Rozrywka

Czy „Niebezpieczeństwo!” a gwiazda „Pościgu” Buzzy Cohen będzie kolejnym „Jeopardy!” Gospodarz? Krążą plotki

Odkąd gospodarz, zdobywca nagrody Emmy, Alex Trebek, zmarł w listopadzie 2020 r. po walce z rakiem trzustki, kultowy teleturniej Jeopardy! wypróbował kilka nowych gospodarzy, aby zająć jego miejsce. Chociaż, oczywiście, nikt nigdy tak naprawdę nie zastąpi Alexa. Z nazwiskami takimi jak Katie Couric, Aaron Rodgers (ten nie postarzał się dobrze), Robin Roberts i LeVar Burton goszczącymi serial, stało się jasne, że Jeopardy! — który trwa od 1964 roku — badał wody.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Pod koniec 2021 roku ogłoszono, że Jeopardy! Legenda Kena Jenningsa będzie współprowadziła z aktorką The Big Bang Theory i neurobiologiem Mayimem Bialikiem (który jest zainteresowany prowadzeniem w pełnym wymiarze godzin) do 2022 roku, naprzemiennie odcinki oparte na ich harmonogramach, zamiast występować razem za podium.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy tak doskonały i doświadczony zespół przed kamerą i za nią, gdy zbliżamy się do 2022 roku” – powiedział wtedy Sony Pictures Television.

Ale w czerwcu 2022 coś jest w niebezpieczeństwie! Wszechświat jest podejrzany, ponieważ internet jest przekonany, że gwiazda The Chase, Buzzy Cohen — który brał udział w Jeopardy! w 2016 roku zmarły Alex Trebek nawet okrzyknięty „Mr. Personality” – będzie kolejnym gospodarzem. Czy zastąpi Kena i Mayima? W końcu był gospodarzem Jeopardy! 2021 Tournament of Champions.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Twitter/@buzztronics (celowo) złowieszcze tweety Buzzy’ego Cohena wywołują plotki, że może on być kolejnym „Jeopardy!” gospodarz.

Wszystko zaczęło się, gdy użytkownik Twittera @Buzzerblog udostępnił nieco niewinny tweet 16 czerwca 2022 r. „W 100% przygotowanych na pomyłkę, ale wciąż nie do końca wierząc, że sprawa Mayim-hosts-primetime-Jeopardy! nadal istnieje. nadal wydaje mi się, że wiele informacji prasowych mówiących o zagrożeniach gwiazd! już by o niej wspomniało” – powiedzieli.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W odpowiedzi Buzzy napisał na Twitterze gif Yody, mówiąc „Nie, jest jeszcze jeden”. ŁAPANIE TCHU! Czy będzie gospodarzem Celebrity Jeopardy! promocje? W tej chwili nie ma konkretnych dowodów na to, że to prawda.

„Buzzy, który zostanie nazwany gospodarzem, sprowadzi mnie z powrotem do Jeopardy! Stracili mnie ze wszystkimi wygłupami po śmierci Alexa. Nie lubię MB ani KJ. Buzzy jest świetny” – odpowiedziała bez ogródek użytkownik Twittera Eileen Cushing-Craig.

pic.twitter.com/5s69knGeNB

— Buzzy Cohen (@buzztronics) 21 czerwca 2022 r. Źródło: Twitter/@buzztronicsArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Ponieważ Buzzy jest bezczelnym małym mądrym facetem (mamy na myśli to z największą miłością), nadal dolewał oliwy do ognia.

„Wołajcie do kamery, chłopaki [as yet unannounced project] za przekonanie mnie, żebym kupił picopresso od @wacaco_ltd — nie mogę się doczekać, aż to się uruchomi” – napisał na Twitterze. A ponieważ doprowadziło to do jeszcze większej liczby spekulacji, przezabawnie zamieścił na Twitterze słynny gif z teorią spiskową „Zawsze słonecznie w Filadelfii” z Charliem Dayem.

„Wracaj do Jeopardy!, żebym mógł oglądać! Nie mogę teraz oglądać bez wzdrygnięcia się. Uwielbiam cię widzieć w pełnym wymiarze godzin, przez cały czas” – odpowiedział użytkownik Twittera @Brewster0223.

Wow, to wygląda jak hardcorowe Jeopardy! fani nie są zadowoleni z obecnej konfiguracji hostingu. Ale jak powiedzieliśmy, nigdy nie będzie drugiego Alexa Trebeka.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: YouTube/Jeopardy!

Posłuchaj, Buzzy może po prostu zadzierać z Jeopardy! fandomu, jak wiemy, Mayim Bailik i Ken Jennings będą współgospodarzami do końca 38. sezonu. Do tego czasu jesteśmy pewni, że Buzzy będzie nadal ożywiał masy.

Złap Jeopardy! w dni powszednie o 19:00 czasu wschodniego w sieci ABC.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button