Rozrywka

Czy Nathan Fielder z kimś się spotyka? Co gwiazda próby powiedziała o swoich związkach

O serialach komediowych HBO Próba, Nathan Fielder pomaga ludziom przygotować się na wyzwania prawdziwego życia: wyznanie przyjacielowi, podważenie testamentu, decyzję o zostaniu rodzicem (lub nie). Duże rzeczy! To nie jest całkiem Dziwne oko lub Sprzątanie podejście samopomocy. Zamiast inspirować ludzi motywującymi słowami lub zmieniającą życie metamorfozą, Fielder tworzy rozbudowany scenariusz — tytułową próbę — która pomaga każdemu uczestnikowi przećwiczyć swoje życiowe wydarzenie z aktorami, scenografią i niezliczonymi szczegółami zaprojektowanymi tak, aby symulować rzeczywistość. Więc kiedy to się stanie, są gotowe! W każdym razie tak gotowy, jak tylko możesz.

Po obejrzeniu komika grającego na poważnie uwierz w życie osobiste ludzi Próba — i oczywiście, Nathan dla Ciebie, który trwał od 2013 do 2017 rokumożesz się zastanawiać: o co chodzi jego życie osobiste? Czy Fielder umawia się z kimś?

Fielder to dość prywatna osoba, ale od czasu do czasu rozmawiał o swoich związkach. W 2017 roku Toczący Kamień W wywiadzie ujawnił, że „umawiał się z kimś” po rozwodzie w 2014 r. – do czego nawiązuje on Próba. Fielder był wcześniej żonaty z bibliotekarzem dziecięcym, którego poznał w Kanadzie. „Każde rozstanie jest trudne”, powiedział magazynowi. „To było trudne.” Jeśli chodzi o to, z kim spotykał się w 2017 roku, Fielder powiedział, że „nie będzie o tym więcej mówić”.

Pięć lat później Fielder otworzył się na temat swojego małżeństwa i obecnego statusu związku w lipcowym wywiadzie z Nowy Jork Magazyndzieląc się tym, że poznał swojego byłego w programie komediowym, a para pobrała się w 2011 roku. Podczas produkcji dalej Nathan dla Ciebie Sezon 2, rozwiedli się. „Byłem jak, Wow, jestem taki zły w życiu,” powiedział magazynowi. Ujawnił również, że obecnie z kimś mieszka i jest „naprawdę szczęśliwy”.

Że Fielder był żonaty w pierwszych dniach Nathan dla Ciebie może zaskoczyć widzów, ponieważ jego postać na ekranie wydawała się raczej singlem. W pierwszym odcinku współczuje pracownikowi dostawcy pizzy o tym, jak „mili faceci kończą jako ostatni” – i w niesławnym Licencjat parodiujący odcinek „Przystojniak”, Fielder mówi, że jest „niedojrzały i słabo rozwinięty” w zakresie randek. „Każda dziewczyna, którą lubiłam dorastać, odrzuciła mnie” – mówi. „I z tego powodu wyrosłem na mężczyznę, który chronicznie denerwuje się przy kobietach”.

Dan R. Krauss/Getty Images Wiadomości/Getty Images

Na że Fielder powiedział The AV Club, że „nie zagłębiał się zbytnio w [his] życie poza serialem”, więc sensowne jest, aby jego małżeństwo IRL nie pojawiło się podczas kręcenia filmu. – Jest tam trochę mnie – powiedział Fielder o swoim… Nathan dla Ciebie persona, „ale też wyolbrzymiam części siebie… [and] biorąc wiele słabości i niepewności, które miałem, gdy byłem młodszy, i wyolbrzymiam je dla dobra komedii.”

Oczywiście sprawy mają się trochę inaczej Próba. Chociaż Fielder wciąż jest powściągliwy, aby się otworzyć, potwierdza swoją faktyczną historię związku. „Byłem żonaty przez trzy lata”, mówi Kor Skeete na basenie. „Czy to dla ciebie smutne?” Jasne, zaaranżował, aby kolega pływak przerwał rozmowę, zanim sprawy staną się „zbyt głębokie”. Ale jednak!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button