Rozrywka

Czy Queen zignorowała Meghan Markle w swoje urodziny? „Znaczna nieobecność” wśród królewskich życzeń

Meghan Markle obchodziła swoje 41. urodziny 4 sierpnia. Nie ma wątpliwości, że księżna Sussex, która obecnie mieszka w Kalifornii z mężem księciem Harrym i ich dwójką dzieci, musiała otrzymać najlepsze życzenia od kilku jej sympatyków i fanów na całym świecie.

Nie chodziło jednak tylko o to. Jej teściowie z Wielkiej Brytanii również wysłali jej publicznie życzenia urodzinowe. Od Cambridge po księcia Karola i księżną Kornwalii wszyscy życzyli sobie „szczęśliwych urodzin” byłej aktorce w mediach społecznościowych. Podczas gdy książę William i Kate Middleton pisali: „Życząc wszystkiego najlepszego księżnej Sussex!” na swojej oficjalnej stronie na Twitterze konto @ClarenceHouse na Twitterze ogłosiło: „Wszystkiego najlepszego dla księżnej Sussex! ”

REKLAMA

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

Pisarz chwali Sussexes, mówi, że książę Harry jest „szczęśliwy, że zostanie zdegradowany do drugorzędnej rodziny królewskiej”

ŻADNYCH KRÓLEWSKICH ŚWIĘTOWANIA dla Lilibet, gdy kończy ona rok podczas Platynowego Jubileuszu Królowej

REKLAMA

Oba życzenia towarzyszyły dwóm różnym zdjęciom Meghan. Zostały one zabrane, gdy była w Wielkiej Brytanii na obchody platynowego jubileuszu monarchy. Jednak wśród wszystkich życzeń jedną osobą, która powstrzymała się od publicznego życzenia Meghan, była sama królowa.

REKLAMA

Królowa Elżbieta II siedzi z Meghan, księżną Sussex podczas ceremonii otwarcia nowego mostu Mersey Gateway 14 czerwca 2018 r. w miejscowości Widnes w Halton, Cheshire, Anglia.  Meghan Markle wyszła za mąż za księcia Harry'ego w zeszłym miesiącu, aby zostać księżną Sussex i jest to jej pierwsze zaręczyny z królową.  Podczas wizyty para otworzy most drogowy w Widnes oraz odwiedzi The Storyhouse i Town Hall w Chester.  (Zdjęcie: Jeff J Mitchell/Getty Images)
Królowa Elżbieta II siedzi z Meghan, księżną Sussex podczas ceremonii otwarcia nowego mostu Mersey Gateway 14 czerwca 2018 r. w miejscowości Widnes w Halton, Cheshire, Anglia. Meghan Markle wyszła za mąż za księcia Harry’ego w zeszłym miesiącu, aby zostać księżną Sussex i jest to jej pierwsze zaręczyny z królową. Podczas wizyty para otworzy most drogowy w Widnes oraz odwiedzi The Storyhouse i Town Hall w Chester. (Zdjęcie: Jeff J Mitchell/Getty Images)

Czy królowa zignorowała Meghan Markle w swoje urodziny?

Korespondent królewski Daily Express, Richard Palmer, nazwał akcję królowej „znaczną nieobecnością”. Ale dodał też, że: „Uważa się, że królowa wczoraj pogratulowała Meghan prywatnie, ale jej oficjalna strona internetowa zaniedbała wspomnieć o jej urodzinach po podjęciu decyzji, że będzie to oznaczać urodziny niepracujących członków rodziny tylko wtedy, gdy kończą się zerem”.

REKLAMA

Królowa Elżbieta II, Meghan, księżna Sussex, książę Harry, książę Sussex, książę William książę Cambridge i Catherine, księżna Cambridge oglądają z balkonu Pałacu Buckingham 100. rocznicę przelotu RAF z balkonu Pałacu Buckingham 10 lipca 2018 r. w Londynie.  (Zdjęcie: Paul Grover - WPA Pool/Getty Images)
Królowa Elżbieta II, Meghan, księżna Sussex, książę Harry, książę Sussex, książę William książę Cambridge i Catherine, księżna Cambridge oglądają z balkonu Pałacu Buckingham 100. rocznicę przelotu RAF z balkonu Pałacu Buckingham 10 lipca 2018 r. w Londynie. (Zdjęcie: Paul Grover – WPA Pool/Getty Images)

Chociaż pojawiło się kilka raportów twierdzących, że Sussexes nie znajdują się w dobrych księgach królewskich, para zawsze podkreślała, że ​​nie mają nic poza szacunkiem dla Jej Królewskiej Mości. Podczas wywiadu z Oprah Winfrey Meghan podobno powiedziała: „Królowa zawsze była dla mnie cudowna. Po prostu uwielbiałem przebywać w jej towarzystwie… zawsze była ciepła, zachęcająca i naprawdę przyjazna”.

W tym czasie przypomniała sobie również swoje pierwsze spotkanie z 96-latką, kiedy jeszcze nie poślubiła Harry’ego. Księżna przedstawiła również słodką anegdotę o wycieczce w 2018 roku, podczas której królowa zaproponowała, że ​​podzieli się swoim kocem, aby utrzymać Meghan w cieple, donosi The Independent. „Naprawdę myślałem, że [curtsying] to, co dzieje się na zewnątrz. Myślałem, że to część fanfar. Nie sądziłem, że to właśnie wydarzyło się w środku. Powiedziałem: „Ale to twoja babcia”. A on powiedział: „To królowa”. To był pierwszy moment, w którym grosz spadł” – dodała Meghan.

REKLAMA

Książę Harry i Meghan Markle, książę i księżna Sussex wyjeżdżają po nabożeństwie dziękczynnym za panowanie królowej Elżbiety II w katedrze św. Pawła w Londynie, piątek, 3 czerwca 2022 r., w drugi z czterech dni obchodów Platynowego Jubileuszu .  Imprezy podczas długiego weekendu świątecznego w Wielkiej Brytanii mają na celu uczczenie 70-lecia służby monarchy.  (Zdjęcie: Matt Dunham - WPA Pool/Getty Images)
Książę Harry i Meghan Markle, książę i księżna Sussex wyjeżdżają po nabożeństwie dziękczynnym za panowanie królowej Elżbiety II w katedrze św. Pawła w Londynie, piątek, 3 czerwca 2022 r., w drugi z czterech dni obchodów Platynowego Jubileuszu . Imprezy podczas długiego weekendu świątecznego w Wielkiej Brytanii mają na celu uczczenie 70-lecia służby monarchy. (Zdjęcie: Matt Dunham – WPA Pool/Getty Images)

KULTOWE HISTORIE

Brittney Griner: Oto opcje prawne dostępne dla gwiazdy WNBA skazanej na 9 lat więzienia w Rosji

REKLAMA

Morderstwo JonBenéta Ramseya: Gliniarze wezwali do użycia zaawansowanej technologii do ponownego przetestowania DNA na 3 kluczowych dowodach

Poza tym Meghan i Harry również oddali szacunek swojej babci, odwiedzając Wielką Brytanię wraz ze swoimi dziećmi na obchody jej platynowego jubileuszu w czerwcu. Upewnili się, że poznała ją ich córka Lilibet Diana Mountbatten-Windsor, która nosi imię królowej. Królewski komentator Omid Scobie powiedział wtedy: „Te chwile z Lilibet są bardzo intymne między nimi a królową i oczywiście wiemy, jak bardzo na to czekała. Zostali powstrzymani przez pandemię. Oczywiście czasy, kiedy Harry tu był, był sam na dość posępne okazje. A więc to był naprawdę pierwszy raz”.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button