Rozrywka

Czy David i Victoria Beckham są nachalnymi rodzicami? Żona Brooklyna, Nicola Peltz, mówi, że czuł się „pod presją”

Żona Brooklyna Beckhama, Nicola Peltz, poczyniła niejednoznaczne uwagi na temat jej teściów Davida i Victorii Beckham. Mówiąc o częstych zmianach kariery jej męża, powiedziała, że ​​odczuwa dużą „presję”, aby zadowolić innych ludzi. Następnie Peltz wspomniał, że uwielbia, gdy Brooklyn zasięga rady swoich teściów i zwraca się do ojca o pomoc.

W rozmowie z Tatler Magazine Peltz powiedział: „Brooklyn wdaje się w bardzo ekscytujące rzeczy ze swoimi programami, a także w sprawy biznesowe i to jest naprawdę słodkie. Obserwuję, jak dzwoni do mojego taty i mówi: „Co o tym myślisz?” Uwielbiam patrzeć, jak uczy się od mojego taty”. Brooklyn, 23-letni model, który został fotografem, zwraca się teraz ku gotowaniu, nowo odkrytej miłości, którą odkrył podczas pandemii. Peltz podzielił się: „Od czasu pandemii wszystko, o czym chciał rozmawiać, to przebywanie w kuchni, więc pewnego dnia zacząłem go filmować. Powiedziałem:„ To jest to, co kochasz ”. Brooklyn rozpoczął nowy program Facebook Watch o nazwie „Cookin’ with Brooklyn”, gdzie wymyśla niezwykłe kombinacje, które wydają się podobać fanom.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

DAVID BECKHAM ukradł mi jajka! „Urojona” stalker Sharon Bell pozostawiła gwiazdę piłki nożnej „zastraszoną”

Victoria Beckham nosiła diamentowy naszyjnik o wartości 2,5 miliona dolarów na ślub Brooklynu i Nicoli Peltz

27-letnia aktorka mogła kopać rodziców Brooklynu, jak powiedziała, Brooklyn „odczuwał dużą presję, aby zadowolić ludzi swoją karierą i nie kochał tego”. Te komentarze tylko dodają oliwy do ognia, ponieważ pojawiły się doniesienia o niespokojnych stosunkach między Brooklynem a jego rodzicami.Plotki narosły jeszcze bardziej, gdy Brooklyn podobno nie życzył Victorii w Dzień Matki.Jednak wszyscy bliscy rodzinie zaprzeczyli Co więcej, widziano, jak Victoria wychodziła z restauracji Matsuhisa w Beverly Hills z Brooklynem i Nicolą.

Czy Nicola Peltz rzucił cień na Davida Beckhama i Victorię Beckham?

Nie jest łatwo zapełnić buty ojca, który jest żywą legendą. David Beckham nie pozostawił żadnych kamieni na polu piłki nożnej i ma na swoim koncie wiele wyróżnień. Próbując podążać tymi samymi śladami, Brooklyn grał nawet w Arsenal FC Academy. Zrezygnował jednak, gdy nie dostał stypendium na pozostanie w klubie. Podobno pojawiły się pewne problemy, gdy Brooklyn oświadczał się swojej niespełna rocznej dziewczynie Nicoli. Źródło powiedziało Heatowi, że podczas gdy jego matka, Victoria, opowiadała się za tym, by oświadczyć się swojej dziewczynie, David podobno myślał inaczej i twierdził, że się do tego spieszą. Niezależnie od tego ślub był wystawny, a para nie poszła na żadne kompromisy. Jej komentarze mogą równie dobrze być bezpośrednim celem dla rodziców Brooklynu, biorąc pod uwagę wszystkie otaczające ich plotki.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz biorą udział w gali 2021 Met Celebrating In America: A Lexicon Of Fashion w Metropolitan Museum of Art 13 września 2021 roku w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images dla The Met Museum/Vogue)

Od czasu ślubu para spędziła większość czasu w Los Angeles, a Peltz nieco wyrzucił pomysł przeprowadzki do Wielkiej Brytanii przez okno. Powiedziała: „Powiedziałabym„ Nie ”, ale nigdy nie wiadomo. Uwielbiam wiedzieć, że jestem tak blisko mojej rodziny”. Nieważne, uwielbia pomysł małżeństwa ze swoją „najlepszą przyjaciółką” i nie żałuje. Powiedziała: „Miałam najlepszy dzień. Po prostu ciągle myślałem: „Wychodzę za mojego najlepszego przyjaciela”. I tylko to się liczy”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button