Rozrywka

Czy kwiaty Austen Kroll i Olivii nadal są razem po 8 sezonie „Southern Charm”?

W latach, odkąd widzowie po raz pierwszy spotkali Austena Krolla w czwartym sezonie Southern Charm, założyciel Trop Hop przeszedł przez swój sprawiedliwy udział w dramatach związanych z relacjami.

Po tym, jak jego więź z byłą gwiazdą Chelsea Meissner zakończyła się polubownie, Austen miał serię mniej niż prostych romansów z kilkoma innymi gwiazdami Bravo.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jego powiązania z Lindsay Hubbard i Ciarą Miller zdominowały fabułę zarówno w Winter House, jak i Summer House, a jego zerwanie z Madison LeCroy zajęło dużo czasu antenowego w 7. sezonie Southern Charm. Teraz, w 8. sezonie oryginału Bravo, Austen przenosi się z kimś zupełnie innym.

Źródło: Bravo / Stephanie DianiArtykuł kontynuuje poniżej reklamy

W zwiastunie 8 sezonu Austen całuje się z nowym dodatkiem Olivii Flowers. Widzowie będą musieli dostroić się do programu, aby dowiedzieć się, jak spotkały się Olivia i Austen, oraz dowiedzieć się, jak rozpoczął się ich romans. Fani mogą się również zastanawiać, czy ta dwójka jest teraz razem.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co Austen miał do powiedzenia o swoim związku z Olivią.

Czy Austen i Olivia nadal są razem po 8 sezonie „Southern Charm”?

Fani po raz pierwszy zaczęli spekulować, że Austen i Olivia były przedmiotem, zanim potwierdzono jej rolę w 8 sezonie Southern Charm. Ich współgwiazda, Taylor Ann Green, udostępniła ich zdjęcie na swoim kanale na Instagramie w grudniu 2021 roku, co sprawiło, że fani zaczęli rozmawiać. Na zdjęciu Taylor i jej kochanek, Shep Rose, pozowali przed schodkiem i powtórzyli to z Olivią i Austen na imprezie z okazji nowego wydania Trop Hop.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Niecałe pięć miesięcy później Taylor udostępniła kolejny post z podróży do Doliny Napa z Shepem, Austen i Olivią. Na jednym zdjęciu Olivia i Austen trzymali się za ręce.

Wyglądało na to, że obie pary były na wspólnej wycieczce.

W maju 2022, podczas wstępnej prezentacji NBCUniversal, Austen potwierdził Us Weekly, że oficjalnie spotyka się z Olivią. Powiedział też, że poznał ją półtora roku wcześniej i że przez jakiś czas byli tylko przyjaciółmi, zanim sprawy stały się romantyczne.

„Na pewno zobaczysz, gdzie się zaczyna, a potem jak się kończy” – drażnił się Austen, opowiadając o tym, jaka część ich związku zostanie zaprezentowana w serialu. „I na pewno są to pewne przypływy i odpływy, gdy próbuję to rozgryźć”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Taylor Ann Green (@tayloranngreen)

Shep powiedział później Us Weekly, że Olivia i Taylor są dobrymi przyjaciółmi, co ułatwia podróżowanie czwórki.

„Kocham to,” Shep powiedział o nowej ukochanej Austen. „Taylor, moja dziewczyna… Ona kocha Olivię. My [got] pojechać razem do Napa i my [got] zachowywać się jak idioci i [the women] może litować się nad naszą głupotą”.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem Kim jest Olivia Flowers? Poznaj dodatek do sezonu 8 „Southern Charm”.

Olivia może i jest nowa w Southern Charm, ale serial Bravo nie jest jej pierwszym występem w telewizji. 30-latek pojawił się w odcinku Teen Cribs w 2009 roku.

Dorastając, fotografka podzieliła swój czas między Charleston i Dallas w Teksasie (nakręciła odcinek Teen Cribs w swoim rodzinnym domu w tym ostatnim mieście). Jej tata, Garry Flowers, był wiceprezesem wykonawczym Fluor Corporation, firmy inżynieryjno-budowlanej, dlatego Olivia dorastała w kilku różnych miastach.

Źródło: Instagram

Ukończyła Clemson University i spędziła trochę czasu podyplomowo mieszkając i pracując jako modelka w Los Angeles w Kalifornii.

Przed wybuchem pandemii Olivia wróciła do swojej rodziny w Charleston — i od tego czasu nie wyjechała.

Nowe odcinki Southern Charm emitowane są w czwartki o 21:00 czasu wschodniego na Bravo.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button