Rozrywka

„Dancing with the Stars” sezon 31: Występ Daniela Duranta i Britta Stewarta wywołuje u fanów łzy w oczach

Premiera 31 sezonu „Dancing with the Stars” odbyła się w poniedziałek, 19 września, a fani są bardzo podekscytowani wszystkimi występami tanecznymi. Zawody taneczne na żywo przyciągają dużą uwagę fanów. Wygląda na to, że fanatycy mają swój własny powód, by dziś wieczorem dostroić się do kanału. Niektórzy szukają tańca swojego ulubionego, a inni chcą tylko nadrobić zaległości i emocje związane z pokazem.

REKLAMA

Wydaje się, że trzeci wykonawca Daniel Durant i Britt Stewart zdobyli już serca swoim tanecznym występem. Jednak fani uważają, że sędziowie przyznają parze mniej punktów. Wiele osób miało łzy w oczach, widząc Duranta, znanego z roli w „Codzie” i zdumiewającego występu Stewarta. Niektórzy są nawet pewni, że będą na nich głosować. Kilku wydaje się mieć również miękki kącik dla głuchego aktora i pierwszej czarnej zawodowcy w serialu.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Jak oglądać 31. sezon „Dancing With The Stars”? Taneczny reality show opuszcza swoją sieć domową po 17 latach

Kim jest Nicky Dodaj? Fani zastanawiają się, czy uczestnik „Dancing with the Stars” Joseph Baena nadal spotyka się z ukochaną ze studiów

REKLAMA

„Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć twoje przyszłe tańce!”

Fani są bardzo dumni z Duranta. Widzowie „Dancing with the Stars” zamieścili to na Facebooku, aby skomentować: „Spisał się świetnie i świetnie się bawił”. „Absolutnie niesamowity. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć więcej od niego !!”, mówi inny fanatyk. Kilku fanów nawet opisuje, że występ Duranta i Stewarta był tak dobry, że łzy napłynęły im do oczu. „Ten występ wywołał łzy w moich oczach! Był piękny!” komentuje jeden. Inni chwalili, mówiąc: „Wspaniały taniec! To było niesamowite. Nie mogę się doczekać twoich przyszłych tańców!” Inni twierdzili, że występ Duranta był jednym z najlepszych spośród wszystkich innych. Co więcej, fani chcą, aby w nadchodzących tygodniach koncertu poprawiał swoje występy. Jeden komentarz: „Idź Daniel! Taki słodki facet. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak poprawia się tydzień po tygodniu”.

REKLAMA

Fani, zwłaszcza ze społeczności niesłyszących, opracowali miękki kącik dla Duranta. Jeden z nich mówi: „Jestem głuchy i K bardzo bym chciał, żeby przeszedł do finału i wygrał! Idź Danielu, możesz to zrobić!!!!”
REKLAMA
Poczekajmy dalej, czy Durant i Stewart dotrą do finału. Do tego czasu możesz oglądać 31. sezon „Dancing with the Stars” w Disney+.

REKLAMA

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button