Rozrywka

Czy Todd i Julie Chrisley trafili do więzienia?

SKANDAL wybuchł, gdy reality show zagrali Todd i Julie Chrisley
zostali oskarżeni o unikanie podatków od 2008 do 2016 roku.

Para przygotowuje się do wyroku zaplanowanego jeszcze w tym roku po tym, jak uznano za winnego oszustwa podatkowego, oszustwa bankowego i spisku w celu popełnienia oszustwa bankowego.

2

Czy Todd i Julie Chrisley trafili do więzienia?

7 czerwca 2022 r. Todd i Julie Chrisley zostali uznani za winnych oszustw bankowych i uchylania się od płacenia podatków, według urzędnika sądowego w północnej części stanu Georgia.

Według TMZ „ich księgowy, Peter Tarantino, został również uznany winnym powiązanych zarzutów, w tym pomocy i podżegania do składania fałszywych zeznań podatkowych”.

Wyrok zapadł na październik, a parze grozi do 30 lat więzienia.

Na razie Chrisleyowie zostali zwolnieni z kaucji i muszą uczestniczyć w programie monitorowania lokalizacji i aresztu domowego, zgodnie z Ostatecznym terminem.

Odseparowana córka Todda Chrisleya przerywa milczenie po wyroku skazującym za oszustwo
Todd Chrisley i żona Julie uznali za WINĘ oszustwa podatkowego i zostali skazani na 30 lat więzienia

W ostatnim odcinku swojego podcastu, Chrisley Confessions, gwiazdy reality show dyskutowały o tym, co myślą o tym przekonaniu.

„Chcieliśmy przyjść dzisiaj i poinformować wszystkich, że jest to bardzo smutny, bolesny czas dla naszej rodziny” – powiedział Todd.

„Ale nadal trzymamy się mocno w naszej wierze i ufamy, że Bóg zrobi to, co robi najlepiej, ponieważ Bóg jest cudotwórcą i to jest to, o co się staramy”.

Za co oskarżono Todda i Julie Chrisley?

W sierpniu 2019 r. Todd i Julie zostali oskarżeni o spisek mający na celu oszukanie „licznych banków” poprzez przekazywanie instytucjom fałszywych osobistych sprawozdań finansowych i innych informacji podczas uzyskiwania pożyczek o wartości milionów dolarów, poinformowało Biuro Prokuratora Generalnego Północnego Okręgu Gruzji.

Najczęściej czytane w Rozrywka

„Todd i Julie Chrisley zostali oskarżeni nie tylko o oszukanie wielu banków poprzez nieuczciwe uzyskiwanie pożyczek o wartości milionów dolarów, ale także o rzekome oszukiwanie podatników poprzez aktywne unikanie płacenia podatków federalnych od zarobionych pieniędzy” Byung J. Pak, Stany Zjednoczone – powiedział prokurator stanowy okręgu północnego Gruzji.

Todd i Julie Chrisley podobno zwrócili się do biura FBI w Atlancie kilka godzin po tym, jak zostali oskarżeni.

Para weszła do sali sądowej zakuta w kajdany, ale wyszła „przysięgając walkę”, donosi WBS w Atlancie.

Nie przyznali się do wszystkich zarzutów i zachowali niewinność.

Sędzia ustanowił niezabezpieczoną kaucję w wysokości 100 000 USD każda z ograniczeniami dotyczącymi podróży.

„Jesteśmy w naszej wierze i stoimy w tym, co wiemy, że jest słuszne. Mamy szczęście, że mamy radę, którą mamy, a nasza rodzina będzie trzymać się razem i pójdziemy tą drogą, ponieważ wiemy, że dobry Pan trzymaj nas za rękę i przeprowadź nas – powiedział Todd.

W długim poście na InstagramieTodd powiedział fanom, że para padła ofiarą byłego pracownika, który w jakiś sposób przekonał agentów federalnych, by poszli za nimi.

Podpis głosi: „Dziękuję wszystkim za miłość i wsparcie. Nasza rodzina zawsze będzie wdzięczna ❤️ Niech Bóg wam wszystkim błogosławi!”

„Aby się zemścić, zabrał kilka swoich fałszywych dokumentów do biura prokuratora i powiedział im, że popełniliśmy wszelkiego rodzaju przestępstwa finansowe, takie jak uchylanie się od płacenia podatków i oszustwa bankowe” – napisał Todd.

Kontynuował: „To przyciągnęło ich uwagę, ale kiedy mieliśmy okazję wyjaśnić, kim był i co nam zrobił, zdali sobie sprawę, że to wszystko to bzdury i wysłali go w swoją drogę”.

Julie i Todd Chrisley wzięli udział w wielkim otwarciu E3 Chophouse Nashville 20 listopada 2019 r.

2

Co Chrisley wie najlepiej?

Chrisley Knows Best to popularny reality show w sieci USA, emitowany od marca 2014 roku.

Serial opowiada o życiu ekscentrycznego multimilionera, dewelopera nieruchomości, Todda Chrisleya, jego żony Julie i ich dorosłych dzieci.

Premiera drugiej połowy dziewiątego sezonu Chrisley Knows Best odbędzie się w czwartek 23 czerwca 2022 r. o godzinie 21:00 w USA Network.

Program można również transmitować na Pawia.

Kim są Chrisleyowie?

Todd Chrisley jest znany jako „patriarcha doskonałości” klanu Chrisley.

Jest znany fanom z tego, że jest materialistyczny i krzykliwy z lekkomyślnymi wydatkami na ładne samochody i drogie ubrania.

53-latek mieszka w domu o wartości 3,3 miliona dolarów w Nashville z żoną, 49-letnią Julie, która jest mężatką od 1996 roku.

Ostrzeżenie o odżywkach dla niemowląt po zbadaniu DZIESIĄTEJ śmierci niemowląt związanej z rośliną
Erika „powinna iść do WIĘZIENIA” za odmowę przekazania kolczyków o wartości 750 000 USD

Para ma troje dzieci: Chase, 26 lat, Savannah, 24 lata i Grayson, 16 lat.

Todd ma również dwójkę dzieci z byłą żoną Teresą Terry.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button