Rozrywka

Czy Jaime Xie spotyka się z kimś po nakręceniu drugiego sezonu „Bling Empire”?

Ostrzeżenie o spoilerze: Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące drugiego sezonu Bling Empire.

Najbardziej efektowna grupa przyjaciół na Netflix powraca w 2. sezonie Bling Empire.

Serial opowiada o grupie bogatych kumpli z Azji i Ameryki, którzy mieszkają w Los Angeles, a najnowszy sezon oficjalnie pojawił się na streamie 13 maja.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Podczas gdy gwiazdy zyskały sławę w pierwszym sezonie dzięki zamknięciu Rodeo Drive na imprezę, podróżowaniu prywatnym samolotem po kraju i zorganizowaniu sześciocyfrowej imprezy 100-dniowej dla dziecka, gwiazdy popisują się swoim nowym domy i odkrywają potencjalne romantyczne połączenia w drugim sezonie.

Źródło: Netflix

Jaime Xie i Dorothy Wang

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W nowym sezonie dominuje związek Kevina Kreidera i Kim Lee „wola-nie-chcą”, ale życie miłosne Jaime Xie również zajmuje centralne miejsce. Modelka i towarzyska usiadła obok aktora i kaskadera Lewisa Tana podczas urodzinowej kolacji dla Yu Tsai w przedostatnim odcinku sezonu 2, a później poszła na randkę ze sprzedawcą w sklepie o imieniu Adam.

Jaime nie zauważył flirtu Lewisa i nie udało jej się połączyć z Adamem, ale czy teraz z kimś się spotyka?

Czy gwiazda „Bling Empire” Jaime Xie spotyka się z kimś?

Chociaż jej koleżanka, Dorothy Wang (która jest także córką miliardera), chciała ustawić Jaime’a w drugim sezonie, nie wygląda na to, by fashionistka była obecnie w związku. Jak fani Bling Empire wiedzą, Jaime nie za dobrze pasowała do Adama na ich randce i, według Kevina, przeoczyła znaki, że Lewis próbował ją poderwać.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jaime, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, nie udostępniła niczego na swoim publicznym kanale na Instagramie, aby wskazać, że spotyka się z kimkolwiek konkretnie.

Wygląda na to, że model jest obecnie singlem, a aktor Wu Assassins Lewis Tan również nie powiedział, że jest w związku. Czy ta dwójka może stać się następną parą wielkich mocy Netflixa? Miejmy nadzieję, że Bling Empire zostanie odnowione na sezon 3.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez JAIME XIE (@jaimexie)

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem Ojciec Jaime Xie, Ken Xie, jest miliarderem.

Członek obsady Bling Empire może nie miał szczęścia w miłości w drugim sezonie, ale ma szczęście (lub szczęście) w inny sposób.

24-latka jest córką Kena Xie, biznesmena-miliardera. Tata Jaime’a jest współzałożycielem NetScreen, firmy technologicznej, którą Juniper Networks przejęła za 4 miliardy dolarów w 2004 roku. Jest także założycielem Systems Integration Solutions (SIS) i Fortinet.

Ken jest obecnie prezesem tej ostatniej firmy zajmującej się cyberbezpieczeństwem, której współzałożycielem był również jego brat Michael Xie.

Według Forbesa, Ken ma szacowaną wartość netto na 5,7 miliarda dolarów. Absolwent Uniwersytetu Stanforda mieszka w Los Altos Hills w Kalifornii. Chociaż Jaime rozmawiała o swoim tacie w Bling Empire, nie pojawił się jeszcze w serialu Netflix.

Wszystkie osiem odcinków 2. sezonu Bling Empire jest już dostępnych do streamowania w serwisie Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button