Rozrywka

Czy między Dorindą Medley a Vicki Gunvalson toczy się spór?

Wygląda na to, że zawsze dzieje się jakiś dramat między gwiazdami telewizji reality z serii Real Housewives. Fani już zainwestowali w Real Housewives Ultimate Girls Trip Season 2 (znany również jako RHUGT: Ex-Wives Club) i całkowicie żyją dla intensywnego dialogu toczonego tam i z powrotem między kobietami.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W tej chwili można wiele powiedzieć o feudzie pomiędzy Dorindą Medley i Vicki Gunvalson. To są szczegóły ich trwającego sporu publicznego.

Źródło: Getty Images

Vicki Gunvalson

Kontynuacja artykułu pod reklamą Dlaczego między Dorindą Medley a Vicki Gunvalson trwa spór?

Według E! Wiadomości, sprawy między Dorindą i Vicki nie układają się dobrze od dłuższego czasu. Po pierwsze, zdali sobie sprawę podczas kręcenia drugiego sezonu RHUGT zeszłej zimy, że nie zgadzają się ze szczepionkami COVID-19.

Pogorszyło się, gdy podczas niedawnej prasy o serialu Dorinda twierdziła, że ​​Vicki wysyła jej setki wiadomości z rzędu.

Zrzut ekranu komentarzy przechwyconych przez @CommentsByBravo pokazuje, jak Vicki klaszcze, mówiąc: „Ona jest absolutnym kłamcą. Nie mam czasu na pisanie nikomu 100 SMS-ów. Nie pochlebiaj sobie @dorindamedley.”

W tej chwili nie wygląda na to, żeby w najbliższym czasie spotkali się na niezobowiązującej kawie lub przyjacielskim brunchu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Getty Images

Dorinda Medley

Jest więcej szczegółów na temat trwającego sporu między Dorindą Medley i Vicki Gunvalson.

Rzeczywiście, sprawy między Vicki i Dorindą nie układały się dobrze, odkąd nakręcili drugi sezon RHUGT.

W niedawnym wywiadzie dla Bravo na Instagramie na żywo (dla Entertainment Tonight), Vicki szturchnęła rezydencję Dorindy, gdzie nakręcono show. Nazwała go „starym” i powiedziała, że ​​znajduje się „w środku pustkowia”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Dorinda szybko klaskała w Radio Andy Show, mówiąc: „Możesz nie lubić mojego życia, ale nie umawiam się też z ludźmi, którzy udają, że mają raka”, wyraźnie odnosząc się do związku Vicki z Brooksem Ayresem. Dorinda zrobił kolejny komentarz na temat nie spotykać się z mężczyznami, którzy rzucają cię dla kobiety o połowę młodszej, co było oczywistym odniesieniem do byłego Vicki, Steve’a Lodge.

Wykopy, które te kobiety podejmują przeciwko sobie, są dość głębokie – i wydaje się, że sytuacja pogarsza się z dnia na dzień.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany pod reklamą.Czy w tej chwili są jakieś inne aktualizacje dotyczące Dorindy Medley i Vicki Gunvalson?

Chociaż Dorinda i Vicki idą łeb w łeb z czymś, co wydaje się nieskończoną ilością dramatu, w tych dniach mają też inne rzeczy, na których mogą się skupić.

Dorinda opowiedziała sporo o swoim życiu miłosnym podczas premierowego odcinka 2. sezonu The Real Housewives Ultimate Girls Trip. W odcinku powiedziała: „Następną osobą, z którą mieszkam lub której się oddam, lub cokolwiek, prawdopodobnie wyjdę za mąż … ponownie.”

Ku zszokowaniu swoich współpracowników, dodała również: „Tak naprawdę nie tęsknię za seksem”.

Z drugiej strony Vicki otwarcie mówi o swoim zerwaniu ze swoim byłym narzeczonym, Stevem Lodge. Mówiła o rozstaniu z ludźmi, mówiąc: „To było takie dziwne, ponieważ kiedy odszedłem [to film the show], był w moim łóżku tego ranka”. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu.

The Real Housewives Ultimate Girls Trip Ex-Wives Club emituje w czwartki w Peacock.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button