Rozrywka

Czy Korea Południowa nie wie o powrocie TWICE? Fani K-popu mówią „rób lepiej JYPE”

TWICE to obecnie jedna z największych dziewczęcych grup k-popowych i znajduje się w tej samej lidze, co inne popularne zespoły, takie jak Blackpink, Seventeen i EXO. W rzeczywistości samodzielnie podnieśli wartość netto swojej wytwórni JYPE do 1 biliona wonów (~815 milionów dolarów) w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2022 roku swoimi koncertami. Doniesiono również, że TWICE zarobił 50 miliardów wonów (~38 milionów dolarów) w pierwszej połowie 2022 roku bez żadnych powrotów. Były także pierwszą dziewczęcą grupą i drugim K-popowym zespołem po BTS, który miał koncerty na stadionach w USA. Wygląda jednak na to, że Korea Południowa i wielu jej fanów nie wiedziało, że wracają.

Po odnowieniu kontraktu, TWICE ma powrócić 26 sierpnia z „Between 1&2”. Oczekiwania są wysokie, ponieważ dziewczęca grupa znana jest z tego, że co roku wydaje co najmniej jeden wirusowy hit z kultowymi singlami, takimi jak „TT”, „Cheer”. W górę”, „Fancy” i więcej. Ich pierwszy angielski singiel „The Feels” stał się popularny na TikTok i na Instagramie, a nawet zachodni wpływowi i celebryci wykorzystali piosenkę. Jednak rzekome złe traktowanie, takie jak brak wystarczającej ilości albumów, aby dać im milion sprzedaży bez świętowania osiągnięć na Billboard i minimalne promocje, często powodują złość fanów na wytwórnię JYPE.

CZYTAJ WIĘCEJ
TWICE fani rozgniewani, gdy JYPE przedkłada lipcowe wydawnictwo Itzy’ego nad solowy debiut Nayeona

DWUKROTNIE pierwsza dziewczęca grupa, która zarobi 2 miliony dolarów na 1 koncercie, fani pytają „dlaczego JYP je ogranicza?”

REKLAMA

Koreańscy fani nie zgłaszają żadnych promocji w Korei Południowej

Fani w rzeczywistości chcieli, aby TWICE opuścił JYPE po wygaśnięciu ich 7-letniego kontraktu, a niektórzy byli rozczarowani, gdy dziewczęcy zespół ponownie podpisał kontrakt z wytwórnią. Jedyną pociechą było to, że wytwórnia poinformowała w swoim komunikacie prasowym, że będzie wspierać rozwój TWICE w kraju i za granicą. Cóż, kiedy koreańskie ONCE badają i zdają sobie sprawę, że większość koreańskiej opinii publicznej nawet nie wie o powrocie TWICE, fandom jest wściekły. Ponieważ TWICE jest przede wszystkim koreańskim zespołem muzycznym, chcą, aby wytwórnia promowała powrót w ich własnym kraju.

Raz na Twitterze pojawiły się popularne frazy, takie jak #DoBetterJYP i #PromoteTWICE. Fani zostawiali komentarze w stylu: „Widzieliście K-ONCE, którzy narzekają na rzeczy, które mają znaczenie – PROSZĘ COŚ ZRÓB!” Kolejne udostępnienie: „Prosimy @jypnation @JYPETWICE o PRAWIDŁOWĄ PROMOCJĘ NOWEGO ALBUMU I PIOSENEK TWICE nie tylko GLOBALNIE, ale nawet W KRAJU, aby wiele osób znało i było w stanie ich wspierać”. Jeden z nich wskazał: „Czy JYP Entertainment może to zrobić z powrotem dla #BETWEEN1and2 i #TalkThatTalk? Większość ONCES nawet nie wie, że @JYPETWICE powróci 26 sierpnia. Posiadanie reklam Subway jako promocji pomoże DWUKROTNIE. PROSZĘ ZROBIĆ SWOJĄ PRACĘ @jypnation!”

REKLAMA

„To jest jeszcze gorsze”

Fani zastanawiają się, dlaczego JYPE nie promuje jednej z najpopularniejszych dziewczęcych grup K-pop TWICE. Jeden z fanów napisał na Twitterze: „Jak jype nie może nawet promować dwukrotnie cb w kraju? to oni obecnie płacą rachunki w tej firmie; co najmniej mogliby zrobić, to dobrze ich traktować”. Inny ONCE skomentował: „Różnica? FAKT, ŻE OPUBLIKOWALI ROZKŁAD JAZDY PÓŹNIEJ 3 GODZ.? Prosimy @jypnation @JYPETWICE o PRAWIDŁOWĄ PROMOCJĘ NOWEGO ALBUMU I PIOSENEK TWICE nie tylko GLOBALNIE, ale nawet W KRAJU, aby wiele osób wiedziało i było w stanie ich wspierać.”

REKLAMAJeden z fanów napisał: „TWICE zdobył 50 miliardów wonów w ciągu zaledwie połowy tego roku. Jaki jest powód, dla którego jype nie może ich wystarczająco dobrze promować. Piątkowe wydanie oznacza, że ​​celują w zachodnie listy przebojów, a mimo to nie widać tam żadnej promocji. Inny podzielił się: „Jeśli na razie się nie martwisz, idk już więcej 😭 Koreańczycy nie wiedzą, że dwa razy zwrócą się do globalnych promocji z tym występem na żywo w mtv. Jednak jype wspomniał w ogłoszeniu o odnowieniu kontraktu, aby dwukrotnie wykonać swoją część, aby dzięki temu planowi stać się czołową globalną grupą dziewcząt?

REKLAMA
REKLAMA


Jeden z fanów napisał: „Dlaczego fk odnowiło Twice, jeśli po prostu dajesz im tę samą promocję z ostatniego Twice cb? MOŻE TO JEST JESZCZE GORSZE”. Inny ONCE zapytał: „Tylko członkowie TWICE i #ONCE promują nadchodzące cb. Co robi cała firma i ten div3?? Ich gwiazdorska grupa powraca po raz pierwszy po przedłużeniu kontraktu i milczą na ten temat, dlaczego???”

REKLAMA


REKLAMA


Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button