Rozrywka

Czy „The Bachelorette” odbędzie się dziś wieczorem, 19 września 2022 r.? Kiedy oglądać zaskakujące zakończenie podróży Rachel i Gabby?

Jesteśmy przy drutach, ludzie, i czekamy, aby dowiedzieć się, jak Wieczór panieński kończy się dla Rachel i Gabby. Żadna z kobiet nie miała łatwej drogi, aby dotrzeć do miejsca, w którym są w finale, ale dramat jeszcze się nie skończył. Więc jest Wieczór panieński na dzisiaj? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, kiedy obejrzeć dramatyczne zakończenie finału Rachel i Gabby.

[WARNING: This article contains detailed spoiler information regarding The Bachelorette finale with Rachel and Gabby.]

Dziś wieczór nie leci 'The Bachelorette’. Wiemy, że to rozczarowujące. | ABC/Craig Sjodin

Czy „The Bachelorette” będzie dziś wieczorem, 19 września 2022 roku?

Mamy złe wieści. Wieczór panieński nie jest dzisiaj, dzięki Monday Night Football. Program trzymał się swojego zwykłego poniedziałkowego harmonogramu przez prawie cały sezon, ale powrót meczów NFL pogorszył plany wszystkich. Piłka nożna w poniedziałek wieczorem Wieczór panieński do jutrzejszego wieczoru, 20 września, i wtedy będziemy oglądać drugą część Rachel i Gabby Panieński finał.

Jeśli chodzi o czas rozpoczęcia, to pozostaje bez zmian. Wieczór panieński finał zaczyna się o 20:00 EST na ABC. Osoby bez kabla mogą przesyłać strumieniowo na żywo za pomocą Hulu Live, ale abonenci podstawowego pakietu Hulu muszą poczekać na oglądanie do następnego dnia.

„src=”https://www.youtube.com/embed/TVo1SOAInSI?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: „Bachelorette”: te bezpłatne rejsy dla publiczności nie są tak wspaniałe, jak myślisz

Rachel i Tino wdają się w gorącą wymianę

Podróż w poszukiwaniu miłości była w tym sezonie wyboista dla obu kobiet Wieczór panieński. Zarówno róże Gabby, jak i Rachel zostały odrzucone przez mężczyzn w pewnym momencie, Logan Palmer przerzucił się z umawiania się z Rachel na Gabby. Poza tym wszystko to zostało wyemitowane dla całego świata i nie wygląda na to, że dramat jeszcze się skończył.

W zwiastunie dla Panieński W finale Rachel i Tino wdają się w ostrą wymianę zdań. Widziano, jak Rachel oskarża Tino o okłamywanie jej. Kamery łapią Tino rozmawiającego z kimś, a dźwięk wychwytuje jego słowa.

– Wrzuca mnie pod autobus, mówiąc, że to wszystko kłamstwa? – mówi Tino, wyraźnie sfrustrowany.

W innym klipie Rachel ze złością mówi Tino: „Kłamiesz mi prosto w twarz. Spójrz mi w oczy i jeszcze raz okłam.”

Oczywiście sprawy nie układają się tak gładko, jak planowano. Czy Gabby i Rachel otrzymują propozycje od swoich ostatnich mężczyzn?

Jakie są najnowsze wieści o finale „The Bachelorette” od Reality Steve?

Przez lata relacjonowania serialu wszyscy wiedzą, aby zwrócić się do Reality Steve w sprawie wszelkich spoilerów na temat Wieczór panieński. Ten sezon zaczął się trochę powoli od spoilerów, ale podniosły się wraz z postępem sezonu. Jeśli chodzi o to, czy kobiety są nadal zaręczone ze swoimi narzeczonymi, Reality Steve mówi, że Gabby jest, ale Rachel nie.

W trakcie Wieczór panieński na koniec widzimy, jak Rachel i Tino kłócą się o coś, co twierdzi, że ją okłamał. Jednak ten argument nie został nakręcony w Meksyku, jak sugerują producenci. Według Reality Steve, Rachel przeprowadziła się do Los Angeles, ale tam oddała swój pierścionek zaręczynowy Tino, ponieważ zamiast tego chciała „po prostu umówić się”. Jednak od tego czasu Tino rzekomo pocałował inną kobietę, a Rachel zerwała wszystko na dobre.

Jeśli chodzi o Gabby, Reality Steve mówi, że nadal jest z Erichem, pomimo wiadomości o byłej dziewczynie Ericha, która twierdzi, że pojawił się tylko w Wieczór panieński „dla siły przebicia”. Rzeczywistość Steve skontaktował się z byłym Ericha, a ona trzyma się swojej historii. Wiedział jednak, że w zeszłym tygodniu nadal byli razem, ale to było, zanim wiadomość o byłej dziewczynie Ericha pojawiła się w mediach społecznościowych. Fani będą musieli poczekać na aktualizacje od wszystkich podczas Po ostatniej róży epizod.

Bądź na bieżąco z ściągawką Showbiz dla wszystkich Panieński aktualizacje.

POWIĄZANE: Rzeczywistość Steve mówi, że Nate Mitchell nie będzie następnym „kawalerem”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button