Rozrywka

Czy „Fate: Saga Winx” Netflixa doczeka się trzeciego sezonu? Twórca Brian Young ma fantastyczne plany

Sobotnie poranki były czystą rozkoszą dla małych dzieciaków na początku XX wieku dzięki mistycznej włoskiej kreskówce Winx Club. Winx Club, w którym grupa nastoletnich wojowników wróżek uczęszcza do transcendentalnego Alfea College, zmieniła krajobraz serialu animowanego prawie dwie dekady temu, w końcu włączając do rozmowy małe dziewczynki poszukujące przygód.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W 2021 roku Winx Club został potraktowany przez Netflix dzięki serialowi dramatu dla nastolatków Fate: The Winx Saga. Przedstawienie koncentruje się na naiwnej wróżce z Ziemi, Bloom (Abigail Cowen), która uczęszcza do magicznej szkoły z internatem Alfea w wymiarze Innego Świata. Tam, z grupą wróżek u boku, próbuje opanować swoje niebezpieczne moce – które obejmują surrealistyczną manipulację ogniem – angażując się w magiczne rywalizacje i parne romantyczne przedsięwzięcia po drodze.

Fate: Sezon 2 Winx Saga pojawił się 16 września 2022 r. I już fani zastanawiają się, czy seria fantasy została odnowiona na sezon 3. Oto, co wiemy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Źródło: Netflix Czy „Fate: The Winx Saga” Netflixa dostanie sezon 3?

Drogie wróżki i czarownice, możemy tylko zgłosić, że Fate: The Winx Saga nie została ani anulowana, ani odnowiona na trzeci sezon. Jednak biorąc pod uwagę, że seria zajmuje drugie miejsce w rankingu 10 najlepszych programów telewizyjnych Netflix w USA w chwili pisania tego tekstu, wygląda całkiem nieźle.

Według ScreenRant minęło trzy tygodnie po premierze pierwszego sezonu Fate: The Winx Saga, aby uzyskać oficjalne odnowienie, więc trzymaj się cierpliwie! Prawdopodobne są dobre wieści.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamaBrian Young otworzył o tym, co może przynieść potencjalny sezon 3.

Earthling Bloom – która została umieszczona w stazie 1000 lat wcześniej – nigdy nie znała swoich biologicznych rodziców, to znaczy dopóki nie poznała swojej matki w Krainie Ciemności pod koniec drugiego sezonu.

„Dość wcześnie wiedzieliśmy, że chcemy, aby Bloom stanęła twarzą w twarz ze swoją mamą. Ważne było dla nas, abyśmy upewnili się, że odpowiemy na niektóre pytania publiczności, ale nadal sprawimy, że będą chcieli więcej z większą liczbą miejsc do odwiedzenia Sezon 3 ”- powiedział Brian Young w wywiadzie dla Entertainment Weekly. Cóż, gdzie jest iść?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Fate: Saga Winx (@fatenetflix)

Jeśli chodzi o tajemnicę Królestwa Ciemności – w której znajduje się Cień i Skrobaki – oraz przyszłe relacje Bloom z matką, Brian ma nadzieję, że będzie dalej zgłębiać te tematy.

„Celem jest odpowiedź na pytanie, czym jest Królestwo Ciemności? W jaki sposób Bloom i jej mama są z nim połączone? A także, jak łączy się z naszą wielką ogólną mitologią, którą trochę posypaliśmy w sezonie 2” – powiedział potencjalny trzeci sezon.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Powiedział również, że sezon 3 może przynieść Trix — czyli trio siostrzanych czarownic z oryginalnej serii Winx Club. Powiedział: „Jeszcze nie zaczęliśmy rozmawiać o sezonie 3, ale moim zamiarem jest to, że zobaczymy Trix. To podstawowa część kreskówki, o której zawsze wiedzieliśmy, że zobaczymy w pewnym momencie serialu Powiedziałbym, że jeśli dostaniemy sezon 3, spodziewaj się Icy i Darcy.

Do odnowienia sezonu 3 (które wprowadzamy do wszechświata), jeśli desperacko pragniesz więcej Fate: The Winx Saga, wrzuć skrzydła wróżki i bierz się do oglądania!

Sezony 1 i 2 Fate: Saga Winx są obecnie transmitowane w serwisie Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button