Rozrywka

Czy Kim Kardashian i Kanye West wracają do siebie? Pozy gwiazd w kolekcji Yeezy po rozstaniu z Petem Davidsonem

Kim Kardashian wspierała linię Yeezy swojego byłego męża Kanye Westa na Instagramie w piątek, 4 sierpnia, podpisując jej post „YR 3022 YEEZY SHDZ” z ich córkami North West (9 lat) i Chicago West (4 lata). córki, pozowane w nowych srebrnych odcieniach Yeezy oraz czarnym skórzanym kombinezonie i rękawiczkach.

REKLAMA

Pomimo rozpadu, 41-letnia założycielka Skims często pozuje w ubraniach wykonanych przez byłego męża. Kim błyskawicznie błysnęła znakiem pokoju, gdy kładzie się na podłodze z Chicago i przytula ją w innym. Następnie każda z pań pozowała do własnego selfie w okularach przeciwsłonecznych. W zeszłym tygodniu Kim opublikowała zdjęcia niektórych rysunków naszkicowanych przez North na swojej historii na Instagramie, w tym niektórych stworzeń podobnych do kosmitów, co skłoniło wielu do spekulacji, czy jej grafika może pojawić się na nadchodzącej odzieży Yeezy.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

„Próbowałem wszystkiego, co tylko możliwe”: Kim Kardashian mówi, że odeszła z Kanye BEZ WINA

Kim Kardashian i Pete Davidson SPLIT po 9 miesiącach fani proszą Kanye Westa o odzyskanie „żony”

REKLAMA

Kim złożyła wniosek o rozwód z Kanye w lutym 2021 r., a była para została uznana za samotną 2 marca 2022 r., po zakończeniu sześcioletniego małżeństwa. Kardashian podkreśliła, jak ważne jest utrzymywanie porządku ze swoim byłym, mówiąc „Good Morning America” w kwietniu, że „jeśli chodzi o rodzinę, mam na myśli – Kanye i ja zawsze będziemy rodziną. Pod koniec dnia chcę po prostu, aby moje dzieci były szczęśliwe i zdrowe i myślały o świecie swojego taty. I tak robią. Rzeczywiście, powiedziała Vogue, że pomimo wszelkich problemów, jej filozofia polega na „upewnieniu się, że jesteś największą cheerleaderką swojego współrodzica, bez względu na to, przez co osobiście przechodzisz”. Kim i Kanye bardzo dobrze się wychowują.

REKLAMA

Jednak Kim Kardashian i Pete Davidson oficjalnie nazwali to rzuceniem po dziewięciu miesiącach randek. „Mają dla siebie dużo miłości i szacunku, ale okazało się, że odległość i ich napięty harmonogram naprawdę utrudniają utrzymanie związku”. Pete spędził część lata w Australii pracując nad filmem Wizards! Jeśli chodzi o Kim, nadal wychowuje czwórkę dzieci — North, Psalm, Chicago i Saint, ze swoim byłym Kanye Westem. Była para postanowiła „po prostu być przyjaciółmi”.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button