Rozrywka

Daley Pearson, niechętny współlokator Thora Darryl, ujawnia, czy zrobiłby więcej tych szortów „Team Thor” (WYŁĄCZNIE)

Przez lata filmy w Marvel Cinematic Universe dodały humoru, którego fani superbohaterów nie wiedzieli, że brakuje im w swoich filmach o superbohaterach – a filmy Thor nie są wyjątkiem. W rzeczywistości istnieje kilka zabawnych szortów Team Thor, które zostały wydane w różnym czasie, aby promować jego filmy, które subskrybenci Disney Plus odkrywają na nowo.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Aktor, który gra jego bardzo ludzkiego współlokatora Darryla, Daley Pearson, podzielił się z Distractify w ekskluzywnym wywiadzie, czy byłby gotów na więcej tych filmów krótkometrażowych. W filmach Thor przyzwyczaja się do życia na Ziemi, płacenia czynszu i nie bycia traktowanym jak bóg, którym jest. A Darryl jest przeciętnym człowiekiem, który wolałby nie gościć faceta, którego ego jest prawie zbyt duże, by zmieścić się w ich małym mieszkaniu.

Źródło: Instagram / @daley_pearson

Daley Pearson ma epizod w „Thor: Miłość i grzmot”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Dynamika jest przezabawna, a fani tak bardzo kochają Darryla, że ​​pojawił się nawet w filmie Thor: Love and Thunder z 2022 roku. W epizodzie „mrugnięcia i przegapienia” Daley gra Darryla jako przewodnika. Ale długoletni fani nie tylko Thora, ale i samego Darryla zdecydowanie go zauważyli.

A teraz, co zrozumiałe, wielu nie odmówiłoby nowych spodenek Drużyny Thor lub Drużyny Darryl.

Czy będzie więcej szortów Disney Plus „Team Thor” z Darrylem?

Daley, który nigdy nie występował w aktorstwie, zanim został poproszony o udział w pierwszym krótkim filmie Team Thor w 2016 roku, podzielił się z nami, że absolutnie nie będzie miał więcej filmów krótkometrażowych, jeśli Marvel zadzwoni. Wyjaśnił, że gdy po raz pierwszy został poproszony o udział w oryginalnym krótkim odcinku Team Thor, nie chciał być jego częścią, ponieważ nie był aktorem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Daley Pearson (@daley_pearson)

Ale kiedy MCU cię chce, trudno odmówić. A teraz, mimo że w Disney Plus nie ogłoszono jeszcze większej liczby szortów Team Thor, Daley jest więcej niż chętny do udziału, jeśli zostanie o to poproszony.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Zazwyczaj otrzymuję wiadomość w stylu:„ Możesz przyjść? Czy możesz być tam w poniedziałek? ”- wyjaśnił Daley. „Tak to się dzieje. Jak tylko dostanę ten tekst, będę tam za sekundę. Mam nadzieję, że jest więcej. Nie zginąłem w filmie, więc to jest pozytywne dla filmów Marvela. Przeżyłem atak Christiana Bale’a, więc to wszystko jest pozytywne. Chciałbym zrobić więcej”.

Źródło: Instagram / @daley_pearson

Daley Pearson i ekipa „Bluey”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Aktor, który gra współlokatora Thora, jest bardzo zajęty poza swoimi występami „Thor”.

Podczas gdy niektórzy fani Marvela znają Daleya jako Darryla i kochają go tylko za to, inni znają go jako producenta wykonawczego, który jest związany z australijskim serialem animowanym Bluey od samego początku. W rzeczywistości podzielił się z nami, kiedy kręcił swoją krótką scenę w Thor: Love and Thunder, wtedy zdał sobie sprawę, jak daleko sięga Bluey poza Australią i do Stanów Zjednoczonych.

„To był pierwszy raz, kiedy pomyślałem:„ Bluey jest trochę większy niż myślałem ”- powiedział Daley. „Załoga pytała, kiedy pojawił się nowy Bluey, Natalie Portman czytała książki o Bluey swoich dzieci… To był trochę szok kulturowy”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Daley Pearson (@daley_pearson)

Premiera trzeciego sezonu Bluey na Disney Plus 10 sierpnia wraz z pierwszym zestawem 25 nowych odcinków sezonu.

I chociaż Daley powiedział, że nie do końca widział, jak duży stał się Bluey w Stanach Zjednoczonych, zanim był na planie Thor: Love and Thunder, większość rodziców małych dzieci, a nawet dzieci w wieku szkolnym, wie, jak duży był ten program a rodzice i dzieci są gotowi na więcej odcinków.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button