Rozrywka

„Dance Moms” Abby Lee Miller prowadzi kampanię, by dołączyć do „RHOBH”; Oto jak oceniła obecnych członków obsady

Od jej wczesnych dni Taniec Mamy, Abby Lee Miller była kontrowersyjną postacią w świecie reality TV. Notorycznie bezwzględna instruktorka tańca jest najbardziej znana z doprowadzania utalentowanych młodych wykonawców do światowej supergwiazdy — choć jej metody nie zawsze były postrzegane jako etyczne.

Program mógł się już skończyć, ale wygląda na to, że Miller chce teraz dołączyć do nowego, zupełnie innego reality show: Bravo’s Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills.

Historia telewizyjna Abby Lee Miller: „Dance Moms”, „Abby’s Studio Rescue” i mnóstwo skandali po drodze

Pierwszy odcinek Taniec Mamy wyemitowany w 2011 roku i śledził studio tańca Millera, The Abby Lee Dance Company, i jego zespół utalentowanych młodych studentów, którzy występowali w jednych z najbardziej zaciekłych konkursach w Ameryce. Program śledził także mamy dziewcząt i cały dramat, który rozgrywał się za kulisami ALCD.

Ku rozczarowaniu fanów, ósmy i ostatni sezon Taniec Mamy premiera odbyła się w 2019 roku, po tym, jak Miller odebrała roczny wyrok pozbawienia wolności. Słynna nauczycielka tańca została uwikłana w skandal prawny po tym, jak w 2016 roku została oskarżona o 20 oszustw za ukrywanie części jej dochodów przed Taniec Mamy seria.

Ale złe wieści na tym się nie skończyły. Miller zdiagnozowano również chłoniaka nieziarniczego w kwietniu 2018 roku. Choroba spowodowała, że ​​została przykuta do wózka inwalidzkiego i tymczasowo sparaliżowana po przejściu operacji kręgosłupa.

Pomimo wszelkich przeciwności, Miller po raz ostatni zasznurowała buty do tańca na ostatni sezon Taniec Mamy. Ona wróciła do swojego oryginalnego studia w Pittsburghu w Pensylwanii. Od tego czasu Miller wystąpił w projektach takich jak Ratunek ze studia Abby i krótkotrwały Ostateczny Konkurs Tańca Abby.

Abby Lee Miller chce dołączyć do „The Real Housewives of Beverly Hills”

” src=”https://www.youtube.com/embed/oCccS0EfYWY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Miller nie brakuje skandali i kontrowersyjnych uwag za pasem. Ale chociaż nie jest powszechnie kochana, wygląda na to, że wciąż walczy o miejsce w centrum uwagi.

Na początku tego miesiąca Miller wysłał ofertę do Andy’ego Cohena, producenta wykonawczego serii Bravo’s Real Housewives i wieloletniego gospodarza talk show Oglądaj na żywo, co się dzieje! Poprosiła o obsadę Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills.

– Andy Cohen, zadzwoń do mnie. Masz mój numer. Siedziałam już na twojej kanapie – drażniła się, odnosząc się do swoich wcześniejszych występów w nocnym talk show.

Film na YouTube, który przesłała na swój osobisty kanał, nazywa się „Dołączanie do prawdziwych gospodyń domowych z Beverly Hills”. Jednak nazwa okazała się niczym innym jak przynętą na kliknięcia, ponieważ Miller nie został jeszcze poproszony o dołączenie do przebojowego reality show.

„Jestem gotowy do podpisania w linii przerywanej” — powiedział Miller. – Mam na myśli, zwłaszcza jeśli to przychodzi z mężem.

Miller zakończył ośmiominutowy film, żartując do swoich subskrybentów: „Chcę wznieść toast za moją nową karierę w Tgospodynie domowe z Beverly Hills”.

Abby Lee Miller oceniła obecnych członków obsady „RHOBH”

Abby Lee Miller na swoim kanale Youtube | Abby Lee Miller przez Youtube

Tak jak jej niesławna Taniec Mamy piramidy, Miller stworzył również system oceny dla prądu Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills członkowie obsady.

W tym samym filmie na YouTube Miller ujawniła swoje typy dla najlepszych członków Bravo’s Prawdziwe gospodynie domowe i przystąpiła do umieszczania swoich najmniej lubianych kobiet na dole piramidy.

W typowy dla Abby Lee Miller sposób nie powstrzymywała się, gdy umieszczała Dorit Kemsley, którą nazywała „dorito”, na dole piramidy. Powiedziała o osobowości telewizyjnej: „Nie ma w tobie nic ekscytującego. Nudy.”

Dołączając do Kemsleya na dole były Prawdziwe gospodynie domowe nowicjusz, Diana Jenkins, a także Crystal Kung Minkoff, Erika Jayne i Kathy Hilton. Miller następnie rzucił Sutton Stracke, Lisę Rinna i Sheree Zampino do przedostatniego rzędu, zanim umieścił nad nimi Garcelle Beauvais i Kyle Richards.

A po oddaniu kobiet Prawdziwe gospodynie domowe po wybuchu Miller żartobliwie postawiła się na szczycie piramidy, mimo że nie była w programie – jeszcze.

„Chciałem umieścić Kim Richards” – wyjaśnił Miller. „Ale zamiast tego stawiam mnie, najnowszego Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills członek obsady.”

ZWIĄZANE Z: Maddie Ziegler nie ma planów, aby kiedykolwiek ponownie porozmawiać z Abby Lee Miller

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button