Rozrywka

Czy IU jest w porządku? Zaburzenia słuchu sprawiają, że fani martwią się o przyszłość piosenkarza K-pop

SEOUL, KOREA POŁUDNIOWA: Piosenkarka K-pop IU nie tylko świętowała swoją czternastą rocznicę debiutu, ale także została pierwszą idolką, która dała koncert na Stadionie Olimpijskim Jamsil. Przy 70 tysiącach miejsc siedzących, rocznicowy koncert IU był również dość obsadzony gwiazdami, z udziałem członków takich jak BTS i TWICE. Ale w filmie dokumentalnym, który pokazał jej zwykłe przygotowania do koncertu, wydaje się, że wada słuchu IU powróciła.

REKLAMA

Nazwana „ukochaną narodu”, IU zadebiutowała w wieku 15 lat. Jej wokal nie ma sobie równych, ponieważ często eksperymentuje z szeroką gamą gatunków, od ballad po pop rock. Jest również odnoszącą sukcesy aktorką i chodziła po czerwonym dywanie na Festiwalu Filmowym w Cannes w swoim filmie „Broker”. Ale w filmie dokumentalnym z koncertu z 2021 r. IU ujawniła, że ​​ma wadę słuchu i często zmaga się, ponieważ jej lęk może wpływać na jej słuch.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

IU, pierwsza idolka, która miała koncert na Stadionie Olimpijskim, fani mówią „legenda tworząca historię”

„Money Game”: Idol IU powraca do aktorstwa, ostatnio widziany w K-dramie 2019 „Hotel Del Luna”

REKLAMA

IU cierpi na zaburzenia słuchu

Na koncercie „Złota Godzina”, który odbył się 16 i 17 września, IU wyznała, że ​​jej wada słuchu powróciła. „Mam niewielki problem z uchem, więc byłam bardzo zdenerwowana przygotowując się do tego koncertu” – powiedziała. Fani byli załamani, ponieważ były chwile, w których IU wyraźnie walczyło. Przywołali także w pamięci zmagania IU, podczas gdy ona sprawdzała uszy w dokumencie „Pieces” z 2021 roku.

REKLAMA

Piosenkarz powiedział: „W dzisiejszych czasach moje uszy są trochę chore. Moje uszy same się otwierają, więc mój słuch jest podobny do tego, który słyszysz, gdy ziewasz. Kiedy słyszę, jak śpiewam, robi się zbyt głośno i dzwoni”. U j.m. zdiagnozowano Patulous Trąbki Eustachiusza. Może to szczególnie wpłynąć na powołanie śpiewaka, ponieważ własny głos jest słyszany głośniej niż zwykle. Zakłóca również normalne słyszenie, ponieważ można słyszeć własny oddech lub głośne pompowanie krwi. IU dodała, że ​​podczas śpiewania sytuacja się pogarsza. „Kiedy jestem niespokojna, podczas śpiewania występuje presja, która zwiększa się, więc łatwiej mi otwierają się uszy” – powiedziała.

REKLAMA

’Bardzo bolesne’

Fani uważają, że ta rewelacja sprawia, że ​​koncert jest teraz słodko-gorzki. Jeden z fanów powiedział: „Słysząc to po tym, jak dowiedział się, usłyszał od samego iu, że jej stan ucha wrócił i nie jest w porządku”. Inny powiedział: „Oglądanie BC jest tak bolesne, że możesz zauważyć, jak stara się dobrze słyszeć muzykę i nuty. Są krótkie przerwy w BC, a ona ma trudności z usłyszeniem tego”. Jeden z fanów dodał: „Słuchając My Sea po usłyszeniu stanu uszu IU, naszego małego bąka, który zawsze ciężko pracuje, aby dać nam najlepszy program ZAWSZE Z 1U4ENA”.

REKLAMA


REKLAMA

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button