Rozrywka

Czy Disney Plus UK przypadkowo ujawnił datę premiery „She-Hulk”?

Kolejny bardzo wyczekiwany dodatek do fazy 4 Marvel Cinematic Universe, She-Hulk, w której główną rolę gra Tatiana Maslany (Orphan Black). Plotki, że serial został przesunięty do 2023 roku z powodu potrzeb postprodukcyjnych, pojawiły się na początku 2022 roku, ale teraz plotka głosi, że Disney Plus ujawnił własną datę premiery programu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jaka jest data premiery She-Hulk? A kto jest w obsadzie? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Źródło: Disney PlusArticle kontynuuje poniżej reklamę Disney Plus UK podobno ujawnił datę premiery „She-Hulk”.

Wpis na blogu Disney Plus UK niewinnie wymienia wszystkie nadchodzące projekty Marvela z fazy 4. Jednak fani szybko zauważyli, że She-Hulk, która podobno została przesunięta do 2023 r. z powodu wyzwań CGI, miała datę premiery 17 sierpnia 2022 r. Ten błąd szybko rozprzestrzenił się w Internecie, ponieważ fani cieszyli się, że She-Hulk pojawi się raczej wcześniej niż później.

She-Hulk występuje w roli Jennifer Walters, prawniczki i kuzynki Bruce’a Bannera (Mark Ruffalo), zdobywczyni nagrody Emmy, aktorki Tatiany Maslany. Kiedy potrzebuje pilnej transfuzji krwi, a Bruce jest jedynym partnerem, Jennifer dziedziczy część jego krwi napromieniowanej promieniami gamma. Oprócz Tatiany i Marka, Tim Roth ponownie zagra rolę Emila Blonsky’ego/Abominationa z filmu Incredible Hulk z 2008 roku.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Getty Images

Do obsady She-Hulk dołącza również zwycięzca Tony Renee-Elise Goldsberry jako postać o imieniu Amelia, Ginger Gonzaga jako postać nienazwana, która jest najlepszą przyjaciółką Jennifer oraz Jameela Jamil jako Titania, rywalka komiksowa She-Hulk. Anais Almonte i Josh Segarra również zagrali w She-Hulk w nieujawnionych rolach.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Inną znajomą twarzą, która według plotek pojawia się w She-Hulk, jest Charlie Cox, który gra Matta Murdocka/Daredevila. Fani byli już zachwyceni, gdy Matt zagrał epizod w Spider-Man: No Way Home. W komiksach i serialu Jennifer jest prawnikiem, tak jak Matt, więc są szanse, że mogą walczyć przeciwko sobie na sali sądowej. Jennifer specjalizuje się w sprawach związanych z superbohaterami, a plotka głosi, że klientem Matta może być Jessica Jones.

Źródło: artykuł na YouTube jest kontynuowany pod reklamąIle odcinków będzie miała „She-Hulk”?

W wywiadzie udzielonym przez Collider Kevinowi Feige, magazyn poinformował, że She-Hulk miałaby dziesięć odcinków, co jest rzadkością, biorąc pod uwagę poprzednie programy, takie jak Moon Knight i Loki, które miały tylko sześć odcinków. Każdy odcinek będzie trwał 30 minut, a She-Hulk przejdzie do MCU po wydarzeniach z jej programu.

Mamy nadzieję, że wkrótce Marvel potwierdzi wiadomość o dacie premiery i być może da fanom zwiastun ich cierpliwości. Wcześniej zwiastun First Look z filmem She-Hulk miał swoją premierę w listopadzie 2021 r. Następnie, w marcu 2022 r., licencjonowane towary Tatiany jako Jennifer / She-Hulk wyciekły na Amazon, oferując lepszy wgląd w jej kostium.

To ekscytujący czas dla fanów Marvela! Nie zapomnij sprawdzić pozostałych programów fazy 4 transmitowanych wyłącznie na Disney Plus.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button