Rozrywka

Czy Johnny Depp w „Soku z żuka 2”? Jak PRAWDZIWE są plotki o sequelu filmu Tima Burtona?

Teraz, gdy głośny proces o zniesławienie Johnny’ego Deppa kontra Amber Heard dobiegł końca, werdykt jest jedynym wezwaniem, na które czeka świat. Chociaż to inna historia, fani Deppa szaleją w tej chwili, ponieważ pojawiła się plotka, że ​​aktor ma zagrać w filmie Tima Burtona „Sok z żuka 2”!

Po tym, jak wyniki wyszukiwania Google ujawniły, że Depp znalazł się na liście obsady sequela „Sok z żuka”, pojawiły się spekulacje, że Depp dołączy do filmu Winony Ryder i Michaela Keatona. Jednak ani firma produkcyjna, ani reżyser Burton nie potwierdzili zaangażowania Deppa w długo oczekiwaną kontynuację.

Do tej pory wszelkie plotki dotyczące castingu Deppa opierały się na pomysłach i założeniach opartych na niezweryfikowanych wynikach wyszukiwania Google i IMDb. Fani są natomiast przekonani, że film będzie oznaczał powrót Deppa na duży ekran.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Wojownicy”: Johnny Depp przytula Camille Vasquez po tym, jak jej oświadczenie końcowe wygrywa Internet

„Występ życia”: Camille Vasquez woła Amber Heard za „szloch bez łez”

O nadchodzącym filmie…

„Sok z żuka 2” ukaże się w 2025 roku, 37 lat po premierze pierwszego filmu. Burton powraca jako reżyser, a Keaton i Ryder powtarzają swoje role. Depp słynie z tatuażu z napisem „Winona na zawsze” po tym, jak spotykał się z Ryderem przez cztery lata, od 1989 do 1993. Według IMDb planowany film jest „kontynuacją” „Soku z żuka”, który opowiada o duchu, który jest zatrudniony, by pomóc nawiedzać dom. Narracja i fabuła są obecnie nieznane, chociaż są produkowane przez Plan B Entertainment Brada Pitta i Warner Bros.

Fani szaleją

Po tym, jak plotka zaczęła rozprzestrzeniać się lotem błyskawicy, wielu fanów Deppa podzieliło się swoimi poglądami na Twitterze. Jedna osoba napisała: „Racja, widzę tweety, że #JohnnyDepp będzie w #Sok z żuka2, czy ktoś może potwierdzić, że będzie kolejny #Sok z żuka, drogi panie J. UWIELBIAŁBY TO. Winona i Michael K ahhh Beetlejuice 2 byłyby niesamowite, gdyby prawdziwe 🤞 xxx”. Inny fan napisał: „Tak szczęśliwy Tim Burton obsadził Deppa w Beetlejuice 2. To będzie wielki hit, ponieważ fani Deppa będą go wspierać. #JusticeForJohhnyDepp #beetlejuice2 #AmberHeardlsALiar #johnnydepp #justiceforjohnny #timburton” Inny fan powiedział: „Jeśli to prawda, JD jest w drodze powrotnej do powrotu do swojej kariery. Udostępniaj dalej! Dla Johnny’ego…”

Inny fan stwierdził: „To wystarczająca konformacja! Nie umieszczą nikogo na liście obsady, chyba że są podpisane. Prawdopodobnie czekam na zakończenie procesu, zanim ogłoszę, że Johnny Depp gra w Sok z żuka 2 w Winona Ryder i Michael Keaton. Inny fan powiedział: „Zapomnij na chwilę o Winonie Ryder i pomyśl o połączeniu Michaela Keatona i Johnny’ego Deppa w tym samym projekcie. To cholerny cud. A powinno było to nastąpić wcześniej. Inna osoba powiedziała: „Wszyscy jego fani po prostu chcą, aby odzyskał swoje życie… jak wiele innych ofiar przemocy”.Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button