Rozrywka

Czy Shiloh Jolie-Pitt sprzeciwiła się mamie Angelinie? Gwiazdor rzekomo idzie do college’u, żeby trzymać się od niej „z daleka”

Mówi się, że nastoletnia córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Shiloh Jolie-Pitt, nie jest w dobrych stosunkach ze swoją supergwiazdą matką. Wiadro gwiazdy „Maleficent” jest już pełne dramatu, ponieważ została pozwana przez Pitta za sprzedanie swojej roli we francuskiej winnicy rosyjskiemu oligarsze Jurijowi Sheflerowi.

Według Celebrity Insider, anonimowe źródło twierdziło, że Shiloh również zbuntowała się przeciwko swojej matce, ponieważ często toczyła z nią „słowne pojedynki”. Źródło podało, że 16-letni gwiezdny dzieciak krzyczy i „trzaska drzwiami w całym domu”. Według nich powodem gniewu Shiloh jest to, że „Maddox i Pax (jej starsi bracia) mogli jeździć i chodzić samotnie, kiedy byli w jej wieku. Shiloh stawia opór”. „Mówi, że pójdzie na studia jak najdalej od niej!” dodano źródło.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Taniec „KILLING” córki Brada Pitta i Angeliny Jolie, Shiloh, topi serce internetu

Kim jest Jurij Shefler? Brad Pitt nazywa rosyjskiego oligarchę „obcym z trującymi intencjami”

Jednak nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, ani żadne inne znane źródło nie powiedziało tego samego. Ale jakakolwiek jest prawda, na pewno Shiloh jest utalentowana. Nastolatka zaczęła już robić wiadomości z powodu swoich występów tanecznych, a niektóre jej ruchy również stały się popularne.

Shiloh Jolie-Pitt uczestniczy w premierze filmu MSNBC Films „Papier i klej: projekt JR” w Muzeum Tolerancji 18 listopada 2021 r. w Los Angeles w Kalifornii (JC Olivera/Getty Images)

Według doniesień, Shiloh jest uczennicą Millenium Dance Complex, która określa się jako „jest to przede wszystkim miejsce do tańca / Dla tych, którzy wybierają lub nie mogą pomóc / Ale postaw swoje ciało, serce i umysł / Na próbę / Pamiętaj to twój własny test / Zrób z tym, co chcesz / Zabierz to światu / Albo zatrzymaj tutaj, / tylko dla siebie / Wiedz, że wystarczy tańczyć w samotności / Reszta to wybory.”

Chociaż córka Jolie i Pitta nie podzieliła się bezpośrednio swoim talentem online, strona YouTube o nazwie „Shiloh Jolie-Pitt Dance” opublikowała jej teledyski do tańca. W tych teledyskach widziano ją, jak tańczyła „Dua Lipa” Jacka Harlowa, „Dreszcze” Eda Sheerana i „About Damn Time” Lizzo, do których choreografię wykonali odpowiednio James Combo Marino, Coby Mosby i Hamilton Evans. Kilka jej klipów tanecznych stało się również wirusowe na Twitterze, a ludzie obsypują ją miłością i pochwałami.

(LR) Maddox Jolie-Pitt, Vivienne Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Zahara Jolie Pitt, Shiloh Jolie-Pitt i Knox Jolie Pitt przybywają na premierę Eternals Marvel Studios 18 października 2021 r. w Hollywood w Kalifornii (Jesse Grant/Getty Images dla Disneya)

Jeden z niedawnych klipów udostępnionych przez Film Updates pokazał, że lubi „Vegas” Doja Cat. Użytkownik tweetujący poniżej: „Lol i dosłownie obejrzałem ten film wcześniej i nie wiedziałem, kto to był. Musi tylko popracować nad wyrazem twarzy, ale jest naprawdę dobra”.

Drugi powiedział: „Angelina Jolie jest z ciebie dumna Shiloh ❤❤❤❤❤”. „Jest utalentowana jak jej mama — dumna, dumna, dumna —” — zauważył trzeci użytkownik. Czwarty dodał: „Cieszę się, że Shiloh jest szczęśliwa i dobrze prosperująca, media zajmują się jej biznesem od urodzenia”.Filmy Shiloh na YouTube również otrzymały komentarze w stylu: „Wow, nie spodziewając się tego. Shiloh wchodzi w swoje. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak dodaje szyku do swoich występów, ale nie martw się, że tam dotrze. Tańczyłem w jej wieku n z jej wysokim profilem. Nie wyobrażam sobie odwagi, aby to zrobić ze wszystkimi oczami w wieku mediów społecznościowych. Idź dziewczyno! Wielki szacunek!!”

„To twoja nisza! Na pewno masz przyszłość w tańcu hip-hopowym! Powinieneś spróbować wziąć udział w zajęciach z Aliya Janelle lub Nicole Kirkland! Świetnie sobie radzisz, Shiloh!!⭐️” – skomentował jeden z użytkowników.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button