Rozrywka

Czy Rupert Murdoch i Jerry Hall mają przednie?

Australijsko-amerykański biznesmen Rupert Murdoch jest znany z tego, że został współprzewodniczącym Fox Corporation i często przypisuje się mu, że uczynił z tabloidu to, czym jest dzisiaj. Pomijając biznes, Murdoch miał w swoim życiu wiele małżeństw. Niestety wygląda na to, że Rupert Murdoch i Jerry Hall mogą to nazwać odejściem. Więc, czy para ma ciążę? Oto, co wiemy.

Czy Jerry Hall i Rupert Murdoch nadal są małżeństwem? Plotki sugerują, że zmierzają do rozwodu

Rupert Murdoch i Jerry Hall | Max Mumby/Indygo/Getty Images

Aktor i model Jerry Hall i Rupert Murdoch pobrali się w 2016 roku. Według The New York Times, para poznała się po tym, jak została przedstawiona przez jedną z sióstr Murdocha i siostrzenicę w 2015 roku. Do października 2015 roku byli oficjalnie w związku i zawiązali węzeł rok później.

„Nigdy więcej tweetów przez 10 dni lub nigdy!” Murdoch napisał na Twitterze po oficjalnym ślubie z Hallem. „Poczuj się jak najszczęśliwszy I najszczęśliwszy człowiek w [the] świat.”

Obecnie Rupert Murdoch i Jerry Hall są nadal małżeństwem. Ale dwa anonimowe źródła powiedziały The New York Times, że para planuje rozwód w najbliższej przyszłości. Oznaczałoby to czwarty rozwód Murdocha, jeśli on i Hall uznają to za rozstanie. Hall był wcześniej żonaty z Mickiem Jaggerem, ale ich małżeństwo zostało później nazwane nieważnym.

Czy Rupert Murdoch i Jerry Hall mają przedmowę?

Rupert Murdoch i Jerry Hall uśmiechają się razem na Złotych Globach w 2016 roku
Rupert Murdoch i Jerry Hall | John Shearer/Getty Images

Czy Rupert Murdoch i Jerry Hall mają prenup, aby chronić swoje aktywa? Według Mirror.co.uk nie wiadomo na pewno, czy Murdoch i Hall mają umowę przedślubną – ale zakłada się, że tak.

Mark Stephens z firmy Howard Kennedy wypowiadał się na temat spekulacji przedmałżeńskich. Stephens mówi, że wierzy, że Murdoch prawdopodobnie podpisał „dość hojną” przedmowę, która zostałaby napisana „w oczekiwaniu na nieingerowanie w linię sukcesji”. Wartość netto Murdocha wynosi około 20 miliardów dolarów.

Murdoch i Hall mają wiele wspólnych aktywów, które mogą nadal być rozdzielone. W 2019 roku kupili gruzińską nieruchomość w Oxfordshire o wartości prawie 14 milionów dolarów. Kupili też w 2021 r. farmę bydła o powierzchni 340 000 akrów w pobliżu Parku Narodowego Yellowstone za około 278 milionów dolarów. Jeśli chodzi o ich inne aktywa, podobno posiadają winnicę w Los Angeles, ranczo w Kalifornii oraz australijską hodowlę owiec i bydła.

Podobno Rupert Murdoch zapłacił jedną z największych ugód rozwodowych w poprzednim małżeństwie

Rupert Murdoch i żona Anna Murdoch Mann około 1989 r. stoją w stroju formalnym, obejmując się ramionami
Rupert Murdoch i żona Anna Murdoch Mann około 1989 | PL Gould/Images/Getty Images

Przed rzekomym rozwodem Ruperta Murdocha i Jerry’ego Halla, Murdoch miał jedną z największych ugód rozwodowych w historii po tym, jak jego drugie małżeństwo nie powiodło się. The Guardian donosi, że media doniosły, że Murdoch zapłacił swojej drugiej żonie, Annie Mann, 1,7 miliarda dolarów, gdy rozwiedli się w 1999 roku, choć liczba ta była powszechnie spekulowana jako fałszywa.

ABC News poinformowało również o kosztownym rozwodzie Murdocha i Manna. Potentat medialny rzekomo przekazał także Mannowi 110 milionów dolarów z 1,7 miliarda dolarów wypłaty w gotówce. Byli małżeństwem od 32 lat i mają razem troje dzieci. Ich rozwód miał gorzki koniec, ponieważ Mann w mediach powiedział, że Murdoch „zmarł dawno temu”. Twierdziła również, że miał romans ze swoją tłumaczką, Wendi Dengiem, którą poślubił 17 dni po sfinalizowaniu jego rozwodu z Mannem.

Aby uzyskać więcej informacji na temat świata rozrywki i ekskluzywnych wywiadów, zasubskrybuj kanał YouTube Cheat Sheet Showbiz.

POWIĄZANE: Czy Rush Limbaugh podpisał umowę z żoną Kathryn Adams Limbaugh?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button