Rozrywka

„Dancing with the Stars” wysyła do domu pierwszą parę sezonu 31 podczas premiery: Zobacz, kto został wyeliminowany

Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące premierowego odcinka 31 sezonu Taniec z gwiazdami.

Taniec z gwiazdami wrócił! Premiera rozpoczęła się pełnym zabawy numerem otwierającym, a zakończyła pierwszą eliminacją sezonu.

Pary z najniższymi wynikami to: Vinny Guadagnino oraz Koko Iwasaki oraz Jason Lewis oraz Peta Murgatroyd. Po tym, jak wszystkie duety zatańczyły i policzono wszystkie głosy, dwie dolne pary były Teresa Giudice oraz Pasza Paszkow oraz 51-letni Jason i 36-letnia Peta.

Wszyscy czterej sędziowie zdecydowali się uratować Teresę i Paszę, co oznacza, że ​​Jason i Peta zostali wyeliminowani jako pierwsi.

Poniedziałkowy, 19 września odcinek był pierwszą transmisją na żywo konkursu rzeczywistości tylko w Disney+ po 30 sezonach w ABC. Gospodarz Tyra Banks wprowadziła również swojego nowego cohosta Alfonso Ribeiro po raz pierwszy. 50-latek Świeży Książę Bel-Air ałun poprzednio wygrał sezon 19 DWTS ze swoim partnerem Witney Carson. Ribeiro powiedział Nas tygodniowo na początku tego miesiąca wiedział, że chce przyjąć cohostingowy koncert, gdy tylko otrzyma telefon.

„Nie było wahania. To było bardzo proste „tak” – powiedział. Ze swojej strony Banks, 48, powiedział Nas o jej nowej kohorcie: „Kiedy zespół przedstawił ze mną pomysł Alfonso, pomyślałem:„ Tak, tak i tak, zatrzymajmy się w tym miejscu i nie szukaj dalej ”.

Pierwsze występy w tym sezonie: Amerykański idol ałun Jordin Sparks oraz Brandon Armstrong. Kiedy Sparks, lat 32, powiedział Armstrongowi 28, że nie ma prawdziwego doświadczenia tanecznego, roześmiał się i odpowiedział: „O nie, nie mów mi tego”.

Jednak piosenkarka „One Step At a Time” zrobiła wrażenie na swoim partnerze, gdy nauczyła się Cha Cha do „I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)” Whitney Houston.

„Jak na kogoś bez doświadczenia tanecznego była całkiem naturalna” – powiedział Armstrong podczas odcinka. Sędzia Len Goodman nazwał spektakl „czystym” i „precyzyjnym”. Derek Houghze swojej strony, dał piosenkarce jedną rzecz, nad którą mogła popracować, mówiąc, że jej „umieszczenie stóp” może być „tylko trochę bardziej celowe”.

Sparks powiedział, że w maju 2019 r. Nas że byłaby „tak przerażona”, by pojawić się w serialu telewizyjnym reality. „Daj mi mikrofon, wszystko w porządku. Powiedz mi, żebym tańczył przed publicznością, a ja… Mm-mm – powiedziała wtedy.

Pomimo jej zastrzeżeń, pochodząca z Arizony i Armstrong zdobyli 26 punktów na 40 za swój pierwszy taniec. Inne duety nie zostały jednak tak dobrze przyjęte przez sędziów.

Po kotwicy pogody Sam mistrzFoxtrot do „Przytrzymaj mnie bliżej” z Cheryl Burke, Goodman, lat 78, powiedział alumnowi Weather Channel: „Wyszedłeś z tak słonecznym usposobieniem, jednak pojawiło się kilka ciemnych chmur”. Para ostatecznie zdobyła 20 z 40.

Przewiń, aby zobaczyć wszystkie wyniki wykonawców po premierowym odcinku:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button