Rozrywka

Czy Patrick Stewart zagra ponownie profesora X po „Doctor Strange 2”? Aktor dokucza odpowiedzi

Wielu fanów Marvel Cinematic Universe było zaskoczonych, słysząc głos Patricka Stewarta w Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa zwiastun filmu, przyczepa. Aktor twierdził wcześniej, że przeszedł na emeryturę z grania profesora X, ale Stewart powtórzył swoją rolę w: Doktor Strange 2. Teraz fani zastanawiają się, czy film MCU jest jego ostatnim występem jako mutant.

[Spoiler alert: This article contains spoilers from Doctor Strange in the Multiverse of Madness.]

Patryk Stewart | Zdjęcie: Kevin Winter/Getty Images dla Deadline Hollywood

Patrick Stewart ponownie wcielił się w rolę profesora X w „Doctor Strange 2”

Dzięki zwiastunom fani wiedzieli, że Patrick Stewart pojawi się jako wariant Profesora X w Doktor Strange 2. Ale to nie sprawiło, że jego występ był mniej epicki.

W połowie Doktor Strange sequel, Illuminati schwytali i uwięzili Stephena Strange’a i Amerykę Chaveza. W grupie superbohaterów znaleźli się Mordo, Black Bolt, Captain Carter, Reed Richards, Captain Marvel i Professor X. Wyjaśnili Stephenowi, że ich wersja Doktora Strange lekkomyślnie użyła Mrocznej Twierdzy, próbując pokonać Thanosa. W rezultacie wywołał niszczącą wszechświat najazd. Więc zabili swojego Szczepana.

Iluminaci powiedzieli Stephenowi z MCU, że wierzą, że może być równie niebezpieczny, jak ich wersja. Ale zanim zdążyli zdecydować, co z nim zrobić, pojawiła się Szkarłatna Wiedźma i zabiła Iluminatów, z wyjątkiem Mordo.

Niestety, pojawienie się profesora X w Doktor Strange 2 był krótkotrwały. Jest jednak szansa, że ​​to nie ostatni raz, kiedy fani widzą Stewarta w MCU.

” src=”https://www.youtube.com/embed/aWzlQ2N6qqg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Aktor mówi, czy „Doktor Strange 2” był jego ostatnim występem w roli profesora X

Podczas wywiadu z Variety, Patrick Stewart omówił powrót do roli profesora X w Doktor Strange 2.

„Na początku byłem trochę niepewny, czy było to mądre posunięcie”, powiedział aktor. „Jeśli się uwzględni Logan był tak potężnym filmem, że widzieliśmy, jak umiera w ramionach Hugh Jackmana. Więc widząc [Doctor Strange in the Multiverse of Madness] w poniedziałek wieczorem jestem bardzo szczęśliwa i bardzo dumna, że ​​byłam tego częścią… To był bardzo, bardzo inny świat od X Men filmy, oczywiście z odniesieniami tu i tam. Ale byłem bardzo, bardzo szczęśliwy.”

Zapytany, czy jest szansa, że ​​ponownie zagra profesora X, Stewart odpowiedział: „Charles Xavier? Tak. Może być. Wiesz, cała seria komiksów X-Men jest tak wielka, tak rozległa, że ​​może być okazja, w której wróci. Zobaczymy.”

Wygląda na to, że Stewart byłby otwarty na powrót do swojej roli profesora X po jego pojawieniu się w Doktor Strange 2. Jednak musiałaby nadać mu się odpowiednia okazja, aby to zrobić.

X-Men mogli dołączyć do MCU

W 2019 roku Disney oficjalnie nabył 20th Century Fox, który posiadał prawa do X-Men, Deadpool i Fantastic Four. Oznacza to, że Disney, który jest również właścicielem Marvel Studios, może oficjalnie włączyć te postacie Marvela do MCU.

Marvel ma już Fantastyczna Czwórka film w pracach, który będzie częścią czwartej fazy. A studio wyprodukuje Deadpool 3który również jest w fazie rozwoju.

W 2019 roku Kevin Feige ogłosił również, że Marvel pracuje nad filmem o mutantach, który będzie zawierał X-Men. Niestety nie było więcej wiadomości dotyczących tego filmu.

Jednak to tylko kwestia czasu, zanim MCU wprowadzi X-Men. Więc Patrick Stewart może mieć kolejną szansę, by ponownie zagrać profesora X na dużym ekranie.

Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa gra teraz w kinach.

POWIĄZANE: „Doctor Strange 2”: Kto gra Charlize Theron?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button