Rozrywka

Czy dziecko jest demonem w miniserialu HBO „Dziecko”? Podpowiedzi Michelle de Swarte (WYŁĄCZNIE)

Gdziekolwiek się udaje, wydaje się następować brutalna śmierć. „On”, o którym mowa, jest bezimiennym niemowlęciem, które sieje spustoszenie w brytyjskim miniserialu horroru HBO i Sky The Baby. Z umysłów Siân Robins-Grace i Lucy Gayme, The Baby cudownie wykorzystuje satyrę i horrory, aby zbadać okrucieństwa, które nękają młode matki.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Chociaż nie każde dziecko jest zaplanowane, zgorzkniała bohaterka Natasha (Michelle de Swarte) — która jest bardziej niż trochę zmęczona słuchaniem o dzieciach swoich przyjaciół — naprawdę utknęła w opiece nad dzieckiem, którego nigdy się nie spodziewała. Aby wyjaśnić, dziecko spadło z nieba (a dokładnie z klifu) i wpadło w ramiona Natashy podczas tego, co miało być spokojnym, nadmorskim wypadem. To wszystko jest takie surrealistyczne. A myśl, że bycie mamą jest ostatnią rzeczą, jakiej pragnie 38-letnia samotna dziewczyna, sprawia, że ​​jest to komicznie ironiczne.

Ale kiedy jest świadkiem kilku „przypadkowych” zgonów od czasu nabycia tajemniczego dziecka, Natasha szybko orientuje się, że jego obecność nie jest zbiegiem okoliczności. Dziecko można łatwo porównać do filmu Richarda Donnera Omen z 1976 roku, w którym widać przerażający wpływ małego chłopca Damiena, znanego również jako syn diabła. Biorąc to pod uwagę, widzowie zastanawiają się, czy antagonista The Baby, goo-goo-ga-ga-ing, jest również powiązany z jakimś nadprzyrodzonym złem. W ekskluzywnym wywiadzie dla Distractify, prowadząca serial Michelle de Swarte (The Dutchess) dała nam kilka wskazówek.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Zdjęcie: Rekha Garton/HBOI Czy zabójcze niemowlę w „The Baby” jest istotą demoniczną?

„Psują twoje życie, niszczą twoje związki, a kiedy sprowadzi cię na południe, zniszczy cię”, wszystkowiedząca „70-letnia zagadka” pani Eaves (Amira Ghazalla) surowo mówi Nataszy w The Baby’s. zwiastun filmu, przyczepa. Chociaż ma to na myśli w dosłowny sposób, jest to zdanie, które z pewnością można zastosować do utonięcia prawdziwych matek.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

To dziecko zniszczyło i zmanipulowało mnóstwo ludzi. Przynajmniej myślimy, że tak; tak naprawdę nigdy nie widzieliśmy, żeby kogokolwiek mordował. Ale to mocno sugerowane, prawda? Widzisz, jeden z wielu inteligentnych aspektów The Baby – którego premiera odbyła się 24 kwietnia 2022 r. – dotyczy odmowy udzielenia jasnych odpowiedzi na początku. Ponieważ tylko dwa z ośmiu półgodzinnych odcinków są obecnie dostępne, jest wiele do nauczenia się o tym podstępnym brzydalu.

Na pytanie o status demona dziecka i czy finał serialu pozostawi nas z pytaniami, Michelle de Swarte odpowiedziała ostrożnie. „Rzeczy zostaną odebrane. A niektóre rzeczy to dużo [simpler] niż się wydaje”, powiedziała Michelle. „To znaczy, jeśli pomyślisz o swoim własnym rozwoju, o tym, jak się czujesz emocjonalnie, jak, jeśli nie rozwiążesz spraw, możesz w pewnym sensie utknąć w pętli… Ty uzyskać odpowiedzi.”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Odnosimy wrażenie, że Michelle nie chciała dotykać tematu demona, z pewnością by uniknąć zepsucia rzeczy. Ale widzowie tak bardzo chcą wiedzieć, czy jest Antychrystem, czy swego rodzaju sukubem! Czy naprawdę jest zły, czy po prostu tak go postrzegamy? Pozostało jeszcze sześć odcinków, więc widzowie mogą się wiele dowiedzieć o jego pochodzeniu.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Michelle de Swarte (@michelledeswarte)

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamaMichelle de Swarte ma teorie na temat tego, dlaczego Natasza jest bezpieczna przy dziecku.

Chociaż nie byliśmy bezpośrednio świadkami, jak dziecko popełniło morderstwo (nie jest dokładnie Michaelem Myersem), mocno wierzy się, że zabija dorosłych, z którymi ma kontakt. Powiedziawszy to, Natasha – która nie ma kości matczynej w swoim ciele – nie została jeszcze skrzywdzona przez słodkiego małego piekła.

– Myślę, że desperacja to śmierdząca woda kolońska, prawda? Zaczyna Michelle.

„Dzieci mogą dużo o tobie powiedzieć. Wiesz, zawsze myślę, kiedy spędzasz czas z dziećmi – na przykład, jeśli chcesz dziecka za bardzo, dziecko nigdy nie chce być trzymane przez ciebie” – kontynuowała. Dokładnie, musisz grać fajnie wokół dzieci.

– Nie lubią pragnienia, prawda? – mówi Michelle z chichotem. „Myślę, że to urok Nataszy. Ale nie wiem, musisz dalej patrzeć.”

Chociaż żałujemy, że nie mamy bardziej konkretnych informacji na temat tego, czy dziecko jest człowiekiem, zachęcamy do zastanowienia się nad tym, co powiedziała Michelle o „utknięciu w pętli”. Będziemy tutaj próbując połączyć kropki.

Nowe odcinki The Baby będą emitowane w niedzielne wieczory o 22:30 czasu wschodniego na HBO, a także będą transmitowane na HBO Max.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button