Rozrywka

Daniel Radcliffe napisał scenariusz, który chce wyreżyserować, ale „żadna jego część” nie chce w nim być

Daniel Radcliffe zawsze planował na swój post-Harry Potter Karierę wypełniły role aktorskie, które wzbudziły jego zainteresowanie. Wszystko, co robił od zakończenia serii, skupiało się na aktorstwie. Ale teraz Radcliffe ma scenariusz, który napisał do filmu, który planuje wyreżyserować, ale nie oczekuj, że faktycznie pojawi się na ekranie.

Daniel Radcliffe | Jordin Althaus/E! Rozrywka/Bank zdjęć NBCU

Daniel Radcliffe napisał scenariusz i ujawnił, że jest gotów spróbować reżyserii

Rodzice Radcliffe’a próbowali kiedyś zniechęcić jego aktorski sen, ale to najwyraźniej nie przyniosło pożądanego efektu. Dzięki swojej karierze aktorskiej mógł pracować z kilkoma znakomitymi reżyserami. Na tej liście znajduje się Alfonso Cuarón, którego przypisuje zabranie Harry Potter w ciemniejszym, bardziej dojrzałym kierunku, który ukształtował resztę serii.

Radcliffe ma w swoim CV dziesiątki napisów aktorskich, a nawet dwa produkcje, ale planuje to zmienić. Według Empire, Radcliffe skorzystał z rad innych i napisał scenariusz, który ma nadzieję wprowadzić na ekran.

„Ludzie zawsze mówią: 'Napisz, co wiesz’. Miałem bardzo trudne życie, więc nie chcę pisać że,” powiedział. „Ale znalazłem sposób na napisanie czegoś, co jest związane z przemysłem filmowym, o tym”.

Radcliffe musi wygospodarować czas w swoim harmonogramie, aby dostać swoją kolej na fotel reżysera, ale powiedział, że nie chce brać udziału we własnym filmie z dwóch konkretnych powodów.

Radcliffe przyznaje, że „żadna część mnie” nie chce zobaczyć, jak gra we własnym filmie

” src=”https://www.youtube.com/embed/bIOkpZKdwQw?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Więc wiemy, że Radcliffe napisał scenariusz, który jest w jakiś sposób związany z przemysłem filmowym i że planuje wyreżyserować film.

Wiemy również, że Radcliffe nie ma absolutnie żadnego zamiaru zagrać w swoim filmie i ma dwa powody dla takiego toku myślenia, na Empire:

„Chciałbym po prostu reżyserować z dwóch powodów – częściowo dlatego, że nigdy wcześniej tego nie robiłem i nie chciałbym myśleć o obu tych rzeczach jednocześnie. Ale bardziej praktycznie, bo kiedy reżyserujesz film, musisz go obejrzeć tysiąc razy później w montażu i żadna część mnie nie chce tak bardzo oglądać mojej twarzy. Pominę to.

Daniel Radcliffe

Clint Eastwood, Ben Affleck i Woody Allen znajdują sposoby na zachowanie się w swoich filmach podczas reżyserowania. Radcliffe nie lubi oglądać siebie na ekranie, więc nie planuje być taki jak oni i ciągnąć podwójny obowiązek, kiedy kręci swój film.

Radcliffe występuje w filmie biograficznym „Weird: The Al Yankovic Story”, do którego Yankovic napisał scenariusz

” src=”https://www.youtube.com/embed/MVXGgwhO6jc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Zanim Radcliffe w ogóle pomyśli o ustawieniu ujęć lub krzyków podczas reżyserowania swojego filmu, najpierw pomoże wprowadzić na ekran czyjś scenariusz.

Gra tytułowego bohatera w Dziwne: historia Al Yankovica, biografia słynnego muzyka parodii. Yankovic napisał scenariusz do filmu i jest producentem, ale reżyserem został Eric Appel (współautor scenariusza).

Evan Rachel Wood (jako Madonna), Julianne Nicholson (Mary Yankovic) i Rainn Wilson (Dr. Demento) występują u boku Weird Al Radcliffe’a w filmie Dziwnyktóry powinien zostać wydany później w 2022 roku.

Aby uzyskać więcej informacji o świecie rozrywki i ekskluzywnych wywiadach, zapisz się na Kanał YouTube Ściągawki Showbiz.

ZWIĄZANE Z: Daniel Radcliffe kontra „Weird Al” Yankovic: Kto ma wyższą wartość netto?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button