Rozrywka

Daniel otworzył drzwiami swojego sojusznika z „Big Brothera 24”, a teraz chce wrócić do domu

Uwaga, spoiler: Ten artykuł zawiera spoilery dla tych, którzy nie zostali wciągnięci w sezon 24 Wielkiego Brata.

Wygląda na to, że Julie Chen Moonves nie żartuje, kiedy mówi: „Spodziewaj się nieoczekiwanego”.

4 sierpnia widzowie zostali potraktowani kolejnym zabawnym epizodem eksmisji na żywo, ponieważ 41-letnia prywatna szefowa kuchni Nicole Layog została eksmitowana z Big Brother; Wisienką na torcie jest to, że jej najbliższy sojusznik, Daniel Durston, jest powodem jej eksmisji.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Po zdobyciu Power of Veto u boku swojego „Festie Bestie” Kyle’a, Daniel odmówił utrzymania nominacji bez zmian; myślał, że może przechytrzyć Monte (HoH), używając PoV i zmuszając Monte do umieszczenia Nicole i Taylora w bloku.

Na szczęście dla nas sprawy nie poszły na korzyść Daniela, który teraz narzeka na mecz i prosi kogoś o zarezerwowanie biletu lotniczego do domu. Powiedziawszy to, czy Daniel odejdzie z Wielkiego Brata 24? Oto, co wiemy.

Źródło: CBS

Daniela Durstona i Nicole Layog.

Ciąg dalszy artykułu pod reklamą. Czy Daniel zrezygnuje z „Big Brothera 24”?

Bądźmy szczerzy: wątpimy, aby Daniel odszedł z Wielkiego Brata 24.

Jednak teraz, gdy wie, że jest poza sojuszem Leftovers, zaczął się rozwijać. Po eksmisji pozostali goście udali się do ściany pamięci, aby zobaczyć, jak obraz Nicole znika na czarno-biały.

– Nie możesz podzielić czeku – wypalił Daniel podczas transmisji.

Chociaż to prawda, czy Daniel nigdy nie słyszał o sojuszu? 35-letni wykonawca Vegas twierdzi, że jest superfanem Wielkiego Brata, ale wydaje się, że nie rozumie, że sojusz zazwyczaj jest skierowany do osób, które nie są z nim związane; w tym przypadku obejmuje to jego, Ameerah, Nicole, Indy i Alyssę.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Daniel narzeka i jest zdenerwowany, że jego najlepsza przyjaciółka w grze Nicole jest eksmitowana, a nie Taylor hale #bb24 o Boże, po prostu zakończ sezon już jako fan, to jest śmieciowy odcinek płacz zraniony zmartwiony chory reality wielki brat 24 reakcja wideo Elvis hoh pov michael Joseph Turner Monte pic.twitter.com/evjnWlZzyp

— 𝗿𝗲𝗮𝗰𝘁𝗶𝗼𝗻 𝘃𝗶𝗱𝗲𝗼𝘀 ✰ || (@miriamsedit) 5 sierpnia 2022

Gdy odcinek eksmisji na żywo dobiegł końca i zaczęły się pojawiać napisy końcowe, producenci Big Brother wkroczyli na imprezę litości dla Daniela. Podczas gdy reszta gości była w kuchni, Daniel przeszedł na drugą stronę domu, żeby poskarżyć się.

„Kup mój bilet lotniczy. Po prostu zacznę teraz pakować walizki” – jęczał w telewizji. „Ugh, muszę żyć z tymi ludźmi… o mój Boże, po prostu zakończ już sezon. Dla fanów to śmieci”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą fanów „Big Brothera” sugerującą, że Daniel powinien się sam wyprowadzić.

Jak można się było spodziewać, fani Big Brothera nie przyjęli zbyt lekko komentarzy Daniela, do tego stopnia, że ​​wielu zasugerowało w mediach społecznościowych, że powinien sam się eksmitować, jeśli jest tak nieszczęśliwy i nie jest już zainteresowany graniem w tę grę.

„Daniel jęczy jak duże, stare dziecko!” jeden fan udostępnił na Twitterze, co sugeruje również, że jest hipokrytą, ponieważ chciał eksmitować Taylora z tych samych powodów. „Powinien po prostu sam się eksmitować, ponieważ nie chce już grać w tę grę”.

Daniel po eksmisji Nicole: Ugh muszę mieszkać z tymi ludźmi. o mój boże właśnie zakończ sezon SAMODZIELNA EVICT. SAMODZIELNA EKSMISJA. SAMODZIELNA EKSMISJA. SAMODZIELNA EKSMISJA. SAMODZIELNA EKSMISJA. SAMODZIELNA EKSMISJA. SAMODZIELNA EKSMISJA. SAMODZIELNA EKSMISJA. SAMODZIELNA EKSMISJA. SAMODZIELNA EKSMISJA. SAMODZIELNA EKSMISJA. SAMODZIELNA EKSMISJA. SAMODZIELNA EKSMISJA. SZYBKO #bb24 pic.twitter.com/LODYYEVG7t

— pręt 🔑 (@ravensknees) 5 sierpnia 2022

Inny skomentował: „Daniel wie, że może wrócić do domu, prawda? Samo-eksmitowane dziecko. Zakończ sezon [right now] i oszczędź nam całego bałaganu i gniewu, które są twoją osobowością i stylem gry”. Trzeci napisał: „Mam przeczucie, że Daniel znowu straci to dla ludzi i albo sam się eksmituje, albo zostanie wyrzucony. Jest luźną armatą, a ludzie już wokół niego czują się nieswojo i niespokojnie.

Złap Big Brother w niedziele i środy o 20:00 EST i czwartki o 21:00 EST na CBS.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button