Rozrywka

Dan Campbell płaci głównemu wczesnemu uzupełnieniu debiutantowi Jamesonowi Williamsowi

Getty Dan Campbell biega na boisku podczas meczu Lions w 2021 roku.

Po tym, jak Detroit Lions wybrało Jamesona Williamsa do draftu, większość była podekscytowana wielkimi grami, które mógł wnieść do miksu, ale wielu prawdopodobnie nie wiedziało o nim jako o graczu.

Jasne, może być utalentowany, ale jak bardzo Williams tak naprawdę kocha tę grę? Jeśli wierzyć jego trenerowi, odpowiedzi na to pytanie może być wiele. Już teraz Williams zbiera pochwały od swojego głównego trenera, mimo że jest odciążany z powodu kontuzji.

Najnowsze wiadomości z Lions prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Lions tutaj!

Dołącz do Heavy on Lions!

Przemawiając podczas miniobozu dla początkujących, który odbył się w Allen Park w sobotę, 14 maja, Dan Campbell został zapytany o Williamsa i gdzie jest. Chociaż jasne jest, że zespół nadal stosuje cierpliwe podejście, jasne jest również, że trener docenia to, co Williams wnosi pod względem pasji, przygotowania i dbałości o szczegóły. Jak pokazał Chris Burke z The Athletic, Campbell nie boi się już kochać Williamsa w prasie.

Dan Campbell mówi, że Jameson Williams poprosił o trochę pracy przy maszynie Jugs, ale Lwy właśnie go oglądają.

„Jest zaręczony. Wysadzasz go na trawie i to jest jego domena. Zadaje pytania, ma scenariusz, jest na nim”.

— Chris Burke (@ChrisBurkeNFL) 14 maja 2022 r.

„Dan Campbell mówi, że Jameson Williams poprosił o trochę pracy przy maszynie Jugs, ale Lwy po prostu każą mu teraz oglądać. – Jest zaręczony. Wysadzasz go na trawie i to jest jego domena. Zadaje pytania, ma scenariusz, jest na nim” – powiedział Campbell w tweecie Burke’a.

Zaangażowanie Williamsa w ten sposób jest ogromne, nawet jeśli jeszcze nie został uwolniony. Zdrowie zapobiegnie temu przynajmniej przez chwilę, ale wspaniale jest słyszeć, że Williams jest gąbką i pozostaje zaangażowany. Słyszenie, jak Campbell go tak chwali, jest znaczące.

Wszyscy wiedzą, jak Campbell kocha piłkę nożną, więc to, że tak wcześnie wypowiada się o Williamsie, jest wymowne. Mówi, że Lions może mieć gracza, który jest całkowitym pakietem na ich przyszłość.

Etyka pracy Williamsa prześwituje dla Lions

Gracz, który jest kontuzjowany, zwłaszcza nowicjusz, może ulec pokusie, aby wykonać ruchy na tym etapie lub po prostu przeczekać swój czas do powrotu. Nie Williams, który już angażuje się na wielką skalę, mimo że jest na uboczu. Aby wywrzeć wpływ jako transfer, to właśnie musi zrobić gracz i to, co zrobił Williams. Przybył na Karmazynowy Przypływ po 266 jardach i 3 przyłożeniach i podpalił SEC w 2021 roku. Williams zdobył 1572 jardy i 15 punktów na trasie, by być jednym z najlepszych graczy w futbolu uniwersyteckim. Kontuzja ACL w meczu o tytuł narodowy zmniejszyła szanse Williamsa na bycie w pierwszej piątce, ale byłaby taka szansa, gdyby nie to. Taśma przedstawia szybkiego gracza, który ma dopalacze:

PlayFastest WR w College Football 🔥🔥🔥 || Alabama WR Jameson Williams 2021 Najważniejsze informacje ᴴᴰZasubskrybuj, polub ten film i włącz powiadomienia! (↓↓ kliknij pokaż więcej ↓↓) Instagram: instagram.com/justbombsproductions/ Twitter: twitter.com/JBP_Official Patreon: patreon.com/justbombsproductions Facebook: facebook.com/Just-Bombs-Productions-255863801590167/ Alabama WR Jameson Williams Junior 6’2 189 funtów Alabama WR Jameson Williams ma taką szybkość zmiany gry, że drużyny NFL będą się ślinić, a defensywni plecy będą się obawiać. Po przeniesieniu ze stanu Ohio…2022-02-17T00:00:35Z

Williams może zająć trochę czasu, aby pokazać swoje rzeczy, ale już pokazuje Lwom, dlaczego jest asem w mentalnej stronie gry, co może być ogromne dla sukcesu na boisku.

Lwy nie powinny spieszyć Williamsa z kontuzji

Sam Williams może chrupać, by wrócić, ale Lwy mają motywację, by sprowadzić go w wolniejszym tempie. Zespół jest bardziej zaniepokojony tym, co Williams zrobi w 2023 roku i później, niż jego debiutanckim sezonem, dlatego nie powinien wywierać na nim presji, aby szybko wrócił. Wszystko przed pierwszymi pięcioma tygodniami sezonu może być zbyt wcześnie, aby utrzymać Williamsa na właściwej ścieżce dla jego teraźniejszości i przyszłości i nie ryzykować dalszych kontuzji.

Wymieniając się na Williamsa, Lwy wysłali wiadomość, że może on być centralnym punktem ich ataku, co jest dużym stwierdzeniem dla każdego gracza, a tym bardziej dla kontuzji. Aby chronić swoją inwestycję, Lwy muszą znaleźć sposób na utrzymanie Williamsa w jak najlepszym zdrowiu na wczesnym etapie kariery, aby mógł uniknąć etykiet podatnych na popiersia lub kontuzje.

Jak dotąd zespół to robi, ale Williams pozostaje zaangażowany w duży sposób. Już teraz jest to coś, co jego trener uwielbia.

CZYTAJ DALEJ: Lions Rookie o nazwie Immediate „Matchup Nightmare” na rok 2022

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button