???”

REKLAMA


REKLAMA
REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button