Rozrywka

Czy Jax Taylor i Brittany Cartwright pominęli ślub Stasiego Schroedera?

Getty Images Jax Taylor i Brittany Cartwright mieli uczestniczyć w ślubie Stassi Schroeder.

Jax Taylor i Brittany Cartwright byli podobno wśród gości weselnych zaproszonych na ślub Stasiego Schroedera i Beau Clarka w Rzymie we Włoszech, ale zdecydowali się nie uczestniczyć.

11 maja 2022 r. źródło powiedziało Bravo and Cocktails, że były Schroeder i jego żona – z którymi ona i jej mąż są dobrymi przyjaciółmi – ​​rzeczywiście byli na liście gości.

„Jax i Brittany zostali zaproszeni, ale odwołali swoją podróż” – podało anonimowe źródło. „Mało fundusze?” źródło dodało, sugerując, że pieniądze mogły powstrzymać Taylora i Cartwrighta przed uczestnictwem.

Schroeder miał znacznie większą listę gości, ale ostatecznie ograniczył liczbę rzeczy. Na wieczorze pary w Rzymie uczestniczyło około 35 osób.

Oto, co musisz wiedzieć:

Taylor i Cartwright uczestniczyli w pierwszym ślubie Schroedera i Clarka

Wyjazd do Włoch może być nie lada wyzwaniem. Oprócz kosztów przelotu, zakwaterowania i wyżywienia podróżowanie z dzieckiem może być również trudne. Nie wspominając o tym, że koronawirus wciąż jest w grze na pewnym poziomie, więc niektórzy ludzie nie czują się bezpiecznie podróżując za granicę.

Chociaż nie jest do końca jasne, dlaczego Taylor i Cartwright zdecydowali się nie uczestniczyć w ślubie Schroedera i Clarka w Rzymie, byli pod ręką, gdy para za pierwszym razem wymieniła śluby.

W pierwotnym dniu, w którym Schroeder i Clark mieli wziąć ślub w Rzymie (odwołali swój ślub z powodu pandemii), postanowili zamiast tego zorganizować małą ceremonię w Kalifornii.

„Dzisiaj byłby nasz dzień ślubu. Poszliśmy i zrobiliśmy to mimo wszystko. Jestem tak dumna, że ​​jestem twoją żoną @thegoodthebadthebogie ”, Schroeder napisała wpis na Instagramie 7 października 2020 r. Ujawniła, że ​​oficjalnie zawiązali węzeł we wrześniu 2020 r.

Według Us Weekly, kilka byłych i obecnych gwiazd VPR było obecnych, w tym Lala Kent i jej ówczesny chłopak Randall Emmett, Taylor i Cartwright oraz Kristen Doute. Gazeta poinformowała, że ​​kilka osób nie wzięło udziału w tym ślubie, w tym Scheana Shay i Tom Sandoval.

Ślepi twierdzą, że niektórzy ludzie nie zostali zaproszeni na ślub Schroedera i Clarka we Włoszech

Schroeder i Clark przybyli do Rzymu na kilka dni przed ślubem. Przyjmowali niektóre widoki i, oczywiście, jedzenie, wraz z przyjaciółmi poprzedzającymi ich wyjątkowy dzień.

Najlepsza przyjaciółka Schroedera, Taylor Strecker, zorganizowała ślub, podczas gdy jej druga najlepsza przyjaciółka, Katie Maloney, służyła jako jej druhna. Były mąż Maloneya, Tom Schwartz, również wybrał się w podróż.

Clark miał drużby, a roczna córka pary służyła jako kwiaciarka.

Fani szybko zauważyli, że w kręgu Schroedera było kilka osób, których nie było na weselu — na przykład Doute. Według niewidomych Doute nie został nawet zaproszony. Wsiadła do samolotu na Hawaje ze swoim chłopakiem Alexem Menache na dzień przed ślubem Schroedera.

Być może mniej zaskakujące, że Tom Sandoval i Ariana Madix również nie zostali zaproszeni, twierdzi źródło. Scheana Shay i jej narzeczony Brock Davies również nie pojechali, chociaż źródło twierdzi, że rzeczywiście zostali zaproszeni.

Najwyraźniej koleżanka Schroedera, Lala Kent, również została zaproszona, ale jest w trasie i nie była w stanie tego zrobić.

CZYTAJ DALEJ: Stassi Schroeder zerwała za „Sztylet” obok jej tytułu książki

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button