Rozrywka

Daniel Craig wyznaje, że lubi być „nagi” przez 24 godziny raz w roku

Odważny Daniel Craig przyznaje, że raz w roku lubi przebywać nago przez 24 godziny.

Wychodząca gwiazda Jamesa Bonda uwielbia oddawać wszystkie swoje rzeczy na cele charytatywne i kończy nago.

Jego dziwne wyznanie pojawiło się podczas amerykańskiego czatu, w którym szczegółowo opisał niektóre ze swoich osobistych przemyśleń na temat życia.

Craig przyznał, że był „pakowym szczurem” – amerykańskim określeniem na osobę, która zbiera lub przechowuje szczególnie niepotrzebne przedmioty.

Zapytany, co powinien wyrzucić, Craig, chichocząc, przyznał: „To trudne. Niby raz lub dwa razy w roku wyrzucam wszystko, łącznie z ubraniami, wszystkie oddaję na cele charytatywne”.

Daniel Craig wyznał, że uwielbia być nagi (Zdjęcie: Materiały informacyjne) Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej pokrewnych artykułów

Gospodarz Stephen Colbert zażartował: „Więc co najmniej 24 godziny raz w roku jesteś całkowicie nagi, tak mówisz?” na co Craig odpowiedział: „Przynajmniej! 24 godziny w roku.”

W niedawnym wywiadzie 58-letni Jason Isaacs, bliski przyjaciel Craiga, przyznał się do wcześniejszej możliwości zagrania roli Jamesa Bonda.

Aktor z Hollywood stwierdził, że nigdy nie miał szans, ponieważ Craig idealnie pasował do takiej roli.

Aktor pojawił się niedawno w The Late Show ze Stephenem Colbertem (Zdjęcie: Getty Images)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Powiedział: „Daniel został obsadzony zaraz po tym, jak zagraliśmy razem sztukę [Angels in America]. Jest jednym z niewielu ludzi na świecie, który czuje się bardziej komfortowo nago niż w ubraniu, dlatego przez długi czas był – i będzie – idealnym Bondem.”

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button