Rozrywka

Czy tabletki na potencję dla mężczyzn działają? Co warto wiedzieć przed zakupem szkodliwych tabletek

Reklamy produktów i zabiegów na powiększanie penisa są wszędzie. Mnóstwo produktów twierdzi, że są najnowsze i najlepsze dla zwiększonego rozmiaru penisa, ale czy te twierdzenia zawierają jakąkolwiek substancję?

Niektórzy mężczyźni mogą martwić się rozmiarem swojego penisa, uciekając się do nietypowych zabiegów lub drastycznych zabiegów jako szybkiego rozwiązania.

Ale badania wykazały, że większość mężczyzn, którzy uważają, że ich penisy są za małe, w rzeczywistości ma penisy w normalnych rozmiarach.

Podobnie badania sugerują, że wielu mężczyzn ma przesadne wyobrażenie o tym, co stanowi „normalny” rozmiar penisa.

Niezależnie od tego, w co możesz sądzić, że twoja męskość może być, ważne jest, aby wiedzieć, czy którykolwiek z tych produktów rzeczywiście działa i czy mogą wystąpić jakieś nieprzyjemne skutki uboczne.

Czym są tabletki na powiększenie penisa? Czy tabletki na powiększenie penisa działają, a jeśli tak, to co musisz wiedzieć (Zdjęcie: Getty Images)

Tabletki na powiększenie penisa to produkty, które twierdzą, że pomagają powiększyć penisa i zwiększyć poziom energii oraz sprawność seksualną.

Wiele marek internetowych sprzedaje te suplementy jako tabletki wzmacniające dla mężczyzn.

Jednak według brytyjskiej Narodowej Służby Zdrowia (NHS) wszelkie korzyści zdrowotne, o których mówią te suplementy, są nieudowodnione klinicznie.

Czy oni pracują?

Wiele z tych tabletek, które twierdzą, że są kolejnym wielkim cudem na powiększanie rozmiaru penisa, pozostaje właśnie tym, tylko twierdzi.

Niezwykle ważne jest, aby pamiętać, że wiele z tych tabletek może wyrządzić więcej szkody niż pożytku i konieczne jest wcześniejsze omówienie ich przyjmowania z lekarzem rodzinnym.

Podobnie jak w przypadku większości tabletek, istnieje wiele skutków ubocznych i krótka odpowiedź, czy działają, czy nie, brzmi: nie.

Warunki zdrowotne wpływające na rozmiar penisa Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Podczas gdy większość ludzi ma przeciętny rozmiar i długość penisa, niektóre schorzenia mogą powodować mniejsze penisa, takie jak mikropenis i choroba Peyroniego.

„Micropenis to rzadki stan, w którym penis jest znacznie mniejszy niż przeciętny”, wyjaśnia Medical News Today.

Dodał: „Stan ma powiązania z różnicami hormonalnymi u niektórych osób.

„Choroba Peyroniego występuje, gdy penis rozwija się w charakterystyczny wygięcie w stanie erekcji. Może to sprawić, że penis będzie wydawał się mniejszy niż przeciętny.”

Ostrzeżenia zdrowotne, o których należy pamiętać przed zakupem tabletek wzmacniających dla mężczyzn

Jeśli chodzi o kupowanie męskiej pigułki wzmacniającej, istnieje wiele czynników i wskazówek, o których należy pamiętać.

Według Science That Matters czynniki te obejmują:

Potencja Składniki Cena Jakość Reputacja marki Recenzje

Podczas poszukiwania męskiego produktu ulepszającego, integralnym aspektem do rozważenia jest to, czy jest dobrej jakości.

Oznacza to, że produkty powinny być wytwarzane przy użyciu wysokiej jakości składników przez uznaną firmę.

Recenzje mogą być również przydatną metodą, aby dowiedzieć się więcej o różnych męskich pigułkach usprawniających.

Pomoże Ci to dowiedzieć się, które produkty warto rozważyć, a których należy unikać.

Jednak większość reklamowanych metod powiększania penisa jest nieskuteczna, a niektóre mogą spowodować trwałe uszkodzenie penisa, mówi Klinika Mayo.

Dodał: „Tabletki i balsamy zwykle zawierają witaminy, minerały, zioła lub hormony, które według producentów powiększają penisa.

„Żaden z tych produktów nie okazał się skuteczny, a niektóre mogą być szkodliwe”.

Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem rodzinnym, jeśli rozważasz przyjmowanie tabletek wzmacniających dla mężczyzn.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button