Rozrywka

Czy Przewodnik jest w 3 sezonie „Akademii Umbrella”? Kate Walsh wyjaśnia swoją małą rolę w nowym sezonie

Akademia Parasolowa powraca w sezonie 3. Niestety, postać Kate Walsh, The Handler, nie jest pokazywana po jej drugiej scenie śmierci. Walsh rozmawiał z Showbiz Cheat Sheet over Zoom 22 czerwca 2022 r. O tym, w jaki sposób program Netflix obejmował jej postać i jej nowe partnerstwo.

Ulubiona scena śmierci Kate Walsh dla The Handler

ZWIĄZANE Z: „Akademia Umbrella”: Steve Blackman ujawnia, dlaczego Klaus nigdy nie mówi nikomu, kogo widzi Ben

Przewodniczka zginęła w finale pierwszego sezonu, gdy Hazel (Cameron Britton) strzeliła jej w głowę, by uratować Agnes (Sheila McCarthy). W sezonie 2 Handler obudziła się, zanim jej ciało zostało poddane kremacji.

Wróciła z zemstą w Komisji, ale nie przeżyła sezonu. Finał pokazał, że Numer Pięć (Aidan Gallagher) ratuje wszystkich, cofając się w czasie, zabierając karabin maszynowy The Handler, a następnie Axel (Kris Holden-Ried) strzela do niej kilka razy. Ale która scena śmierci jest ulubiona przez Walsha?

„Uwielbiam je obie wizualnie, ale naprawdę uwielbiam tę pierwszą” – powiedział Walsh dla Showbiz Cheat Sheet. „Kochałem, wiesz, wracając z tego”, dodała później.

Oba zgony dotyczyły broni w świecie pełnym supermocarstw. Jeśli Przewodniczka powróci i umrze ponownie, czy Walsh woli, by jej postać zginęła w inny sposób?

– Wiem – powiedział Walsh. „Pomyślałem, że może jeśli zamierzają to uczynić ostatecznym, będzie coś bardziej makabrycznego, ale… lub innego”.

Następnie podzieliła się swoją początkową reakcją na scenę śmierci sezonu 2. „Ale kiedy to zrobiłem, pomyślałem: „Chwileczkę, czy nie powinniśmy zrobić czegoś innego?” – zapytała. „Ale wiesz, wszystko jest w rękach pisarza. I był to tak bardzo powiązany element z ich fabułą, kontinuum czasowym i tak dalej”.

Kate Walsh mówi, że w trzecim sezonie „Akademii Umbrella” jest kawałek Przewodnika

Kate Walsh jako Przewodniczka w „Akademii Umbrella” stoi w fioletowym stroju z dmuchawką.
Kate Walsh jako Przewodniczka w „Akademii Umbrella” | Kr. © 2020

ZWIĄZANE Z: Sezon 3: „Akademia parasolowa”: Justin H. Min opowiada o „wyczerpującej” zmianie Bena

Hargreeves przechodzą na inną oś czasu w sezonie 3. Niestety, Handler nie został ponownie wskrzeszony, ale Walsh pozostał związany z serialem.

„Byłem w kontakcie ze Stevem Blackmanem, twórcą serialu i… showrunnerem, który zaadaptował go z oryginalnej powieści graficznej” – powiedział Walsh. „Zrobiłem tam mały lektor, mały kawałek The Handler”.

Powiedziała też, że zawsze pozostaje w kontakcie z ludźmi z działu fryzur, charakteryzacji i kostiumów. „A potem oczywiście skontaktowałem się z Elliotem [Page] oraz za miłość i wsparcie” – dodał aktor. Strona wyszła jako trans męska w 2020 roku. Ich postać również zmieniła się w sezonie 3 i przechodzi przez Viktora.

Współpraca Kate Walsh z Systane Complete PF

Pudełko Systane Complete PF
SYSTANE® COMPLETE Nawilżające krople do oczu bez konserwantów | Systane kompletne PF

Walsh opowiadała o swoich osobistych doświadczeniach z suchymi oczami. Jej optometrysta powiedział jej, że siedem lat temu ma suche oczy, a teraz współpracuje z kroplami nawilżającymi SYSTANE® COMPLETE bez konserwantów.

„Nawilża oczy, a jedna kropla wystarczy na dosłownie osiem godzin” – twierdzi. „Więc mam bardzo wrażliwe oczy. Więc uwielbiam to, że nie zawiera konserwantów. Jednym z powodów, dla których byłem podekscytowany współpracą z Systane Complete, jest to, że jest on również dostępny. Jest tuż za ladą. Możesz to dostać [in] dowolna apteka. Nie musisz mieć na to recepty i działa.”

Na Systane.com można otrzymać kupon o wartości 8 USD na krople do oczu Systane Complete, bez konserwantów, które można wykorzystać w sklepach (od 1 lipca do 31 lipca) u wszystkich głównych sprzedawców detalicznych.

ZWIĄZANE Z: „Akademia parasolowa” zagłębi się w śmiertelny wypadek Bena

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button