Rozrywka

Czy siostra Julienne przeżyje katastrofę pociągu „Wezwij położną”? (SPOILERY)

Przedostatni odcinek 11 sezonu Call the Midwife pozostawił amerykańskich widzów na krawędziach siedzeń w zeszłym tygodniu, gdy katastrofa kolejowa pozostawiła los siostry Julienne w powietrzu. A więc, czy siostra Julienne umrze w finale sezonu, nadawanego na stacjach PBS dziś wieczorem, w niedzielę, 8 maja? Czy aktorka Jenny Agutter opuszcza Call the Midwife?

Czytaj dalej, jeśli chcesz wiedzieć — mamy spoilery na finał sezonu!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Odkąd finał 11 sezonu Call the Midwife został wyemitowany w lutym w rodzimym brytyjskim dramacie historycznym, wiemy dokładnie, co stało się z siostrą Julienne podczas katastrofy na stacji kolejowej.

Siostra Julienne ledwo przeżywa finał sezonu 11. Źródło: PBS

W zeszłotygodniowym odcinku Siostra Julienne pojechała do Chelmsford na konferencję położniczą z pielęgniarką Nancy Corrigan (Megan Cusack) i dr. Patrickiem Turnerem (Stephen McGann).

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jednak nieszczęście uderzyło w ich podróż pociągiem do domu. Konduktor, Lionel Corbett (Marc Elliott), zemdlał, a jego krnąbrny pociąg zderzył się z innym w Topoli i wypadł z torów. Siostra Nancy, która w tym czasie była w toalecie, odniosła w wypadku jedynie niewielkie obrażenia, ale siostra Julienne i dr Turner stracili przytomność.

Dzięki podsumowaniu finału 11. sezonu Daily Express wiemy jednak, że obie postacie przeżyły wrak. Siostra Julienne doznała złamanych żeber, a dr Turner dostał paskudny cios w głowę, ale syn lekarza praktykanta, Timothy (Max Macmillan), pomaga im uciec z wraku.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Timothy kazał siostrze Julienne pośpieszyć do szpitala, myśląc, że ma atak serca, ale okazuje się, że była po prostu w ciężkim szoku. Zarówno ona, jak i dr Turner, którzy wyszli z wypadku z wstrząsem mózgu i urazem ręki, nie będą mogli pracować przez kilka tygodni, ale oczekuje się, że oboje całkowicie wyzdrowieją.

Jednak nie wszyscy mają tyle szczęścia. Lionel umiera w odcinku, podobnie jak Dorothy Carnie (Stephanie Jacob), pasażerka, która odchodzi pod opieką siostry Julienne i dr Turnera.

Artykuł kontynuuje poniżej reklama Jenny Agutter i reszta obsady „Call the Midwife” już kręcą sezon 12.

Potrzebujesz więcej dowodu, że nie widziałeś ostatniego z Siostry Julienne? Konto Call the Midwife na Facebooku zamieściło zdjęcie Jenny i partnerki Lindy Bassett, która gra pielęgniarkę Crane, gdy rozpoczęli kręcenie w 12 sezonie w zeszłym miesiącu.

Z OSTATNIEJ CHWILI!! #CallTheMidwife rozpoczyna zdjęcia do serii 12! 👶🚲 ❤️❤️❤️ >>> https://t.co/TcYgFYEChX pic.twitter.com/SYAexk1jhD

— Zadzwoń do położnej (@CallTheMidwife1) 25 kwietnia 2022 r. Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem

„Przynosimy wam to zdjęcie prosto z planu Nonnatus House, gdzie nasz zespół zaczął ponownie kręcić film zaledwie kilka godzin temu w zupełnie nowym świątecznym odcinku specjalnym i 12. serii Call the Midwife” – czytamy w podpisie.

„W tym roku Jenny Agutter (Siostra Julienne) i Linda Bassett (Pielęgniarka Żuraw) były tam, aby zaprezentować nam tradycyjne ujęcie klapsa, które wyznacza początek pierwszej sceny nowego sezonu. … Call the Midwife powróci z nowym świątecznym wydarzeniem specjalnym i 12 serią w 2023 roku.”

A fani, jak można było przewidzieć, byli zachwyceni wiadomością. „Call the Midwife” to prawdopodobnie najlepszy program w historii. I nigdy nie spodziewałem się, że mi się to spodoba!” jeden napisał w komentarzu do tego posta na Facebooku. „Byłem uzależniony od pierwszych 10 minut pierwszego odcinka. Postacie są tak bogate, a historie tak bliskie. Cieszę się, że trwają prace nad 12. sezonem!”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button