Rozrywka

Dan Walker z BBC Breakfast zapomniał ustawić alarm o 3 nad ranem „po raz pierwszy” przed wyjściem z BBC

Gospodarz śniadania BBC, Dan Walker, został zaczerwieniony po tym, jak ujawnił, jak zapomniał ustawić swój poranny alarm „po raz pierwszy od sześciu lat” przed odejściem z BBC.

Podczas środowej (11 maja) odsłony ukochanego porannego programu, wieloletni prezenter telewizyjny wyglądał lepiej niż kiedykolwiek, gdy dołączył do swojej współprowadzącej Sally Nugent na niesławnej czerwonej sofie.

Ale pomimo radosnego nastroju, 45-latek przyznał, że zaczął tracić punktualność po tym, jak przypadkowo zapomniał ustawić budzik na 3 nad ranem poprzedniego wieczoru przed swoim ostatnim środowym porannym programem.

Na szczęście wewnętrzny zegar biologiczny taty trójki włączył się i obudził go w samą porę na swój program o 6 rano, gdy przed koncertem zabrał się do Twittera, aby podzielić się swoim telewizyjnym błędem w Internecie.

(Zdjęcie: BBC) Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Oprócz słodkiego przystawki z 50-letnią brunetką i ujęciem jego niesławnych kolorowych skarpetek, gwiazdor telewizyjny podzielił się wstydliwym momentem ze swoim lojalnym legionem fanów online.

Na oczach swoich 755 000 zwolenników były gwiazdor Strictly napisał: „Moja ostatnia środa w #BBCBreakfast i wiecie co? Pierwszy raz od sześciu lat zapomniałem ustawić budziki [three embarrassed emojis].

„Na szczęście zegar biologiczny włączył się i nie było za późno. Mam nadzieję, że możesz do nas dziś dołączyć” – dodał.

Nadawca podzielił się swoim zakłopotaniem w mediach społecznościowych (Zdjęcie: Twitter)

Fani wkrótce zaroili się od jego sekcji komentarzy, by zasypać jego post wiadomościami wyrażającymi współczucie i zrozumienie, gdy nadawca zbliżał się do jego ostatnich dni w programie informacyjnym.

Jeden z użytkowników napisał: „Będę tęsknić za tobą na @BBCBreakfast Dan, mój mąż i ja zawsze patrzymy, aby zobaczyć, co cię rozśmiesza w wiadomościach tego dnia [smiley emoji]”.

Inny bezczelnie zapytał: „Co zrobisz, gdy dostaniesz bezczelnego kłamstwa?”

„Mam nadzieję, że masz wspaniały ostatni dzień i powodzenia w nowym przedsięwzięciu [love heart emoji]” trzeci napisany.

Ostatni pokaz prezentera telewizyjnego odbędzie się we wtorek 17 maja (Zdj.: instagram.com/mrdanwalker/)

Pojawia się po tym, jak Dan ogłosił, że po sześciu latach w programie odejdzie z BBC Breakfast, aby przejść do telewizyjnego rywala, Channel 5.

Dzieląc się wiadomościami w mediach społecznościowych, gwiazda ujawniła, że ​​jego ostatni występ odbędzie się we wtorek 17 maja, zaledwie osiem miesięcy po tym, jak jego była koleżanka Louise Minchin opuściła program po 20 latach.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj .

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button