Rozrywka

Czy nowy serial dla Pete’a Davidsona może oznaczać wyjście z „SNL”?

Komik Pete Davidson był otwarty dla publiczności na temat swoich osobistych zmagań z lękiem, depresją, zespołem stresu pourazowego i innymi problemami ze zdrowiem psychicznym. W wywiadzie z Charlamagne Tha God opublikowanym 24 lutego 2020 r. komik opowiadał o swoich przeszłych związkach, licznych odwykach i przyszłości swojej kariery.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kiedy gospodarz radia Breakfast Club zapytał 26-latka, czy nie myśli o odejściu z Saturday Night Live, Pete przyznał, że odbył „rozmowy” z wieloma osobami na temat opuszczenia serialu komediowego. W kwietniu 2022 roku ludzie byli jeszcze bardziej przekonani, że jego odejście z serialu może nastąpić wkrótce, gdy ogłoszono, że Pete zagra w swoim własnym serialu dla Peacocka.

Czy zatem sezon 47 będzie ostatnim huraganem Pete’a w SNL? Oto, co wiemy.

Źródło: Getty Images

Pete Davidson

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Pete Davidson sugeruje, że odchodzi z „SNL” szybciej, niż mogą pomyśleć fani.

Pete dołączył do kultowego serialu komediowego w 2014 roku, ale wygląda na to, że jego czas w SNL może wkrótce się skończyć. „Trudno to zrobić, bo nigdy nie chcesz naciskać spustu zbyt wcześnie. Ale wszyscy zawsze mówili: „Będziesz wiedział, kiedy wiesz, i wszystko będzie dobrze” – powiedział Charlamagne Tha God w 2020 roku. „Osobiście uważam, że powinienem skończyć z tym programem, ponieważ śmieją się ze mnie na tym.”

Osobiste relacje komiksu, w tym jego wysoki profil i krótkotrwałe zaręczyny z Arianą Grande, zostały wykorzystane jako materiał do serii szkiców.

„To tak, po czyjej jesteś stronie? Wiesz, mam dziwne uczucie w tym budynku, w którym nie wiem, w czyjej drużynie grają, naprawdę – czy jestem żartem, czy żartuję”, wyjaśnił o niektórych materiałach który został użyty podczas pokazu na żywo.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: NBC

Pete Davidson o „SNL”

Pete przyznał nawet, że myślał, że rok wcześniej odejdzie z serialu, ale postanowił kontynuować. — Myślą, że jestem cholernie głupi. Na przykład, dosłownie zostałem wymalowany na tego wielkiego, głupiego idioty. Na przykład, nawet wszystkie moje szkice są po prostu jak: „OK, jasne” – wyjaśnił Charlamagne.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kontynuował: „Myślę, że wszyscy z tego wyrosli i myślę o tym, co mógłbym zrobić w serialu – co jest zaledwie niczym, a to tylko weekendowa aktualizacja i czuję, że zrobiłem, jak 30 z nich i po prostu czuję, że , tak, zrobiłem tam tyle, ile mogłem, ale cieszę się, że mogę tam być tak długo, jak Lorne mnie lubi”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamaLorne Michaels lubi Pete’a na tyle, że jest producentem wykonawczym jego nowej serii Peacock.

W kwietniu 2022 r. TVLine poinformowało, że Pete będzie kiedyś prawdziwym chłopcem, z jego własnym serialem o Pawie pod tytułem Bupkis. W serialu Pete zagra „podwyższoną, fabularyzowaną” wersję siebie, czyli więcej tatuaży??? Najwyraźniej będzie to styl „Curb Your Enthusiasm”, ale nie jesteśmy pewni, czy to oznacza, że ​​będzie to scenariusz i ulepszony, czy po prostu niewiarygodnie niezręczny i lekko obraźliwy.

To nie znaczy, że Pete opuszcza SNL. Wręcz przeciwnie, taki projekt mógłby być częścią jego umowy SNL. Peacock jest nie tylko serwisem streamingowym dla NBC, gdzie mieszka Saturday Night Live, ale producentem wykonawczym Bupkis jest firma producencka Broadway Video Lorne’a Michaelsa.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Getty Images

Pete Davidson na gali Met 2022

Broadway Video było odpowiedzialne za niezliczone programy telewizyjne i filmy od 1977 roku. Stało za programami takimi jak Late Night with Conan O’Brien, 30 Rock, Portlandia i The Other Two. Jeśli chodzi o filmy, być może widziałeś Świat Wayne’a, Tommy’ego Boya, Wredne dziewczyny lub MacGrubera. W każdym z tych projektów zaangażowany jest co najmniej jeden były członek obsady SNL. Zasięg Lorne jest długi i silny. Powodzenia w wydostaniu się z tego!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button