Rozrywka

Czy program telewizyjny wróci do normy po pogrzebie królowej?

Naród pogrążył się w żałobie od śmierci królowej w czwartek 8 września i pożegnał ukochaną monarchę podczas jej pogrzebu w poniedziałek. Aby odzwierciedlić nastroje narodu, w ciągu ostatnich kilku dni program telewizyjny drastycznie się zmienił – ale czy od wtorku powróci do regularnych programów? Dowiedz się tutaj…

WIĘCEJ: Eamonn Holmes bezczelnie komentuje kontrowersje w kolejce Holly Willoughby i Phillipa Schofielda

Podczas gdy rodzina królewska będzie nadal obserwować siedem kolejnych dni żałoby po pogrzebie monarchy, programy telewizyjne rzeczywiście powrócą do swoich zwykłych programów. ITV potwierdziło, że Good Morning Britain powróci od 6 rano do 9 rano i zostanie zaprezentowany przez Susannę Reid i Bena Shepharda, a następnie Lorraine, This Morning i Loose Women.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Corgi królowej patrzą, jak trumna królowej przechodzi obok zamku Windsor

W wieczornym harmonogramie powrócą Emmerdale i Coronation Street, a oba odcinki pierwotnie zaplanowano na poniedziałek 19 września. Popularny serial Aidana Turnera Podejrzany również zostanie wyemitowany dzień po tym, jak miał zostać wydany w poniedziałek.

Crossfire zostanie wyemitowany we wtorek

Tymczasem BBC wyemituje Celebrity MasterChef oraz ich najnowszy dramat, Crossfire. Z Keeley Hawes w roli głównej historia kobiety, której życie zostało zrujnowane po tym, jak bandyta zaatakował hotel, w którym spędza wakacje z rodziną i przyjaciółmi.

WIĘCEJ: Poznaj słynnego męża Kirsty Young, Nicka Jonesa

WIĘCEJ: 7 filmów dokumentalnych o królowej i rodzinie królewskiej, które trzeba obejrzeć

Mówiąc o roli, Keeley powiedział The Guardian: „To był najbardziej wyczerpujący projekt, w jakim kiedykolwiek brałem udział. Tylko waga tego okropnego pistoletu. To jak podnoszenie ciężaru rano i bieganie z nim przez cały dzień , w upale… To był szok dla mojego systemu.”

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego biuletynu Co warto obejrzeć, aby inne artykuły tego typu trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button