Rozrywka

Daniel Durant: 5 rzeczy, które trzeba wiedzieć o głuchym aktorze rywalizującym w 31. sezonie „DWTS”

Daniel Durant
Źródło obrazu: Disney+

Daniel Durant zadebiutuje w sali balowej w Taniec z gwiazdami premiera 31. sezonu 19 września. 32-latek jest jednym z celebrytów w nowym sezonie, który będzie emitowany na Disney+.

Daniel kontynuuje epicki rok po tym, jak jego uznany przez krytyków film zdobył nagrodę dla najlepszego filmu na Oskarach w 2022 roku. casting Daniela DWTS czyni go dopiero drugim głuchym zawodnikiem w historii serialu. Dowiedz się więcej o tej wschodzącej gwieździe.

Daniel Durant
Daniel Durant z zawodowym Brittem Stewartem. (Disney+)

1. Daniel jest głuchy.

„Jestem całkowicie głuchy. W ogóle nic nie słyszę, ale uwielbiam czuć wibracje w moim ciele” – powiedział dalej Pokaz Kelly Clarkson w marcu 2022 r. Zdradził, jak jako dziecko nauczył się słuchać muzyki. „Czasami pytałem mamę: 'Czy możesz podgłośnić, żebym mogła poczuć bas?’ A moja mama powiedziała: „Tak”, ale nie mogliśmy tego usłyszeć” – kontynuował. „Więc moja mama poszła naprzód i kupiła nowy system dźwiękowy i bardzo mi się to podobało. Można było poczuć bas. To było tak silne. Okna się trzęsły. To było takie dobre.”

2. Daniel zyskał sławę w CODA.

Daniel zagrał Leo Rossiego w filmie Apple TV+, w którym również wystąpił Marlee Matlina DWTS ałun. Film zdobył nagrodę dla najlepszego filmu, najlepszego scenariusza adaptowanego i najlepszego aktora drugoplanowego podczas rozdania Oscarów w 2022 roku.

Przed CODADaniel był znany z roli Mateusza w serialu Przełączono przy urodzeniu. Wystąpił także w odcinku 2019 roku Ty.

3. Daniel jest sparowany z Brittem Stewartem.

Daniel będzie tańczył Britt Stewart w sezonie 31. Ich nazwa zespołu to „Team Sign to Shine”. Britt wcześniej tańczyła z Martin Kowe oraz Johnny Weir.

Daniel Durant
Daniel Durant w nagrodzonym Oscarem filmie „CODA”. (Kolekcja Apple TV+/Everett)

4. Daniel dorastał w Minnesocie.

Daniel wychował się w Duluth w stanie Minnesota, ale tak naprawdę urodził się w Detroit w stanie Michigan, zgodnie z jego oficjalnym biuletynem. Od ósmej klasy uczęszczał do Minnesota State School for the Deaf. Następnie studiował na RIT w Nowym Jorku i na Uniwersytecie Gallaudeta w Waszyngtonie. Obecnie mieszka w Los Angeles.

5. Daniel jest także aktorem teatralnym.

Daniel zadebiutował na scenie w 2021 roku w produkcji Cyrano. Jest znany ze swojego występu jako Moritz Stiefel w odrodzeniu na Broadwayu w 2015 roku Przebudzenie wiosny.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button