Rozrywka

Czy „Martwe zło: gra” będzie międzyplatformowe? Oto wszystko, co wiemy

Fani serii Evil Dead mogą wreszcie zagrać w nowe Evil Dead: The Game, pozwalając graczom kontrolować głównego bohatera Asha Williamsa i jego drużynę lub armię nieumarłych wrogów w rozgrywce w stylu PvP. Gra łączy fragmenty filmowej serii w jedną nieliniową część, w której gracze stają przeciwko sobie w zabawie wieloosobowej.

Ale czy nowa gra Evil Dead jest wieloplatformowa? A może wspiera progresję krzyżową?

Ciąg dalszy artykułu pod reklamą Na jakich platformach dostępna jest nowa gra „Evil Dead”?

W momencie premiery gra Evil Dead: The Game jest dostępna na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PlayStation 5 — co oznacza, że ​​możesz w nią grać na niemal każdej posiadanej konsoli obecnej generacji.

Ponieważ gra jest grą kooperacyjną, musisz mieć połączenie z Internetem, aby grać online ze znajomymi. Oznacza to również, że będziesz potrzebować członkostwa Xbox Live lub PS Plus (w zależności od wybranej platformy), jeśli chcesz zagrać w tę grę.

Źródło: Sabre InteractiveArtykuł kontynuuje poniżej ogłoszenie Kiedy „Martwe zło: gra” pojawi się na Nintendo Switch?

Podczas gdy Evil Dead: The Game jest dostępne na wielu różnych platformach w momencie premiery, jedyną platformą do gier wideo, na której nie znajdziesz jej od razu, jest Nintendo Switch.

Ale nawet jeśli nie będziesz mógł dołączyć do bitwy na swoim Switchu, gdy tytuł stanie się dostępny 13 maja, deweloper Sabre Interactive potwierdził, że gra trafi na platformę w przyszłości. W tej chwili jednak Evil Dead: The Game nie ma daty premiery dla Switcha.

Czy „Evil Dead: The Game” obsługuje crossplay?

Ponieważ gra została wydana na tak wiele platform i wymaga połączenia z Internetem, sensowne byłoby, aby gra miała pełną obsługę crossplay w momencie premiery.

Na szczęście możesz grać w Evil Dead: The Game ze znajomymi, niezależnie od platformy, na której grają. Niezależnie od tego, czy grasz na różnych konsolach, czy nawet z komputera na konsolę, Ty i Twoi znajomi będziecie mogli bezproblemowo przeskakiwać do sieci.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Wezwij wszystkich swoich znajomych — Evil Dead: The Game zapewni pełną rozgrywkę między komputerami PC i konsolami! pic.twitter.com/WKU5YAluZY

— EvilDeadTheGame (@EvilDeadTheGame) 8 lutego 2022 r.

Oznacza to, że podczas rozgrywania meczów online z nieznajomymi zostaniesz dopasowany do przeciwników grających na różnych konsolach, a nie tylko na tej, z której uzyskujesz dostęp do gry. Obok nazw użytkowników Twoich konkurentów pojawią się małe symbole wskazujące, z jakiej platformy uzyskują dostęp do gry.

Możesz także dodać znajomych do swojej gry, wyszukując ich nazwę użytkownika na dowolnej platformie, z której uzyskują dostęp do gry, aby zaprosić ich do swojej sesji.

Czy „Evil Dead: The Game” obsługuje progresję krzyżową?

W tej chwili nie jest jasne, czy w grze będzie również dostępna progresja krzyżowa, ponieważ twórcy nie potwierdzili tego. Chociaż w Evil Dead: The Game możesz grać ze znajomymi bez względu na to, na jakiej konsoli korzystają, przeniesienie postępów w grze na tych konsolach może nie być możliwe. Jeśli nie ma jeszcze obsługi progresji krzyżowej, możliwe, że programiści dodadzą ją w przyszłej aktualizacji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button