Rozrywka

Czy J-hope spotyka się z Irene? Fani zauważają model na solowych wydarzeniach gwiazdy BTS

Wygląda na to, że 2022 to rok plotek o randkach BTS i fani nie mogą od nich uciec. Od połączenia V BTS z Jennie Blackpink po J-hope w parze z Rosé, było dość chaotycznie. Potem fani czytali słowa BTS, kiedy RM opisał dom Jina jako nowożeńców i zastanawiał się, czy najstarszy członek BTS był żonaty, czy miał narzeczoną. Ich firma HYBE również musiała wkroczyć i zaprzeczyć, że RM się żenił, podczas gdy fani zmiażdżyli pogłoski, że Jimin spotyka się z aktorką Song Da-eun. A teraz najnowsza plotka o randkach dotyczy J-hope i modelki Irene Kim.

REKLAMA

Irene Kim to popularna modelka, która jest bardzo poszukiwana w koreańskim przemyśle modowym. Jednak zaczęła również przyciągać uwagę fanów BTS po tym, jak niedawno widziano ją na solowym debiucie J-hope’a. Podczas gdy fani nie mieli zbyt wiele do komentowania swojej przyjaźni, jej ostatnie miejsce pobytu sprawiło, że Knetizens zastanawiał się, czy Irene spotyka się z gwiazdą BTS. Podczas gdy impreza odsłuchowa była spotkaniem towarzyskim, była również ponownie obecna na solowych planach J-hope’a. Poleciała do Chicago, aby wziąć udział w jego występie Lollapalooza, a także była z nim w Nowym Jorku, kiedy odwiedził studio KAWS.

CZYTAJ WIĘCEJ
J-hope dostaje okładkę magazynu na solowy debiut, fani BTS mówią: „Zjem tapetę”

Debiutancka solowa impreza BTS J-hope: Lista wszystkich gwiazd K-popu i KHH, które wzięły udział

REKLAMA

Czy J-hope spotyka się z Irene Kim?

Dociekliwi fani zagłębili się dalej i zdali sobie sprawę, że ona także brała udział w koncercie BTS w 2018 roku i robiła zdjęcia z J-hope i resztą grupy. Irene i J-hope byli ostatnio widziani na lotnisku, kiedy wrócił do Korei Południowej po swoich amerykańskich harmonogramach. Mają też podobne przedmioty, takie jak pasujące pierścionki, bluzy, buty i etui na telefony marki Irene, w której Knetz twierdził, że to para. Doprowadziło to do wielu zastanawiania się, czy spotykają się, czy tylko dobrymi przyjaciółmi. Doprowadziło to również do podziałów wśród fanów, ponieważ niektórzy gratulują J-hope, podczas gdy inni twierdzą, że Irene ma już chłopaka – ChaJkawa, pracownika W Korei.

REKLAMA

Kilku fanów wspierało rzekomą parę, zostawiając komentarze, takie jak: „Mam nadzieję, że w przyszłości też będą układać harmonogramy” i „Myślałem, że to Hollywood wow… oboje pasują tak dobrze, jak niektórzy główni bohaterowie w roli.” Jednak, ponieważ Irene jest także imieniem popularnej żeńskiej idolki grupy Red Velvet, niektórzy żartowali: „Nie, ale nie jestem jedyną osobą, która myślała, że ​​to członek Red Velvet i była oszołomiona. Poza tym wydaje się, że nasz drogi Knetz nie może poradzić sobie z mężczyznami, którzy mają kobiety za przyjaciół lol. To nie jest takie trudne, chłodne…”

REKLAMA

Podobnie inny dodał: „Myślałem, że to Irene, okazało się, że to Irena”. Jeden z fanów zrobił mem reakcji, jeśli plotka okazała się prawdziwa, „BREAKING: J-HOPE BTS podobno w związku z koreańsko-amerykańską modelką Irene Kim”.„Jeśli ci się nie podoba, możesz iść”

Jednak niektórzy fani uważają, że są po prostu bliskimi przyjaciółmi. Jeden z fanów napisał: „Uwielbiam to, jak Modelka Irene Kim pojechała do Chicago dla Lollapaloozy, by wesprzeć J-hope. Ich przyjaźń jest.” Inny podzielił się: „J-Hope jest w Nowym Jorku ze swoją przyjaciółką modelką Irene Kim i redaktorem naczelnym W Korei, Hyejoo Woo. Odwiedzili studio Kaws. Uwielbiam patrzeć, jak się uśmiecha tak promiennie”. Jeden z nich skomentował: „Irene: 🌈🏳️‍🌈❤️Omg YASSSSS🌈🌈🌈🌈🌈 j-hope SLAYYYYY🔥🔥🔥🔥normalni ludzie: umawiają się na randki????🤭 faceci…” Inny fan twierdził, że Irene miała już chłopaka „ChaJkawa”. Jeden z fanów był zmęczony: „Lmao zaledwie miesiąc temu podejrzewali, że spotyka się z dwukrotnym członkiem, a potem z członkiem blckpink, w tym tempie spotyka się z całym krajem”.

REKLAMA

Inny zauważył: „Wręcz przeciwnie, gdyby rzeczywiście się spotykali, nie spędzaliby razem czasu i nie robili razem zdjęć tak otwarcie. W każdym razie wydają się być dobrymi przyjaciółmi, komentatorzy tego posta robią za dużo. „W trosce o ARMY” mów za siebie. to dlatego idole w ogóle nie dzielą swojego życia osobistego bc ppl w ten sposób myślą, że mają prawo do wszystkiego. Może mieć koleżanki i może umawiać się na randki, jeśli jeszcze tego nie zrobił, jeśli ci się to nie podoba, możesz iść.

REKLAMA
REKLAMA


Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button