Rozrywka

Czy „król wydajności” San jest w porządku? Wyczerpująca scena „Guerrilla” zmartwiła fanów Ateez

Ateez został nazwany „królami wydajności”, ponieważ ich imponujące etapy zawsze były czynnikiem powracającym w ich powrotach od debiutu. Grupa chłopców podzieliła się również tym, że zawsze śpiewają na żywo, nawet gdy nie są potrzebne, co dodaje ich skomplikowanej choreografii, która wzbudza podziw fanów. Jakby tego było mało, członkowie zespołu zawsze robią furorę ze względu na mimikę twarzy, która dodaje dodatkowy poziom niuansów ich występom. I wydaje się, że nawet jeśli nie czują się dobrze, idą na całość. Ale to zmartwiło fanów Ateeza, gdy San wyglądał na zmęczonego podczas występu „Guerrilla”.

Ateez został oklaskiwany za to, że nigdy nie skąpi w swojej choreografii i nadaje się do ich głównych singli. Było to widoczne w niezwykle wyczerpujących ruchach tanecznych na ich ostatnim powrocie „Guerrilla”, który ma metalowe i hardrockowe brzmienia. Na k-popowym Twitterze jest też żart o innych idoli, którzy uciekają, gdy Ateez szuka kogoś, kto wykona wyzwanie TikTok dla „Guerrilla”. Ale wygląda na to, że ciężka scena występów i ich harmonogramy jeden po drugim odbiły się na Sanu, który po raz pierwszy od ery „Wave” wyglądał źle.

CZYTAJ WIĘCEJ
5 występów Ateez, które wspierają odpowiedź grupy K-pop na to, czy synchronizują się z ustami

Po pierwszych milionach zamówień w przedsprzedaży grupa chłopców Ateez ONLY będzie częścią muzeum Victorii Albert

REKLAMA

San wygląda na zmęczonego podczas etapu partyzanckiego

W erze „Wave”/„Utopia” w 2019 roku, podczas jednej ze scen, San i Wooyoung zderzyli się ze sobą, co zaniepokoiło fanów i poprosiło wytwórnię Ateez o odpoczynek, podczas gdy grali prawie wszystkie b- strony albumu. Cóż, podczas gdy wytwórnia została pochwalona za priorytetowe traktowanie zdrowia Ateeza nad swoimi harmonogramami, wydaje się, że znów mogą potrzebować przerwy. 2022 był gorączkowym rokiem od ogłoszenia przez Ateez dwóch światowych tras koncertowych, udziału w koncertach zespołów i wydania japońskich i koreańskich wydawnictw. Podczas ostatniego etapu „M Countdown”, który odbył się 4 sierpnia, San był widziany ciężko oddychający i oparty o rekwizyt.

REKLAMAPodczas samego występu nic się nie stało, ponieważ wszyscy muzycy dali z siebie wszystko dla pełnej energii choreografii 'Guerrilla’. San był sobą, od przerażająco dobrej mimiki po ostre linie taneczne. Ale w jego fancame, który śledził go, nawet kiedy zszedł ze sceny podczas solowej rapowej partii Mingiego, mogliśmy zobaczyć, jak członek Ateez wyglądał na zmęczonego. Jednak, gdy reszta grupy ponownie dołączyła do Mingi, San ponownie dał z siebie 100% przez resztę występu, wliczając w to szybką przerwę taneczną.

REKLAMA

Ponieważ Ateez wielokrotnie mówi, że zawsze występują, jakby to był ich ostatni etap, zaniepokojeni fani zachęcają Sana, by uspokoił się i trochę odpoczął. San zobaczył wrzawę w sieci i tego samego dnia zostawił wiadomość: „Nieważne, jak bardzo jestem zmęczony, zawsze chcę pokazać ci lepsze wyniki. Nie chcę zostawiać rozczarowującego występu, ponieważ chcę wam wszystkim się odwdzięczyć.


REKLAMA


’Łamie mi serce’

Fani zostawiali tweety w stylu: „San był tak zmęczony, omg, mam nadzieję, że wszystko w porządku”. Inny napisał: „To trochę złamało mi serce, widząc, jak San wygląda na bardzo zmęczonego niż zwykle, czekając na swoją kolej podczas rapowej części Mingi :((”. Jeden z fanów napisał: „San zawsze mówi, że kontakt wzrokowy z członkami dał mu siłę (on poklepał plecy Mingi, uderzył pięścią hongjoonga, nawiązał kontakt wzrokowy z tancerzem) i naprawdę poszedł na imprezę partyzancką na koniec, mimo że był wyraźnie zmęczony i wyczerpany.

REKLAMA


REKLAMA
Inny skomentował: „Tak, san jest bardzo profesjonalny, jeśli chodzi o tańczenie tak mocno, bez względu na to, jak bardzo jest zmęczony, ale nie powinien być tak wyczerpany na scenie. ich harmonogram jest tak napięty, że ledwo mają czas na sen w nocy, a to nie jest w porządku.. Widzenie go w takim stanie naprawdę łamie mi serce.” Jeden z nich dodał: „Jedną z rzeczy, które zawsze będę robił, jest ochrona Sana za wszelką cenę, ten człowiek zawsze daje z siebie wszystko w występowaniu i zawsze udowadnia, dlaczego jest królem wydajności”. Inny fan podzielił się: „Widząc san, członka z najlepszą wytrzymałością i wytrzymałością, wygląd tak wyczerpany, że tak bardzo się martwię, ale wiem, że powiedzieli nam, że mogą sobie poradzić i wiedzą, jak dbać o swoje ciała”.

REKLAMA
REKLAMA
Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button